reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Test robiłam tydz temu to chyba powinien coś pokazać ;/ eh ale nie wiem, dla świętego spokoju zrobię jutro rano, jak nic nie będzie to będę musiała znowu badania robić. Ale już sama nie wiem jakie [emoji37] mam leczenie już wszytsko było dobrze, już miesiączkuje normalnie, teraz była owu w tym cyklu i nie wiem czemu to tak trwa długo
Mi tydzień temu test nic nie pokazał... a teraz dopiero w terminie miesiączki. Dodatkowo z ciekawości robię sobie jeszcze testy owu i prosze 2 krechy
 

Załączniki

  • A89AA604-20D6-42C4-AF9D-CD8CB3EF12A7.jpeg
    A89AA604-20D6-42C4-AF9D-CD8CB3EF12A7.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 108
Mi tydzień temu test nic nie pokazał... a teraz dopiero w terminie miesiączki. Dodatkowo z ciekawości robię sobie jeszcze testy owu i prosze 2 krechy
Kurcze. To może u mnie coś jest na rzeczy wtedy o_O bo pokazywałam wam test i jakiś tam cień był. Ciekawe jak wyjdzie jutro test [emoji44]

Kiedy robisz kochana betę?
 
No ja pamietam ze od kad mi wykryli ze mam problemy z tarczyca to zawsze tracilam wlosy czy mialam wyregulowane hormony czy nie.
No mi właśnie zaczęły sypać się rok temu jak coś się zaczęło dziać z tarczycą ale o tym nie wiedziałam jeszcze ;o A teraz to masakra. Mimo, że leki biorę ;o ehh.

Dziewczyny któraś z was odstawiła kiedyś metformine? Tzn ja nie odstawiłam ale dostałam leki na miesiąc czasu i muszę iść po receptę. Skończyły mi się już kilka dni temu, a teraz do mojej gin się dostać to masakra, to położna więc terminy są straszne
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta... Wracam do Was, bo od rana szaleje. Siedzę w domu, myślę sobie, a sikne na ostatni test jaki mam w domu,nie będzie mnie już kusił i tak nic z tego, ból typowo na @, piersi nie bolą, generalnie oprócz białego śluzu,nic. No to sobie siknelam...a następnie prawie nie zeszłam na zawał. Efekt poniżej. Rowno 15 dni temu miałam zastrzyk z ovitrelle, podobno zaburza test do 10 dni (wg ulotki),ale minęło już 15 dni... Co myślicie ? (Termin @ planowo za dwa dni)Zobacz załącznik 866564Zobacz załącznik 866565
Gratulacje!
 
Jejku dziewczyny :) jaki wysyp kreseczek :) gratuluję wszystkim
A ja właśnie wróciłam od lekarza i w sumie nie wiem czy jest ok. Jest pęcherzyk ciążowy, prawidłowo zaimplementowany a w nim ciałko żółte ( w opisie usg woreczek żółtkowy: uwidoczniony) , zarodek natomiast nie i z obrazu usg ciąża o tydzień młodsza. Dostałam dodatkowo kwas foliowy 5mg, Luteinę 100 dopochwowo 2 razy dziennie i Duphaston 3 razy dziennie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 26.06. Mam nadzieję, że będę miała z czym iść.
On twierdzi, że wszystko jest i będzie ok, natomiast ja mam wątpliwości i nie wiem jak przeżyje te 2 tygodnie.
Miała, któraś z Was podobne doświadczenia i wszystko było ok?
 
Kurcze. To może u mnie coś jest na rzeczy wtedy o_O bo pokazywałam wam test i jakiś tam cień był. Ciekawe jak wyjdzie jutro test [emoji44]

Kiedy robisz kochana betę?
Narazie nie mam jak zrobic... chyba odrazu pojadę do ginekologa bo co tu zrobic :cool2: ale nie wiem kiedy jechac... bo cykle miałam raz 26, raz 27, 28 i 29 dni wiec teraz Nie wiem czy już mi się spóźnia @, dzisiaj 28dc i chyba poczekam do poniedziałku by mieć pewność czy spóźni się już te 4-5 dni
 
reklama
Jejku dziewczyny :) jaki wysyp kreseczek :) gratuluję wszystkim
A ja właśnie wróciłam od lekarza i w sumie nie wiem czy jest ok. Jest pęcherzyk ciążowy, prawidłowo zaimplementowany a w nim ciałko żółte ( w opisie usg woreczek żółtkowy: uwidoczniony) , zarodek natomiast nie i z obrazu usg ciąża o tydzień młodsza. Dostałam dodatkowo kwas foliowy 5mg, Luteinę 100 dopochwowo 2 razy dziennie i Duphaston 3 razy dziennie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 26.06. Mam nadzieję, że będę miała z czym iść.
On twierdzi, że wszystko jest i będzie ok, natomiast ja mam wątpliwości i nie wiem jak przeżyje te 2 tygodnie.
Miała, któraś z Was podobne doświadczenia i wszystko było ok?
W którym dniu od planowanej miesiączki poszłaś do lekarza? Bo ja tez się zastanawiam kiedy pójść... bo z jednej strony mam obawy, czy bd wszystko dobrze, oczywiście jak nic sue nie zmieni
 
Do góry