reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja zaś zawsze przed @ miałam dzień wczesnej plamienia brązowe i jak się kończyła to tez. Nie wiem czy to normalne, czy może to właśnie świadczyło o niskim progesteronie ? Nigdy wcześniej nie robiłam badań na to bo myslakam ze to normalnie
Miałam tak przez dwa cykle i faktycznie u mnie był to za niski progesteron ,tzw. niedomoga lutealna
 
reklama
Mialam dokldnie to samo duzo mlecznego sluzu jak nigdy.juz kilka dni po owulacjji.i sennosc oraz uczucie jakbym miala chory pecherz a jednak nie bylo infekcji.caly cas podczytuje was i trzymam kciuki zacwszystkie starajace sie.u mnie juz ( albo dopiero) 17 tydzien mdlosci i wymioty nie odpuszczaja za to malenstwo fika tam w środu.w srode mam usg to moze zdradzi co tam ma miedzy nózkami.milego dnia
Mi dodatkowo jakies 3 dni przed @ pojawilo się wielkie zimno na ustach [emoji4]
 
Dziewczyny.... Coś dziwnego mnie spotkało. Nigdy ala przenigdy tak nie miałam. Przyjechała dzisiaj do mnie rodzina i podniosłam 8 letnia siostrzenice żeby ją wyprzytulać i poczułam taki nagły ostry ból w jajniku, ale od razu przeszło. Więc nawet o tym nie myślałam. Teraz poszłam do toalety i zaczęłam plamic na brązowo.... To 22dc i jakieś 11-12 dpo... Na okres troche za wcześnie,bo cykle mam 26-27 dni, zreszta u mnie od razu zaczyna się normalna krwią a nie plamieniami ... Rany.... Chyba coś mi się po przedstawiało z cyklem.... Bo nie wierzę, że to ciąża.... Choć jutro rano zrobię test tak na wszelki wypadek...
Też tak nigdy nie miałam żadnych plamienia przed okresem a tak zaczęła się moja ciaza.wiazalam buty i złapał mnie ból brzucha myślę oho opóźniona miesiączka patrzę plamienie jakieś myślałam że to normalne ale ból minął plamienie też..i ciąża[emoji3]
 
Dziewczyny.... Coś dziwnego mnie spotkało. Nigdy ala przenigdy tak nie miałam. Przyjechała dzisiaj do mnie rodzina i podniosłam 8 letnia siostrzenice żeby ją wyprzytulać i poczułam taki nagły ostry ból w jajniku, ale od razu przeszło. Więc nawet o tym nie myślałam. Teraz poszłam do toalety i zaczęłam plamic na brązowo.... To 22dc i jakieś 11-12 dpo... Na okres troche za wcześnie,bo cykle mam 26-27 dni, zreszta u mnie od razu zaczyna się normalna krwią a nie plamieniami ... Rany.... Chyba coś mi się po przedstawiało z cyklem.... Bo nie wierzę, że to ciąża.... Choć jutro rano zrobię test tak na wszelki wypadek...
Może to plamienie implantacyjne :) zaciskam kciuki z całych sił żeby tak było, ale testem sikanym jak coś to się nie przejmuj bo jakby to była implantacja to hcg dopiero zaczyna sie wytwarzać i do testu sikanego może jeszcze być zbyt małe stężenie, ale zrób ;) trzymam kciuki :* <3
 
Dzięki dziewczyny. Leżę dzisiaj cały dzień. Plamienie poki co chyba ustało. Jutro mam zrobić betę, tsh i progesteron i od razu przesłać wyniki lekarzowi
Odpoczywaj i trzymam kciuki[emoji110][emoji110]

A ja dziś 22dc, 4-5dpo i czuję jakiś taki niepokój wewnętrzny...
Po tym bólu podbrzusza przez większość cyklu teraz już mnie nic nie boli ale ten niepokój.. Takie jakby fale niepokoju mnie zalewały, zaczynam wtedy głęboko oddychać i mi się lepiej robi ale tylko na chwilę :/
 
Dziewczyny, ale to byłby cud gdyby się okazała ciąża... Biorąc pod uwage wszystkie moje problemy zdrowotne, to że tsh skoczylo mi w ciągu 3 tygodni do 4,40... Także też nie jest do zachodzenia w ciążę.. Cykl niczym nie wspomagany... Przytulanki w kratkę, bo nie nastawialismyvsie na ten cykl za bardzo no i wyniki męża, które może nie są miarodajne ze względu na całą sytuację podczas badania, no ale mimo wszystko nie wyszły rewelacyjnie.... To byłby CUD;)
Raczej nastawiam się na tą 2 opcję, że to jakiś dziwny okres tak wcześnie, że coś mi w organizmie ześwirowalo, zwłaszcza że teraz nic już nie czuje od tego incydentu z silnym jednorazowym bólem ... I narazie już ustało to plamienie. ... Chociaż jestem za tym cudem bardzo bardzo, ale patrzę realnie i wiem, że marne są szanse;)
 
@ForgetMeeNot dobrze, że odpoczywasz, mam nadzieję że jutro wszystkie wyniki będą w normie i ze tylko taki incydent. Ja już poprosiłam Tego na górze żeby tam pilnował żeby u Ciebie było wszystko dobrze.

Wiecie co.... Tak sobie przypomniałam.... Ze 7dpo poleciała mi krew z nosa tak bez powodu..... No nie... Normalnie zaraz zacznę mieć głupia nadzieję....
 
reklama
Do góry