reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To jeszcze nie masz się co załamywać [emoji8] z synem zaszłam w ciążę w 13cs.
W końcu i Wam się uda :*
Jak to mój mąż mówi: wpaść jest łatwo, a zajść w ciążę ciężko.
To też się naczekalaś [emoji54] Dokładnie tak jak mówisz hehe pewnie prędzej by było jakbyśmy nie planowali [emoji12] dzięki [emoji8][emoji8]
 
To też się naczekalaś [emoji54] Dokładnie tak jak mówisz hehe pewnie prędzej by było jakbyśmy nie planowali [emoji12] dzięki [emoji8][emoji8]
Mi z synem udało się dopiero jak 'odpuscilam'. Teraz w sumie podobnie. Tylko 3cs. Oczywiście testy owu robiłam, seks że tak powiem z zegarkiem w ręku. Ale od owu zajmowałam głowę czym popadnie żeby tylko starać się nie myśleć czy się udało. Stres w końcu też źle wpływa. to objawy zagnieżdżania zaczęły się 8 dni przed terminem@ [emoji23][emoji23]
Także zarażaj się fluidkami, może jakaś romantyczna kolacja i wieczór z mężem (nawet w dni niepłodne :p) tak żebyście się sobą nacieszyli i trochę się zrelaksowali :* trzymam kciuki! :*
 
To jeszcze nie masz się co załamywać [emoji8] z synem zaszłam w ciążę w 13cs.
W końcu i Wam się uda :*
Jak to mój mąż mówi: wpaść jest łatwo, a zajść w ciążę ciężko.
U mnie w 19 cs zaskoczyło i to pierwsza ciąża, no ale nie wiadomo narazie jak się to wszystko potoczy. Czekamy :oops: jeśli mogę coś doradzić to ja stosowałam żel conceive plus (3cs) i w tym 3cs akurat strzeliłam taka dawkę żelu do środka i widocznie zadziałało :happy2:
 
Mi z synem udało się dopiero jak 'odpuscilam'. Teraz w sumie podobnie. Tylko 3cs. Oczywiście testy owu robiłam, seks że tak powiem z zegarkiem w ręku. Ale od owu zajmowałam głowę czym popadnie żeby tylko starać się nie myśleć czy się udało. Stres w końcu też źle wpływa. to objawy zagnieżdżania zaczęły się 8 dni przed terminem@ [emoji23][emoji23]
Także zarażaj się fluidkami, może jakaś romantyczna kolacja i wieczór z mężem (nawet w dni niepłodne :p) tak żebyście się sobą nacieszyli i trochę się zrelaksowali :* trzymam kciuki! :*
Dzięki bardzo [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] pewnie trzeba odpuścić i zajac głowę czym innym [emoji6] a Tobie życzę szczęśliwego rozwiązania [emoji8]
 
reklama
Do góry