reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny... martwią mnie te moje niskie normy ;( miała któraś podobna sytuacje i teraz wszystko jest dobrze ? @ spóźnia się dopiero 3 d, ale ja już sama nie wiem... czy to jest ta bardzo wczesna ciąża, czy to już jednak 4tc i słabo to wyglada czy co ;( te plamienie co było... matko o co tu chodzi ;(;( czy to jest sens wspomagac się duphastonem ;( mam taki mętlik w głowie ;( trzeba mieć nadzieje wiem, ale ja już mam mieszane uczucia, jeszcze jak mi ta moja gin nie robiła nadziei :( jeśli w pon. nie bd przyrostu ? ;( czemu to jest tskie skomplikowane i trudne ;((
 
Czy to możliwe ze jest to bardzo wczesna ciąża jeśli pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 16.05 ? I wskazywałoby na (4tc.)? Jestem załamana...
 
Czy to możliwe ze jest to bardzo wczesna ciąża jeśli pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 16.05 ? I wskazywałoby na (4tc.)? Jestem załamana...
Możliwe, owulacja mogła być po prostu później. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to tylko orientacyjny termin, najbardziej się liczy to kiedy była owulacja. Nie martw się, bo ze swojej strony zrobiłaś już wszystko - badania, byłaś u lekarza, bierzesz teraz progesteron i choć brzmi to strasznie - teraz już możesz tylko czekać. Plamienie było, ale już go nie ma. Trzymam mocno kciuki, by w poniedziałek był piękny przyrost bety :)
 
Dziewczyny dzisiaj powinna przyjść @ ale już kilka dni temu wyszedł mi test pozytywny ale on nie ciemnieje... co o tym myślicie ? Jeden test z wtorku drugi z wczoraj i z dzisiaj wyglada taj samo jak wczorajszy
IMG_4847.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4847.jpg
    IMG_4847.jpg
    270,8 KB · Wyświetleń: 290
reklama
Dziewczyny... martwią mnie te moje niskie normy ;( miała któraś podobna sytuacje i teraz wszystko jest dobrze ? @ spóźnia się dopiero 3 d, ale ja już sama nie wiem... czy to jest ta bardzo wczesna ciąża, czy to już jednak 4tc i słabo to wyglada czy co ;( te plamienie co było... matko o co tu chodzi ;(;( czy to jest sens wspomagac się duphastonem ;( mam taki mętlik w głowie ;( trzeba mieć nadzieje wiem, ale ja już mam mieszane uczucia, jeszcze jak mi ta moja gin nie robiła nadziei :( jeśli w pon. nie bd przyrostu ? ;( czemu to jest tskie skomplikowane i trudne ;((
Kochana policz do 10... Rozumiem, że się martwisz, ale za dużo myślisz.... Jeszcze trochę i popadniesz w jakąś paranoję ...
Relaksuj się, odpoczywaj, nie odstawiaj leków! Na więcej nie masz wpływu. Jedyne co mogę doradzić to poszłabym prywatnie do gina z dobrymi opiniami w Twojej okolicy, bo mam wrażenie, że powinnaś więcej brać tego duphastonu i może luteinę przy takim progesterone, ale lekarzem nie jestem. Na Twoim miejscu po prostu bym to sprawdziła. Trzymaj się cieplutko i spokój spokój i jeszcze raz spokój, bo tym nakręcaniem się tylko możesz zaszkodzić. Ściskam mocno!
 
Do góry