reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tyle czasu śpi ? [emoji57] co on będzie w nocy robił [emoji57]
No pewnie wyjdzie że do 23 się pobawimy jeszcze... Ale jakoś szkoda mi go ruszać;) Normalnie max 2.5h śpi w dzień.
@nata$za88 żurawina najlepsza, w pierwszej ciąży pytałam lekarza, ale podobno nic lepszego naturalnego nie ma. Ostatecznie mówił że można furaginę, ale nie jestem pewna w którym trymestrze, chyba w 3 już nie wolno...
 
reklama
No pewnie wyjdzie że do 23 się pobawimy jeszcze... Ale jakoś szkoda mi go ruszać;) Normalnie max 2.5h śpi w dzień.
@nata$za88 żurawina najlepsza, w pierwszej ciąży pytałam lekarza, ale podobno nic lepszego naturalnego nie ma. Ostatecznie mówił że można furaginę, ale nie jestem pewna w którym trymestrze, chyba w 3 już nie wolno...
Z tego co mi wiadomo to furaginy w pierwszym trymestrze nie wolno przyjmować. Tak bynajmniej jest napisane na ulotce.
 
No pewnie wyjdzie że do 23 się pobawimy jeszcze... Ale jakoś szkoda mi go ruszać;) Normalnie max 2.5h śpi w dzień.
@nata$za88 żurawina najlepsza, w pierwszej ciąży pytałam lekarza, ale podobno nic lepszego naturalnego nie ma. Ostatecznie mówił że można furaginę, ale nie jestem pewna w którym trymestrze, chyba w 3 już nie wolno...
Ooo mamuniu do tej godziny to ja sama bym padła [emoji23][emoji23]
Jak dobrze ze moj młody od 2 lat juz po 19 zasypia [emoji14]
 
Witam się w 1dc [emoji4] termometru nie udało mi się dziś kupić, więc ten cykl jeszcze bez mierzenia. Zresztą wyjeżdżamy na urlop więc może głowa odpocznie i akurat zaskoczy [emoji6]

Gratuluję wszystkich II i trzymam kciuki za te co dopiero będą testować [emoji16]
 
Ooo mamuniu do tej godziny to ja sama bym padła [emoji23][emoji23]
Jak dobrze ze moj młody od 2 lat juz po 19 zasypia [emoji14]
Moja córa ma 8.5 roku i do snu nigdy nie bylo jej spieszno... zasypia tez o 23, zdarzaly sie chwile ze wczesniej ale to rzadkosc.
W tym tyg ciezki tydz bo ja na rano do pracy maz na drugie zmiany i jedyna szana na ♥ dopiero po 23 kiedy wroci z pracy a ja o 4.30 wstaje :( bede jak neptyk w tym tyg;p ale oby się opłaciło :p
 
Witam się w 1dc [emoji4] termometru nie udało mi się dziś kupić, więc ten cykl jeszcze bez mierzenia. Zresztą wyjeżdżamy na urlop więc może głowa odpocznie i akurat zaskoczy [emoji6]

Gratuluję wszystkich II i trzymam kciuki za te co dopiero będą testować [emoji16]
Dobrze, że z uśmiechem do tego podchodzisz:) korzystaj z wyjazdu, relaksuj się :) jak masz normalne cykle tzn nie jakieś krótkie to mierzenie możesz zacząć też po skończonej @.
 
Dobrze, że z uśmiechem do tego podchodzisz:) korzystaj z wyjazdu, relaksuj się :) jak masz normalne cykle tzn nie jakieś krótkie to mierzenie możesz zacząć też po skończonej @.
Dziękuję, reset na pewno się trzyma [emoji16] a podchodzę z uśmiechem bo wiedziałam, że miniony cykl był stracony, więc nawet się cieszę, że @ przyszła 2 dni wcześnie to wcześniej wrócimy do starań [emoji16] to jutro się jeszcze rozejrzę za termometrem [emoji6]
 
Witam się w 1dc [emoji4] termometru nie udało mi się dziś kupić, więc ten cykl jeszcze bez mierzenia. Zresztą wyjeżdżamy na urlop więc może głowa odpocznie i akurat zaskoczy [emoji6]

Gratuluję wszystkich II i trzymam kciuki za te co dopiero będą testować [emoji16]
Przykro mi [emoji17]
Spokojnie możesz zacząć mierzyć po @ jak masz takie normalnej długości cykle [emoji6]
Moja córa ma 8.5 roku i do snu nigdy nie bylo jej spieszno... zasypia tez o 23, zdarzaly sie chwile ze wczesniej ale to rzadkosc.
W tym tyg ciezki tydz bo ja na rano do pracy maz na drugie zmiany i jedyna szana na [emoji813] dopiero po 23 kiedy wroci z pracy a ja o 4.30 wstaje :( bede jak neptyk w tym tyg;p ale oby się opłaciło :p
Mój ma 4 lata i jak miał niecałe dwa to tak sie nauczył że 19-20 i śpi [emoji14]
Oczywiście zdarzają sie wyjątki że siedzi dłużej ale tylko czasami [emoji6]
 
reklama
Dziękuję, reset na pewno się trzyma [emoji16] a podchodzę z uśmiechem bo wiedziałam, że miniony cykl był stracony, więc nawet się cieszę, że @ przyszła 2 dni wcześnie to wcześniej wrócimy do starań [emoji16] to jutro się jeszcze rozejrzę za termometrem [emoji6]
Ja też staram się zresetować, nawet nie patrzę, który dzień cyklu itp. oby nam to wyszło na dobre:tak:
 
Do góry