reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Witam wszystkie staraczki ;-)
Dawno tu nie zaglądałam, bo z powodów zawodowych musiałam przesunąć moje starania, a czytając forum nie chciałam się niepotrzebnie nakręcać ;-) teraz jednak przyszedł czas i rozpoczęliśmy ćwiczenia... mam nadzieję, że i ja wkrótce będę mogła pochwalić się II testem :-) Póki co, bez spiny a co będzie dalej, czas pokaże :-)

Pozdrawiam!!
 
@Fleur86 jeszcze nie wiem kiedy będę testować jakoś nie spieszy mi się ;) jeśli @ ma przyjść to we wtorek-środę powinna temperatura spaść jeśli nie spadnie to wtedy pewnie zatestuje, zobaczymy póki co nie nastawiam się jakoś bardzo
 
Witam wszystkie staraczki ;-)
Dawno tu nie zaglądałam, bo z powodów zawodowych musiałam przesunąć moje starania, a czytając forum nie chciałam się niepotrzebnie nakręcać ;-) teraz jednak przyszedł czas i rozpoczęliśmy ćwiczenia... mam nadzieję, że i ja wkrótce będę mogła pochwalić się II testem :-) Póki co, bez spiny a co będzie dalej, czas pokaże :-)

Pozdrawiam!!
Powodzenia!
 
Hej dziewczyny, postanowiłam pobawić się pierwszy raz w testy owulacyjne, więc kupiłam i zrobiłam wczoraj i dziś, tylko przyznaje się że mam jeszcze mały problem z ich interpretacją. Jak myslicie, owu już była/jest, czy jeszcze za jasne te kreski i to znaczy że dopiero będzie?
 

Załączniki

  • IMG_20180624_182338.jpg
    IMG_20180624_182338.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 110
A który dc u Ciebie?
Yyyyyy. .. Czekaj ... Sprawdzę.... Dzisiaj jest 7dc;)

Ja tak w zeszłym cyklu wrzuciłam na luz ale u mnie sie to nie sprawdziło [emoji849]
Oby u Ciebie było lepiej [emoji110]
Ja też w tamtym wrzuciłam na luz i też nic z tego.... Tak się wyluzowalam, że cykl skrócił mi się do 22 dni;) a w tym to już w ogóle luzuje, bo przez to, że poprzedni cykl mi się tak skrócił to w tym cyklu owu wypada mi w tygodniu kiedy wyjeżdżam bez męża... Także to byłby cud, gdyby była dzidzi z przytulania w 8dc a potem dopiero w 16dc...;)

@Fleur86 jeszcze nie wiem kiedy będę testować jakoś nie spieszy mi się ;) jeśli @ ma przyjść to we wtorek-środę powinna temperatura spaść jeśli nie spadnie to wtedy pewnie zatestuje, zobaczymy póki co nie nastawiam się jakoś bardzo
To trzymam kciuki, tak wszystko u Ciebie ładnie wygląda, że gorąco liczę, że się uda tym razem:tak:

Hej dziewczyny, postanowiłam pobawić się pierwszy raz w testy owulacyjne, więc kupiłam i zrobiłam wczoraj i dziś, tylko przyznaje się że mam jeszcze mały problem z ich interpretacją. Jak myslicie, owu już była/jest, czy jeszcze za jasne te kreski i to znaczy że dopiero będzie?
A ilo dniowe masz cykle?? I zaczęłaś robić testy dopiero w 13 dc?? Pokaz jeszcze jutrzejszy test jak go zrobisz to będzie cos więcej można powiedzieć. Chociaż mam takie wrażenie, że kreska jaśnieje, czyli tak jakby owu już była, ale to też ciężko stwierdzić na 100% bo dzisiejszy test jeszcze nie wyschnięty a wczorajszy już tak, także jak pokażesz jutrzejszy to się okaże;):)
 
Hej dziewczyny, postanowiłam pobawić się pierwszy raz w testy owulacyjne, więc kupiłam i zrobiłam wczoraj i dziś, tylko przyznaje się że mam jeszcze mały problem z ich interpretacją. Jak myslicie, owu już była/jest, czy jeszcze za jasne te kreski i to znaczy że dopiero będzie?
wow ktory masz dzien cyklu? ja mam 15 dc i cykle 31-32 dniowe, moje sa tak blade ze ledwo widoczne
 
Ostatnia edycja:
reklama
wow ktory masz dzien cyklu? ja mam 15 dc i cykle 31-32 dniowe, moje sa tak blade ze ledwo widoczne :(

14 dc, a cykle mam 28 dniowe.

Fleur, tak zaczęłam robić od 13dc, bo w sumie mialam nie robić w ogóle, ale że byłam w rossmanie to tak mnie naszło ze może jednak kupię i spróbuje. Porobie jeszcze jutro i pewnie pojutrze i zobacze czy jasnieja.
 
Do góry