reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hejka [emoji4] dziewczyny mam do Was pytanie szczególnie do tych które biorą luteine, pisałam do Was już wcześniej, że biorę luteinę podjezykowo 2 razy dziennie od 15 do 29 dc, pierwszy cykl wszystko jak w zegarku, w drugim od 21 dc dostałam plamienia tak myślałam że to plamienia raz słabsze drugi raz mocniejsze, które trwały około 5 dni, a ja w tym czasie kontynuowałam luteinę aż do 29 dc, odstawiłam luteinę ale @ nie przyszła boje się że powinnam ją odstawiać już wtedy w 21 dc i był by to normalny okres, a tak to wszystko sobie rozregulowalam :/
W 28 dc robiłam betę negatywna, a w 30 dc test negatywny czułość 10 z pierwszego moczu więc ciążę wykluczam, dzień przed przewidywaną @ go robiłam (Pink test super czuły strumieniowy z Rossmana)...
26 dopiero mam wizytę u ginekologa, muszę i tak starania zawiesić na 3 miesiące bo najprawdopodobniej od lipca zaczynam nową pracę, a po okresie próbnym jak już dostanę jakąś dłuższą umowę zaczynam ponownie, w tym czasie chce porobić badania hormonalne i sprawdzić czy wszystko jest w normie ;) owulacja była u mnie myślę że około 18 dc...
 
reklama
Cześć!
Witaj wśród szaraczek. U nas też podboje zaczynamy od kolejnego cyklu.

Dziś byłam na rzęsach. Od razu człowiek inaczej wygląda :)
Ja robiłam rzęsy aż do grudnia kiedy to poroniłam, zabieg i dalej już starciłam weny na jakieś zabiegi "upiększające", ale najprawdopodobniej zaczynam nową pracę i myślę, że rzęsy to będzie dobry krok w przód [emoji4]
 
Hejka [emoji4] dziewczyny mam do Was pytanie szczególnie do tych które biorą luteine, pisałam do Was już wcześniej, że biorę luteinę podjezykowo 2 razy dziennie od 15 do 29 dc, pierwszy cykl wszystko jak w zegarku, w drugim od 21 dc dostałam plamienia tak myślałam że to plamienia raz słabsze drugi raz mocniejsze, które trwały około 5 dni, a ja w tym czasie kontynuowałam luteinę aż do 29 dc, odstawiłam luteinę ale @ nie przyszła boje się że powinnam ją odstawiać już wtedy w 21 dc i był by to normalny okres, a tak to wszystko sobie rozregulowalam :/
W 28 dc robiłam betę negatywna, a w 30 dc test negatywny czułość 10 z pierwszego moczu więc ciążę wykluczam, dzień przed przewidywaną @ go robiłam (Pink test super czuły strumieniowy z Rossmana)...
26 dopiero mam wizytę u ginekologa, muszę i tak starania zawiesić na 3 miesiące bo najprawdopodobniej od lipca zaczynam nową pracę, a po okresie próbnym jak już dostanę jakąś dłuższą umowę zaczynam ponownie, w tym czasie chce porobić badania hormonalne i sprawdzić czy wszystko jest w normie ;) owulacja była u mnie myślę że około 18 dc...

A teraz który masz dc? Jeśli owu była 18dc, to 30 mógł jeszcze test nie wyjść, tego 12 dnia po owu może być dopiero zagnieżdżenie. Ja bym chyba powtórzyła za parę dni betę albo test.
 
Też się zastanawiam nad zrobieniem rzęs, ale ze mnie jest beksa i boję się będą wyglądały, wiadomo uzupełnienie jest co miesiąc. Ja od lat robię pazurki :cool2:
Jeżeli nie będziesz beksą bodajże przez pierwsze 24h to później już spokojnie możesz ryczeć ile wlezie [emoji14] dobrze zrobione nie mają prawa wypaść czy się zniekształcać ;)
 
Jeżeli nie będziesz beksą bodajże przez pierwsze 24h to później już spokojnie możesz ryczeć ile wlezie [emoji14] dobrze zrobione nie mają prawa wypaść czy się zniekształcać ;)

Ja zrobiłam sibie kiedyś 2 lata temu na urlop i fajnie wyglądały ale to nie dla mnie... męczyłam się... nie można tego zamoczyć, pod prysznicem trzeba uważać, w wodzie się sklejały i piekły oczy jak nawet delikatnie je zamoczyłam
 
Ja zrobiłam sibie kiedyś 2 lata temu na urlop i fajnie wyglądały ale to nie dla mnie... męczyłam się... nie można tego zamoczyć, pod prysznicem trzeba uważać, w wodzie się sklejały i piekły oczy jak nawet delikatnie je zamoczyłam
Może uczulenie na klej ? Ja takich przebojów nie miałam nigdy a rzęsy robiłam ciągiem przez ponad rok
 
reklama
Do góry