reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj strasznie słabo [emoji853][emoji853]o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razu. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
O jej:( idę do kościoła zaraz, pomodlę się w waszej intencji Kochana❤️ nie załamuje się tylko, weź jutro wolne koniecznie i odpoczywaj dużo. Nasz lekarz zrobi co w jego mocy. A może wcale nic bardzo złego się nie dzieje, macica się rozciąga i stąd te skurcze, a plamienia też się zdarzają na poczatku, ważne że to nie jest żywa czerwona krew. Ściskam Cię mocno! Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze! ✊✊✊Odpoczywaj Kochana!
 
reklama
O jej[emoji20] idę do kościoła zaraz, pomodlę się w waszej intencji Kochana[emoji173]️ nie załamuje się tylko, weź jutro wolne koniecznie i odpoczywaj dużo. Nasz lekarz zrobi co w jego mocy. A może wcale nic bardzo złego się nie dzieje, macica się rozciąga i stąd te skurcze, a plamienia też się zdarzają na poczatku, ważne że to nie jest żywa czerwona krew. Ściskam Cię mocno! Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze! [emoji110][emoji110][emoji110]Odpoczywaj Kochana!

Dziękuje, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy. Jutro wlansie nie mogę, ale przyjdę później i wyjdę wcześniej, a wtorek wezmę wolny. Mam nadzieje, ze mnie przyjmie. W każdym bądź razie mam jutro przelać mu wyniki badań. Napisałam mu dzisiaj SMS, oddzwonił od razu praktycznie i ok 15 minut ze mną rozmawiał tum swoim spokojnym tonem.

@paulenka91 jestem w 6 tygodniu wg OM, końcówka. We worek mam nadzieje zacznę 7
 
Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj strasznie słabo [emoji853][emoji853]o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razu. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
Ojejku:( Kochana wierze, ze bd wszystko dobrze!!! Przypomnij mi który u Ciebie tydzień?
 
reklama
Do góry