reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

ale mnie dzisiaj lekarz załamał :( mówi ze jeszcze dwa cykle mnie moze na CLO potrzymac a potem juz skierowanie do kliniki leczenia niepłodnosci :( progesteron mam na tragicznym poziomie, maz plemników w ostatnim badaniu nie miał wcale a dodatkowo moje jajniki bez CLO w ogóle nie jajeczkują. Ehh chyba pomyślę nad adopcją...
 
reklama
ale mnie dzisiaj lekarz załamał :( mówi ze jeszcze dwa cykle mnie moze na CLO potrzymac a potem juz skierowanie do kliniki leczenia niepłodnosci :( progesteron mam na tragicznym poziomie, maz plemników w ostatnim badaniu nie miał wcale a dodatkowo moje jajniki bez CLO w ogóle nie jajeczkują. Ehh chyba pomyślę nad adopcją...
Kochana nie załamuj sie, mocno tule [emoji8]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale mnie dzisiaj lekarz załamał :( mówi ze jeszcze dwa cykle mnie moze na CLO potrzymac a potem juz skierowanie do kliniki leczenia niepłodnosci :( progesteron mam na tragicznym poziomie, maz plemników w ostatnim badaniu nie miał wcale a dodatkowo moje jajniki bez CLO w ogóle nie jajeczkują. Ehh chyba pomyślę nad adopcją...

A jak długo jesteś na clo? Męża przecież tez można leczyć!!! Nie załamuj sie[emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 22dc i 9 po owulacji... brzuch boli już jak na @ a do tego jajniki czasami ale masakrycznie bolą mnie w tym cyklu sutki[emoji25] no i mam mega pryszcze na twarzy aż w pracy pytali co mi się stalo[emoji33] ciekawa jestem ile dni po odstawieniu duphastonu dostanę @ ... liczę , ze do dwóch dni bo inaczej męża nie będzie w domu w czasie owulacji[emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A jak długo jesteś na clo? Męża przecież tez można leczyć!!! Nie załamuj sie[emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3 cykl... W zeszłym roku byłam też przez dwa cykle

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba przecież nie tak długo... Nie poddawaj sie[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ale staramy się od 16 cykli :( progesteron dużo dużo poniżej normy :( jeszcze wyniki męża.... Powtórzy badanie ale chyba zwariuje do tego czasu

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ale staramy się od 16 cykli :( progesteron dużo dużo poniżej normy :( jeszcze wyniki męża.... Powtórzy badanie ale chyba zwariuje do tego czasu

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja prawie dwa lata starałam się o pierwsza ciąże a później poroniłam w 4 miesiącu za to miesiąc po zabiegu zaliczyłam wpadkę i mam synka[emoji16] teraz już 6 miesięcy i nic... od następnego cyklu zaczynam z clo i zobaczymy... na niski progesteron możesz chyba brać duphaston[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja prawie dwa lata starałam się o pierwsza ciąże a później poroniłam w 4 miesiącu za to miesiąc po zabiegu zaliczyłam wpadkę i mam synka[emoji16] teraz już 6 miesięcy i nic... od następnego cyklu zaczynam z clo i zobaczymy... na niski progesteron możesz chyba brać duphaston[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Biorę dupasthon na zmianę z luteina od ponad roku a poziom progesteronu nadal bardzo niski :( pociesza mnie to że inni też długo się starają niemniej jednak mój gin powiedział że ja bez clo nie zajde a na CLO za długo mnie trzymać nie moze.... Więc to nie jest takie zwykłe nie trafianie jak u większości starających. Oby tylko wynik męża wyszedł kolejny raz poprawny... W przeciwnym razie nie będę dłużej żyć wiecznymi złudnymi nadziejami tylko zaczniemy starania o adopcję. Ja już jestem wykończona psychicznie z tego powodu i obawiam się że za długo tak nie pociagne...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry