reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No trudno, nic nie zrobię :) ważne, że chociaż u Was się udało i nie musisz się zastanawiać czy odpuścić :) trzymaj dla mnie miejsce na wątku :*





Dawaj łapkę :) i kiedy masz kolejny termin przypomnij?? Mnie też od rana tak brzuch boli jak nigdy, rzadko się zdarza, że mam takie skurcze :/



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja giga skurcze mam od zawsze, zwłaszcza noce 2-3 pierwsze mam z głowy, więc chodze dziś lekko przydżumiona, ale to chyba spowodowane lekkim tyłozgięciem macicy, przynajmniej tak mi gin 4 lata temu powiedział. Kolejny termin @ mam niby na 22 czerwca wyznaczony, czyli owu gdzieś 7-8 by wypadała. Będę mierzyć temp, już termometr dziś przy łóżku położyłam :-) :) Wczoraj miałam kryzys straszny, bo mimo, że już byłam pewna, bo test wyszedł negatywny, to jeszcze iskierka nadziei się tliła, a tu w pracy bum, i dopiero jak wróciłam do domu, to się emocje uwolniły, ale dziś już lepiej, więc staramy się dalej, mam nadzieję, że "do 3 razy sztuka" się u mnie sprawdzi:sorry2:
 
1495599700-aaaaaa.jpeg
1495599737-aaaaaa.jpeg


Witam porannie i mam pytanko czy wy też coś tam widzicie??

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest !!! Gratulacje który to dpo? i cs?
@Lanvin przykro mi że @ przyszła
@siwa84 trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze :)

u mnie 22 dc
upload_2017-5-24_8-36-35.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-24_8-36-35.png
    upload_2017-5-24_8-36-35.png
    109,6 KB · Wyświetleń: 517
Już nikomu nie można ufać! Nawet tym wykresom! [emoji6] ale rzeczywiście ciekawa jestem jak na końcu wyglądał

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj spadek @Lanvin miała. U mnie dwa razy byl spadek tylko troche nawet nie poniżej lini i @ przyszla. Dla mnie ważne ze dzięki temperaturze wiem kiedy mam owu.
 
Dziewczyny chyba się popłaczę mój dziś miał ochotę i przestał bo nie chce w tym mc dziecka,ku...tyle się leczę leki zastrzyki a on ma to w dupie,wesele jego siostry mamy we wrześniu to do cholery już będę w 5mc,a tu dupa seks przed zagrożeniem był w 14dc ,dziś 16 będzie awantura albo seks
 
Dziewczyny chyba się popłaczę mój dziś miał ochotę i przestał bo nie chce w tym mc dziecka,ku...tyle się leczę leki zastrzyki a on ma to w dupie,wesele jego siostry mamy we wrześniu to do cholery już będę w 5mc,a tu dupa seks przed zagrożeniem był w 14dc ,dziś 16 będzie awantura albo seks
:confused::realmad::oo2:
 
reklama
Do góry