reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Próbowałam milion razy badać szyjkę i nigdy nie wiedziałam nisko wysoko zamknięta otwarta[emoji23]

Z tego co wyczytałam w necie i popatrzyłam na wszystkich możliwych chyba filmikach instruktażowych, to ten otworek powinien im bliżej okresu, tym bardziej się otwierać - u mnie zamknięte. Ledwo ledwo opuszek... a jak to wszystko wprowadziłam do mojego wykresu temperatur to mi pokazało „prawdopodobieństwo wystąpienia dni płodnych” WHAAAAT???? Ja mam za dwa dni mieć @ a tu dni płodne?! WTF?!
 
reklama
Hahah ja tak samo ale stwierdziłam,że sie nie znam . Chciałabym byc w ciąży...mam juz 6 letnią córeczkę ale 7 miesiecy od przestania brania tabletek nici

Damy radę. My co prawda jakoś specjalnie nigdy się nie zabezpieczaliśmy, ale raczej też nie całowaliśmy w dzidzię nr 3. Teraz nam się wreszcie zachciało na poważnie. Więc starania zaczniemy raczej przy kolejnym cyklu bo tego totalnie nie rozumiem. Jakiś pokręcony mi wyszedł. Najpierw tyle rosnących temperatur, dziś spadek, ból okresowy a szyjka twarda i zamknięta...
 
Trzymam kciuki ostatnio Ci mówiłam ze ten cykl jest nasz! Wierze ze to ciaza! :)
Ja nie wierzę, że to mój cykl ;) ale dobrze, że ktos wierzy:) oby się spełniło :tak:
Narazie nie zmieniło się to w okres, w ogóle nie ma żywej krwi. Ale nie sądzę żeby to było plamienie implantacyjne... dziewczyny tu pisały o małych kropeczkach na wkladce... A u mnie są już 2 wkładki tak porządnie... Pierwszy raz tak mam. Podejrzewam, że to przez to, że przez 4 ostatnie cykle bralam duphaston a w tym nie biorę i to pewnie się ta niedomoga lutealna zrobiła... Ale jak rano nie będzie normalnego okresu to zrobię test;)
 
Też kiedyś miałam brązowe plamienia przed @ i zaczęłam zażywać witaminę B6 i @ zaczyna się bez plamień. Być może to świadczy o spadku progesteronu, bo witamina B6 go podnosi, ja jednak progesteron mam w normie.
No a mi wyszedł taki niski :/ zobaczymy we wtorek po wynikach czy będzie wyższy. Tylko kurde, bo bd robiła w innym laboratorium to wynik może nie być miarodajny :/ najwyżej jeszxze w środę powtórzę
 
Dziewczyny a czy wyniki można sprawdzić gdzieś w necie w ten sam dzień by nie czekac do wtorku np.?
Nie wiem gdzie mieszkasz i czy są u Ciebie te laboratoria, ale w Alaboratoria i w Diagnostyce maja opcje sprawdzenia wyników on line, ja zazwyczaj mam wyniki po ok 4-5 godz od pobrania max.
 
reklama
Do góry