reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja w tym cyklu planuje(podkreslam planuje) troszke wyluzowac. Testy owu bede robic ale juz nie mam zamiaru wszystkiego sie 3mac jak w zegarku bo juz za bardzo swiruje.
Hehe ja w każdym trochę wyluzowuje kiedys namietnie mierzylam temp i wszystko sprawdzalam...teraz mam luz co najwyzej robie testy owu ale widocznie do konca wyluzowac sie nie umiem bo cos nie zaskakuje [emoji6] ale coz moze w tym
 
Ja się zastanawiam,czy tylko ja tak miałam, jak się starałam, moim zdaniem mega długo, pierwsza ciąża 13cs, druga teraz 6cs. Że co miesiąc latałam do lekarza brać na coś innego skierowanie, ciągle jakieś badania, wyniki krwi itd. aż teraz uparłam się ,że jak najszybciej chce skierowanie na laparoskopię, jestem zapisana na sierpień, a tu nagle II kreseczki na teście. Myślałam,że to ovitrelle mi zakładało test :)
 
Hehe ja w każdym trochę wyluzowuje kiedys namietnie mierzylam temp i wszystko sprawdzalam...teraz mam luz co najwyzej robie testy owu ale widocznie do konca wyluzowac sie nie umiem bo cos nie zaskakuje [emoji6] ale coz moze w tym
Bo niestety glowy calkowicie nie idzie odpuscic. Ale bedziemy razem sie dopingowac w tym cyklu bo leb w leb idziemy. Jak dlugie masz cykle?
 
Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj strasznie słabo [emoji853][emoji853]o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razu. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
 
@Mami_ami Jeśli jesteś pewna owulacji, to już test by wyszedł, chyba że należysz do tych Pań którym nie wychodzą. Moj lekarz sceptycznie podchodzi do testów, bo jak mówił za dużo ciąż prowadził z testów negatywnych. Zrób betę i będziesz pewna. A wizyta u lekarza też by się przydała, bo jeśli nie ciąża, to faza luteina zazwyczaj jest stała i trwa około 14 dni i jeśli nie masz okresu to coś się dzieje. Zestresowana jesteś ostatnio, więc może to jest powodem.

Mi testy długo nie wychodziły - betę miałam pozytywną w 24 dc, a testy dopiero gdzieś po terminie miesiączki przy cyklach 28-9 dniowych.
 
reklama
Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj strasznie słabo [emoji853][emoji853]o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razu. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
Kurcze a który to byłby tydzień juz?
 
Do góry