reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Jejku dziewczyny :) jaki wysyp kreseczek :) gratuluję wszystkim
A ja właśnie wróciłam od lekarza i w sumie nie wiem czy jest ok. Jest pęcherzyk ciążowy, prawidłowo zaimplementowany a w nim ciałko żółte ( w opisie usg woreczek żółtkowy: uwidoczniony) , zarodek natomiast nie i z obrazu usg ciąża o tydzień młodsza. Dostałam dodatkowo kwas foliowy 5mg, Luteinę 100 dopochwowo 2 razy dziennie i Duphaston 3 razy dziennie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 26.06. Mam nadzieję, że będę miała z czym iść.
On twierdzi, że wszystko jest i będzie ok, natomiast ja mam wątpliwości i nie wiem jak przeżyje te 2 tygodnie.
Miała, któraś z Was podobne doświadczenia i wszystko było ok?
Jasne że będzie ja miałam to samo pęcherzyk i ciałko żółte i kolejna wizyta aż chyba za 3tyg i już był zarodek 15mm,i według usg 7t5dz[emoji6]
 
No mi właśnie zaczęły sypać się rok temu jak coś się zaczęło dziać z tarczycą ale o tym nie wiedziałam jeszcze ;o A teraz to masakra. Mimo, że leki biorę ;o ehh.

Dziewczyny któraś z was odstawiła kiedyś metformine? Tzn ja nie odstawiłam ale dostałam leki na miesiąc czasu i muszę iść po receptę. Skończyły mi się już kilka dni temu, a teraz do mojej gin się dostać to masakra, to położna więc terminy są straszne
Mi mój lekarz kazał, w przypadku podejrzenia ciąży absolutnie nie odstawiać metformaxu. Brać dalej,dopóki on nie powie,że już nie trzeba. Z tego co czytałam, to na zachodzie jest to standardowe postępowanie.
 
Mi mój lekarz kazał, w przypadku podejrzenia ciąży absolutnie nie odstawiać metformaxu. Brać dalej,dopóki on nie powie,że już nie trzeba. Z tego co czytałam, to na zachodzie jest to standardowe postępowanie.
Tzn mi się kończył bo miałam na miesiąc tylko i potem przyjść do lekarki i sprawdzić czy działa i jakie są postępy. Liczę, że wciśnie mnie w tym tyg ;/ Wiem, że nie powinno się w ciąży odstawiać. Ale ja nawet się na tą ciążę nie nastawiam;/
 
W którym dniu od planowanej miesiączki poszłaś do lekarza? Bo ja tez się zastanawiam kiedy pójść... bo z jednej strony mam obawy, czy bd wszystko dobrze, oczywiście jak nic sue nie zmieni
Dzisiaj mam 36 dc, owu była najprawdopodobniej w 15 dc, dziś 21 dpo i gin twierdzi

Jasne że będzie ja miałam to samo pęcherzyk i ciałko żółte i kolejna wizyta aż chyba za 3tyg i już był zarodek 15mm,i według usg 7t5dz[emoji6]
:* :* dziękuję, dałaś mi taką nadzieję, że wszystko będzie ok, że nawet sobie nie wyobrażasz :)
 
Dzisiaj mam 36 dc, owu była najprawdopodobniej w 15 dc, dziś 21 dpo i gin twierdzi


:* :* dziękuję, dałaś mi taką nadzieję, że wszystko będzie ok, że nawet sobie nie wyobrażasz :)
Lekarz mówił że jak jest ciałko żółte to już jest bardzo dobrze więc mu uwierzyłam[emoji3]ja wtedy też jakoś byłam w 35dc u niego. Będzie wszystko dobrze,nie przemęczaj się tylko[emoji3]
 
Za wcześnie i dlatego nic nie widać na USG :) moja pierwsza wizyta była w 7tc o był zarodek i malutkie serduszko
Lekarz mówił że jak jest ciałko żółte to już jest bardzo dobrze więc mu uwierzyłam[emoji3]ja wtedy też jakoś byłam w 35dc u niego. Będzie wszystko dobrze,nie przemęczaj się tylko[emoji3]
Dziękuję Dziewczyny :) oby tak było. Powiedział mi jeszcze, żebym dla własnego spokoju na dniach zrobiła bete i zobaczyła czy przyrasta i jak będzie odpowiedni przyrost to w ogóle mam się nie martwić :)
 
Dziękuję Dziewczyny :) oby tak było. Powiedział mi jeszcze, żebym dla własnego spokoju na dniach zrobiła bete i zobaczyła czy przyrasta i jak będzie odpowiedni przyrost to w ogóle mam się nie martwić :)
A zrób sobie i potem powtórz po 48h u mnie był wzrost 100% i dałam sobie spokój już żeby się nie denerwować i każda beta 40zl w sumie zrobiłam aż 3. 418 potem po 36h 815 i po 48h 1600[emoji6]
 
reklama
Do góry