reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie w 19 cs zaskoczyło i to pierwsza ciąża, no ale nie wiadomo narazie jak się to wszystko potoczy. Czekamy :oops: jeśli mogę coś doradzić to ja stosowałam żel conceive plus (3cs) i w tym 3cs akurat strzeliłam taka dawkę żelu do środka i widocznie zadziałało :happy2:
Ja też ten żel używałam z 3 cykle. Ale w tym cyklu co zaskoczyło używałam wtedy kiedy powinnam mieć owulację i potem dupa test negatyw. Zaszłam po planowanej dacie miesiączki bez wspomagaczy,złoty strzał[emoji16]moim zdaniem wszystko siedziało w mojej glowie.
 
reklama
Ja też ten żel używałam z 3 cykle. Ale w tym cyklu co zaskoczyło używałam wtedy kiedy powinnam mieć owulację i potem dupa test negatyw. Zaszłam po planowanej dacie miesiączki bez wspomagaczy,złoty strzał[emoji16]moim zdaniem wszystko siedziało w mojej glowie.
Być może :) ja ogóle byłam negatywnie nastawiona, ze się uda... ale zaskoczyło. Szczerze to nie wiem czy to żel na 100% czy co. Miałam tez glowe zajęta inna rzeczą, a mianowicie prawkiem, które robię. Tylko nie wiem co teraz :/ trzeba zdać egzamin praktyczy, ale teraz muszę się wstrzymać, bo to dopiero mi stresu przysparza... jak wszystko się ładnie rozwinie to zadziałam ponownie ;)
 
Dziewczyny a czy testy nie powinny z dnia na dzień ciemniec ? 4 dzień bez @ a PinkTest w dalszym ciagu taki słaby :/ ale już lepiej niż wczoraj
 
Tak dalej pojdzie zostane na tym forum sama...do mnie zawitala dzis @ ...punktualnie jak w zegarku.. ja tam juz powoli trace nadzieje na zostanie mamą [emoji52]
Flor, ja zostanę z Tobą [emoji16] nie martw się, nam też się uda, chociaż czasami myślę, że nic z tego nie będzie...
 
Flor, ja zostanę z Tobą [emoji16] nie martw się, nam też się uda, chociaż czasami myślę, że nic z tego nie będzie...
Utworzymy jakies zrzeszenie [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] tez sobie ciagle powtarzam, ze odpuszcze, ze kiedys sie uda ale jak przychodzi @ to trudno i tak się nie rozczarować i pozytywnie nastawić na nowo
 
Dziewczyny a czy testy nie powinny z dnia na dzień ciemniec ? 4 dzień bez @ a PinkTest w dalszym ciagu taki słaby :/ ale już lepiej niż wczoraj
Pokażę Ci mój test z dnia kiedy beta była 500.moim zdaniem szału nie bylo
MmsCamera_2018-04-29-09-31-10.jpg
 

Załączniki

  • MmsCamera_2018-04-29-09-31-10.jpg
    MmsCamera_2018-04-29-09-31-10.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 323
Najgorsze to odpuścić... Ja nie umiem. Tzn teraz odpuściłam bo pół miesiąca się nie widzieliśmy, więc nie ma opcji [emoji16] ale w lipcu wyjeżdżamy na urlop, więc może coś...
 
Najgorsze to odpuścić... Ja nie umiem. Tzn teraz odpuściłam bo pół miesiąca się nie widzieliśmy, więc nie ma opcji [emoji16] ale w lipcu wyjeżdżamy na urlop, więc może coś...
Heheh ja niby odpuszczam co miesiąc a jak sie zbliża termin @ to i tak myślę i i tak cuduje z testami [emoji23] [emoji12] [emoji23] [emoji12]
 
reklama
Do góry