reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Kochana ja progesteronu nie biorę,bo nigdy w życiu nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, z okresem itp. A beta w 4 tyg. 2d 140 :)
To ładnie :) ciekawe jaka mi wyjdzie w poniedziałek... oby wyszła wyższa zdecydowanie... teraz żyje w takiej niepewności kurcze, tylko patrzę codziennie czy nie ma plamuen lub @
 
To ładnie :) ciekawe jaka mi wyjdzie w poniedziałek... oby wyszła wyższa zdecydowanie... teraz żyje w takiej niepewności kurcze, tylko patrzę codziennie czy nie ma plamuen lub @
Kochana, wyluzuj trochę. Wiem, że łatwiej napisać niż zrobić. Stres w który się spędzasz nie pomaga. Idź do innego lekarza, któremu zależy na pacjentce z badaniami, które zrobisz w poniedziałek i nie kombinuj, nie czytaj za dużo. Co ciąża, kobieta, przypadek to co innego, więc spróbuj zrelaksować się. Dostałaś leki, wiec będzie dobrze. Gorzej możesz dziecku sama zaszkodzić silnym stresem. Chciałabym mieć Cię w zasięgu ręki, żeby Cię czymś zająć.
 
Zaszalelismy i dopiero wrocilismy do naszej willi. Corcia zasypiala w locie do łóżka. To bylo nam potrzebne. A tyle brzuchatek tu jest mam nadzieje ze sie napatrzalam i zarazilam:)
 
A u mnie temp. z rana jak Pan Bóg przykazał 36,61 co oznacza spadek o 0,3 i idzie @!
Ale ten cykl odpuszczamy. Sporo się teraz dzieje i myślę, że spokojnie zabierzemy się za dzidzię nr 3 we wakacje, kiedy to mamy urlop i odpoczniemy.
 
Tak dalej pojdzie zostane na tym forum sama...do mnie zawitala dzis @ ...punktualnie jak w zegarku.. ja tam juz powoli trace nadzieje na zostanie mamą [emoji52]
 
reklama
Do góry