reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny przyszły mi zamówione testy i mam ochotę siknac sobie chociaż to idiotyzm bo to dopiero 21 dc i 8 po owulacji[emoji16][emoji16][emoji16] hehe... człowiek głupi strasznie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A sikalas chyba wczoraj nie? Czy przedwczoraj?

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Co tam dzis dziewczyny porabiacie? Ja leże i nic nie robie, podloga do mycia,ciuchy do prasowania,lazienka tez do mycia itd duzo by pisac. A ja nie robie nic i dobrze mi z tym [emoji16]


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
I czy są dzis dwie kreseczki bo chce sie czymś pocieszyć [emoji16]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co tam dzis dziewczyny porabiacie? Ja leże i nic nie robie, podloga do mycia,ciuchy do prasowania,lazienka tez do mycia itd duzo by pisac. A ja nie robie nic i dobrze mi z tym [emoji16]


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja po pracy z młodym na treningu byłam, po powrocie musiałam go wykąpać i od razu biec obiad mu zrobić bo był głodny jak wilk [emoji16] Dziewczyny nie wiem czy próbowaliście smażyć na oleju kokosowym, jeśli nie to serdecznie polecam bo jedzenie jest przepyszne!!! Mój mąż i młody daliby się pokroić za kotlety na kokosie[emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po pracy z młodym na treningu byłam, po powrocie musiałam go wykąpać i od razu biec obiad mu zrobić bo był głodny jak wilk [emoji16] Dziewczyny nie wiem czy próbowaliście smażyć na oleju kokosowym, jeśli nie to serdecznie polecam bo jedzenie jest przepyszne!!! Mój mąż i młody daliby się pokroić za kotlety na kokosie[emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez smażyłam na tym oleju i potwierdzam ze jest super.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co tam dzis dziewczyny porabiacie? Ja leże i nic nie robie, podloga do mycia,ciuchy do prasowania,lazienka tez do mycia itd duzo by pisac. A ja nie robie nic i dobrze mi z tym [emoji16]


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja po pracy z młodym na treningu byłam, po powrocie musiałam go wykąpać i od razu biec obiad mu zrobić bo był głodny jak wilk [emoji16] Dziewczyny nie wiem czy próbowaliście smażyć na oleju kokosowym, jeśli nie to serdecznie polecam bo jedzenie jest przepyszne!!! Mój mąż i młody daliby się pokroić za kotlety na kokosie[emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli chodzi o witaminki to ja aktualnie łykam summavit d bo zawiera kwas foliowy, jod i witaminę d, wcześniej piłam miositogyn i po tym znacznie mocniej odczuwałam np ból piersi po ovu więc zrezygnowałam bo nie było to zbyt fajne, a swojemu kupiłam androvit ale jakoś niespecjalnie chce to łykać
 
I czy są dzis dwie kreseczki bo chce sie czymś pocieszyć [emoji16]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba każda z nas czeka na jakieś dwie krechy żeby się pocieszyć ale ostatnio jakoś z tym krucho, chociaż z drugiej strony to zawsze po okresie ciszy następował wysyp więc cicho liczę że się niebawem zacznie :)
 
reklama
No to halo, Kobietki? Poranek już w pełni a tu żadnego pozytywa. Poproszę o jeden z okazji piąteczku. :)
Dzięki za odpowiedzi w sprawie suplementów. Ovarin wygrał. Przerzucę się na niego jak skończę obecną paczkę Miovarianu. :)
 
Do góry