reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Alunia, mam nadzieję, że uda Ci szybciej niż myślisz [emoji8]

Monia - z clo jestem na podobnym etapie jak Ty. Jestem po 1 cyklu z clo. Ale chyba się nic nie udało. Dziś mam 26dc.
Z tą różnicą, że mam pełen pakiet problemów hormonalnych [emoji22]

Może clo Ci pomoże[emoji8] na baby boomie jest dużo osób, którym pomógł.

A jak samopoczucie po clo? [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wlasnie dzis mialam scan owulacji i sa ladne dwa jajeczka i mamy dzialac dzis i jutro to moze sie uda ale nie dali mi nic na pekniecie,ale moze natura sama wspomoze, mam taka nadzieje. Nie wiem w sumie czy te jajeczka to zasluga Clo bo wczesniej mi nie sprawdzali owulacji ale tak czy tak jest dobrze. Moze wreszcie cos zaskoczy.:)
 
reklama
@Colorado1989 haha ja to chyba nigdy nie przestabe byc mentalnym dzieckiem [emoji85]na ziemie czesto, gesto sprowadza mnie moj niemaz. Chociaz wczoraj jaral sie jak dziecko jak zainstalowal sobie na tablecie gre SimCity [emoji23] az sie boje co to bedzie jak pojawi sie dwojka noworodkow [emoji85][emoji23]

Mieszkam w Holandii i tutaj to wszyscy w szoku, ze ja w ciazy, lekarze tez [emoji23] bo tutaj srednia wieku pierworodek to 34 lata. A ja ze swoimi zalednie 28 latami to niczym dziecko dla nich jestem [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu - co kraj to obyczaj... Ani jedno ani drugie ekstremum nie jest dobre. Im kobieta dojrzalsza, tym więcej problemów może mieć z zajściem w ciążę...

Dziś robiłam betę, jutro wynik odbiorę, ale na nic się nie nastawiam, bo piersi i brzuch boli mnie normalnie jak na okres, tylko pmsowego doła nie mam jeszcze [emoji14]

Dobrze mieć w sobie tę radość i ciekawość dziecka :) ja pod tym względem też odstaję ;)
Dacie radę z dwójką, pozytywne nastawienie na pewno wam pomoże ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich! Jestem tu nowa, czytam Wasze historie i postanowilam dolaczyc do staraczek :) Moja historia po krotce jest taka: mamy juz 9 letniego synka, mieszkam w UK i od ponad dwoch lat staramy sie o drugie dziecko, marzy mi sie dziewczynka :) a tu nic. Od kilku miesiecy chodzimy juz do kliniki leczenia nieplodnosci, po wszystkich naszych badaniach tj. hormony, droznosc jajowodow, nasienie meza, mierzenie tempki,testy owulacyjne wszystko ok jak w zegarku a dziecka jak nie bylo tak nie ma, no moze moj wiek bo za 3 dni pyknie mi 36 niestety ;( Obecnie jestem po pierwszej kuracji z Clo 2 tabletki raz dziennie od 2 do 6 dnia cyklu, jutro mam monitoring jak podzialalo i ustalenie daty najlepszego dnia na "przytulanko", nie moge sie juz doczekam zeby sprawdzic czy cos sie tam wyklulo. Jakie sa wasze doswiadczenia z Clo? pomoglo wam? Powoli juz zaczynam zalamywac sie patrzac co miesiac na jedna cholerna kreske na tescie. Mam wciaz jednak nadzieje ze Clo zdziala jakies cuda i w koncu mi sie uda.
36 lat to nie koniec świata [emoji23]na drugie dziecko odpowiedni wiek.Jak hormony były robione i rezerwy jajnikowe w pożądku to i dzidziolec się pojawi prędzej czy później.Nie ma mowy o tym żeby było za późno [emoji6].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 - dzięki, chociaż nie czuję żadnego błogosławieństwa, które by na mnie spłynęło :D

@monia36 - zawsze można się trochę wspomóc farmakologicznie, jeśli jednak jakiś problem byłby. Chociaż z płodnością to jest zawsze sprawa indywidualna i strasznie zmienna. Mało kiedy trafiają się przypadki tzw. beznadziejne :)
 
@alunia87 - dzieki za pocieszanie,ze jeszcze za stara nie jestem ;) chociaz jak patrze na mamy u mojego synka w klasie to jedna z najmlodszych jestem bo to w UK to tez mamuski pozno dzieci maja no o ile za mlodu nie wpadly ;)

Colorado1989 - wlasnie mam pierwszy cykl wspomagany Clo, wczoraj mialam usg owulacji i jest ok sa 2 jajeczka gotowe, a dzis pieknie wyszedl test owulacyjny, krechy takie jak nigdy bo zawsze tylko ledwowidoczne wiec od wczoraj z mezem dzialamy i bardzo sie ludze ze moze wreszcze sie tym razem uda, trzymac kciuki dziewczyny :)
 
@alunia87 - dzięki, chociaż nie czuję żadnego błogosławieństwa, które by na mnie spłynęło :D

@monia36 - zawsze można się trochę wspomóc farmakologicznie, jeśli jednak jakiś problem byłby. Chociaż z płodnością to jest zawsze sprawa indywidualna i strasznie zmienna. Mało kiedy trafiają się przypadki tzw. beznadziejne :)
A co do problemow jeszcze to juz lepiej zeby cos znalezli i zaczeli to leczyc to zawsze jakas szansa niz mowienie ze wszystko ok u mnie i u meza a dzidzi jak nie bylo tak nie ma :(
 
reklama
@monia36 ja 30 na karku i o pierwsze się staram od 2 lat prawie ,a bym chciała mieć 2 dzieci.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam wielka nadzieje ze przyjdzie i na nas czas, ja tez od ponad dwoch lat sie staram a z pierwsza ciaza to w pierwszym cyklu sie udalo bez zadnych testow itp wynalazkow ;) wkurzam sie zawsze bo moja 4 lata mlodsza siostra tak samo sie starala od ponad dwoch lat z tym ze zaszla od razu i corka ma 2 latka i teraz jest w ciazy z 3 dzieckiem, 9 tydzien jej leci a ja nic i nic od tego czasu, i gdzie tu sprawiedliwosc nie???;) az mnie wkurza jak gadamy przez Skypa i mi brzuch rosnacy pokazuje, masakra jakas
( zazdrosc mnie zrzera) ;)
 
Do góry