reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj strasznie słabo [emoji853][emoji853]o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razu. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
Oj kurcze.... 3mam kciuki żeby było ok. Ty leż i odpoczywaj i staraj się nie denerwować [emoji17]
 
reklama
Póki co to leże, zaraz sobie coś poczytam żeby nie myśleć, ale póki co to płakać mi się chce...
Nie płacz prosze! Nie stresuj się i fasolki! Będzie dobrze! Kurcze ja tez mam smutne dni, same wiecie dlaczego, sama się boje jutrzejszego badania i w ogóle:/ nie wiadomo co sie wydarzy, a Ty się Kochana się zamartwiaj, nie możesz
 
Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj strasznie słabo [emoji853][emoji853]o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razu. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
Kochana spokojnie. Może jakiś krwiak i sos oproznia ? Póki to brązowe plamienia to spokojnie !
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok !!
 
Ja to już się ostro naczytałam i tych złych opinii i tych dobrych. Pewnie niepotrzebnie sobie glowe truje, ale myśle szanse są... bo dużo dziewczyny miało kiepskich sytuacji i wyszły z tego, nawet tj ja przy niskich hormonach, czy tez przy plamieniach... To nie musi oznaczać najgorszego- odpoczywaj
 
Póki co to leże, zaraz sobie coś poczytam żeby nie myśleć, ale póki co to płakać mi się chce...
Ej, ej, żadnych takich nastrojów. Mnie też dzisiaj w nocy obudził ból brzucha, miałam wrażenie,że zaraz się @ zacznie. Na szczęście nic. Ale u Ciebie to równie dobrze mógł być jakiś krwiaczek mini, który się opróżnił,czy coś. Nie zamartwiaj się na zapas. Rób wszystko tak jak lekarz kazał i będzie wszystko pięknie, zobaczysz!
 
reklama
Mi to w ogóle nic nie powiedziała, który tydzień, nawet nie użyła tego słowa ciąża :/ wiec nic nie wiem

Kati to Tobie pokazywało niska betę tak?

Nie mogła Ci powiedzieć, który tydzień, bo było za wcześnie, źeby coś zobaczyć... ja w 24 dc robiłam pierwszą betę i miałam 17, a do lekarza poszłam dopiero w 8 tygodniu ciąży, bo stwierdziłam, że wolę cierpliwie poczekać, a i tak co ma być to będzie.
 
Do góry