reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja nie miałam w ogóle. W udanym cyklu nie miałam śluzu ani przy owu, ani później...
Tez się bałam o ten dlu
Nie mogła Ci powiedzieć, który tydzień, bo było za wcześnie, źeby coś zobaczyć... ja w 24 dc robiłam pierwszą betę i miałam 17, a do lekarza poszłam dopiero w 8 tygodniu ciąży, bo stwierdziłam, że wolę cierpliwie poczekać, a i tak co ma być to będzie.
no właśnie wiem:/ zobaczymy we wtorek jak już beda wyniki, co dalej. Jak bd Ok to w tygodniu pójdę do innego ginekologa, może coś więcej już powie :)
 
reklama
Nie płacz prosze! Nie stresuj się i fasolki! Będzie dobrze! Kurcze ja tez mam smutne dni, same wiecie dlaczego, sama się boje jutrzejszego badania i w ogóle:/ nie wiadomo co sie wydarzy, a Ty się Kochana się zamartwiaj, nie możesz
Ja wierzę że będzie dobrze i trzymam kciuki za Ciebie i za siebie, bo też jutro pewnie będę się stresować - już 9 tydzień a dopiero pierwszy raz zobaczę maleństwo, mam nadzieję że będzie wszystko ok:)
 
Kochana, wyluzuj trochę. Wiem, że łatwiej napisać niż zrobić. Stres w który się spędzasz nie pomaga. Idź do innego lekarza, któremu zależy na pacjentce z badaniami, które zrobisz w poniedziałek i nie kombinuj, nie czytaj za dużo. Co ciąża, kobieta, przypadek to co innego, więc spróbuj zrelaksować się. Dostałaś leki, wiec będzie dobrze. Gorzej możesz dziecku sama zaszkodzić silnym stresem. Chciałabym mieć Cię w zasięgu ręki, żeby Cię czymś zająć.
Zgadzam sie w 100%. U mnie ostatnio silny kilkudniowy stres skonczył sie plamieniami. Gdyby cos sie stalo z dzieckiem, to chyba bym w zyciu sobie tego nie wybaczyla.
 
@Kasieńka3b no to potraktuję Cię jak mój lekarz mnie. Jak się nie pochwalisz pozytywnym testem ciążowym za 4tygodnie to Cię znajdę i uduszę! A teraz uszy do góry.
Ja zacznę schizować najpóźniej za tydzień. Tymczasem sutki mam mega wrażliwe od owulacji i pobolewa mnie podbrzusze chyba od tych starań, bo mąż jeszcze mimo, że jest po owu to poprawia codziennie.
 
Witam drogie Panie :) Chciałabym zapytać was o pomoc bo nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu. Może zacznę od tego,że moje cykle trwają 28 dni zostało mi 6 dni do @ ... Owulacja wypada na 13-14 dc zawsze czuję wtedy kłucie jajnika. I tym razem było tak samo. Współżyłam z narzeczonym dzien po owulacji i przez kolejne dni z przerwami. Zaznaczę, że nie zabezpieczamy się, a tabletki odstawiłam w listopadzie ubiegłego roku. Ale wracając do owulacji jakieś dwa dni po niej strasznie opuchnelo mi oko i dostałam opryszczki na ustach. Bolała mnie glowa jakby migrena i usnelam nawet na ogródku. Przez kolejne dni znowu po pracy drzemki po 3 godz a w nocy normalnie spalam. 4 dzien po owulacji zaczęło mnoe boleć podbrzusze jakby ciagniecie i przy normalnym chodzeniu az jakby mi sie cos przewracalo tam ... Czy to mogą byc objawy ciąży? Czy któraś tak miała? Przy pierwszym dzieclu nie miałam żadnych objawów.. Okres mam dostać za 6 dni
 
Witam drogie Panie :) Chciałabym zapytać was o pomoc bo nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu. Może zacznę od tego,że moje cykle trwają 28 dni zostało mi 6 dni do @ ... Owulacja wypada na 13-14 dc zawsze czuję wtedy kłucie jajnika. I tym razem było tak samo. Współżyłam z narzeczonym dzien po owulacji i przez kolejne dni z przerwami. Zaznaczę, że nie zabezpieczamy się, a tabletki odstawiłam w listopadzie ubiegłego roku. Ale wracając do owulacji jakieś dwa dni po niej strasznie opuchnelo mi oko i dostałam opryszczki na ustach. Bolała mnie glowa jakby migrena i usnelam nawet na ogródku. Przez kolejne dni znowu po pracy drzemki po 3 godz a w nocy normalnie spalam. 4 dzien po owulacji zaczęło mnoe boleć podbrzusze jakby ciagniecie i przy normalnym chodzeniu az jakby mi sie cos przewracalo tam ... Czy to mogą byc objawy ciąży? Czy któraś tak miała? Przy pierwszym dzieclu nie miałam żadnych objawów.. Okres mam dostać za 6 dni
Hej. Zrób test :)
 
reklama
@Kasieńka3b no to potraktuję Cię jak mój lekarz mnie. Jak się nie pochwalisz pozytywnym testem ciążowym za 4tygodnie to Cię znajdę i uduszę! A teraz uszy do góry.
Ja zacznę schizować najpóźniej za tydzień. Tymczasem sutki mam mega wrażliwe od owulacji i pobolewa mnie podbrzusze chyba od tych starań, bo mąż jeszcze mimo, że jest po owu to poprawia codziennie.
Teraz tez maratonik z mezem sobie zrobimy i musi sie udac! Wiec napewno sie pochwale testem pozytywnym:)
A za Ciebie 3mam mocno kciuki bys za tydzien sie nie schozowala ino bys normalnie podeszla do tego i ujrzala piekne 2 kreski:)
 
Do góry