reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Paraplu - opieprz wiekowy biorę też do siebie, mam rocznikowo 29, ale jeśli chodzi o ciążowe sprawy... To czuję się starawo :( wszystkie koleżanki / sąsiadki / kuzynki w moim wieku to już o 2 albo i 3 dziecku myślą. Ja dopiero w zeszłym roku tak poważnie dojrzałam do tej myśli, wcześniej nie chciałam być mamą, wydawało mi się, że nie dałabym rady... A jak dojrzałam do tej myśli, to okazało się, że mam problem z zajściem w ciążę ;(

Gosiaq, też byłam dłuuugo na tabletkach anty, bo one wyłączają jajniki i iluzorycznie regulują miesiączki. Ale źle się na nich czułam :/ mam nadzieję, że lekarz Ci ogarnie pcosa :)

Kari, przykro mi :( trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się dobrze!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kari21 przykro mi ale chociaz tyle, ze masz mozliwosc zrobienia porzadku ze zdrowiem w Polsce. Zawsze to jakies swiatelko w tunelu.
A czemu w GB nie mozesz liczyc na pomoc?

@Colorado1989 eee to my sie w bardzo roznych srodowiskach musimy obracac bo u mnie to malo kto ma dziecko. I wszyscy uwazaja, ze maja czas, i ze sa za mlodzi na dzieci [emoji23]
Planuja dzieci ale za kilka lat.

Ja wczesniej tez nie bylam gotowa, ba, bylam swiecie przekonana, ze nigdy w zyciu dzieci miec nie bede miala. Tak kolo 30-stki uwazam, ze jest bardzo fajny czas. Wczesniej uwazalam sie za zbyt duzego dziecioka aby moc odpowiadac za drugiego czlowieka. Teraz jest lepiej ale nadal mam watpliwosci czy to byl dobry pomysl [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Paraplu - no nieźle, to jesteś normalnie moją mentalną siostrzyczką! [emoji41] Mi nacodzień do powagi też daleko [emoji6]

Nie wiem, może taki klimat kurde u mnie w okolicy z tym podejściem do macierzyństwa [emoji16] jak się tak nad tym zastanawiam, to dla takiej mnie to ta 30stka faktycznie lepsza, przynajmniej psychicznie i finansowo bardziej ustatkowana jestem [emoji4]

Po 5 latach bezdzietnego małżeństwa przynajmniej wszyscy z rodziny bliższej i dalszej skończyli nalegać i dopytywać. To było w tym wszystkim najgorsze [emoji44]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra pisze tez i tu. Kochane moje wyniki sa bardzo zle i nie mam szans na dziecko bez porzadnego badania, leczenia i zabiegow wycinania zrostow. W UK nic mi nie pomoze nawet prywatny gin (wczoraj mialam wizyte). Tak ze po przeplakanym dniu zebralam sie do kupy, zabieram oszczednosci i lece do Polski na miesiac sie leczyc prywatnie. Trzymajcie kciuki bo sie bardzo boje.... musze wstrzymac swoje codzienne zycie tutaj, wszystko poprzerzucac do gory nogami ale walka toczy sie tu i teraz a bez tego bedzie tylko gorzej. Tak ze gleboki wdech, czekam na luteine od siostry ktora ma mi wyslac w kolejnych dniach zeby zaczac wywolywac miesiaczke na ktora sie niestety znow nie zapowiada, zebym po przyjezdzie do polski od razu mogla robic badania w odpowiesnich dniach cyklu. Oj wielka batalia przede mna!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzyma [emoji110]za Ciebie .Dobry lekarz to podstawa ,a o marzenia warto walczyć.Na szczescie medycyna idzie na przód i nawet nie możliwe z pozoru staje się możliwe.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich! Jestem tu nowa, czytam Wasze historie i postanowilam dolaczyc do staraczek :) Moja historia po krotce jest taka: mamy juz 9 letniego synka, mieszkam w UK i od ponad dwoch lat staramy sie o drugie dziecko, marzy mi sie dziewczynka :) a tu nic. Od kilku miesiecy chodzimy juz do kliniki leczenia nieplodnosci, po wszystkich naszych badaniach tj. hormony, droznosc jajowodow, nasienie meza, mierzenie tempki,testy owulacyjne wszystko ok jak w zegarku a dziecka jak nie bylo tak nie ma, no moze moj wiek bo za 3 dni pyknie mi 36 niestety ;( Obecnie jestem po pierwszej kuracji z Clo 2 tabletki raz dziennie od 2 do 6 dnia cyklu, jutro mam monitoring jak podzialalo i ustalenie daty najlepszego dnia na "przytulanko", nie moge sie juz doczekam zeby sprawdzic czy cos sie tam wyklulo. Jakie sa wasze doswiadczenia z Clo? pomoglo wam? Powoli juz zaczynam zalamywac sie patrzac co miesiac na jedna cholerna kreske na tescie. Mam wciaz jednak nadzieje ze Clo zdziala jakies cuda i w koncu mi sie uda.
 
Alunia, mam nadzieję, że uda Ci szybciej niż myślisz [emoji8]

Monia - z clo jestem na podobnym etapie jak Ty. Jestem po 1 cyklu z clo. Ale chyba się nic nie udało. Dziś mam 26dc.
Z tą różnicą, że mam pełen pakiet problemów hormonalnych [emoji22]

Może clo Ci pomoże[emoji8] na baby boomie jest dużo osób, którym pomógł.

A jak samopoczucie po clo? [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przesyłam wam zdjecie maluszka z 13 lipca :) mamy sie dobrze :D
10 sierpnia idziemy zobaczyc czy chłop czy baba :)
 

Załączniki

  • 20049063_297089494087790_1366600106_o.jpg
    20049063_297089494087790_1366600106_o.jpg
    165,3 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Alunia, mam nadzieję, że uda Ci szybciej niż myślisz [emoji8]

Monia - z clo jestem na podobnym etapie jak Ty. Jestem po 1 cyklu z clo. Ale chyba się nic nie udało. Dziś mam 26dc.
Z tą różnicą, że mam pełen pakiet problemów hormonalnych [emoji22]

Może clo Ci pomoże[emoji8] na baby boomie jest dużo osób, którym pomógł.

A jak samopoczucie po clo? [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja przenioslam sie na staraczki 2018 tam wszystko bardziej aktualne zaprasza rowniez ciebie ;)
 
Do góry