reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No mnie np tez bolą, a konkretnie jedna, ale od wczoraj brzuch mnie lekko pobolewa, tak jak na @, wiec tez się jej spodziewam ... P.S. @Lanvin jakim termometrem mierzysz temperaturę? Bo wszędzie niby piszą, ze najlepszy taki zwykły szklany, więc dziś w Rossmanie zakupilam takowy, a tam w ulotce jak byk: " nie nadaje się do pomiarów specyficznych, np wyznaczania owulacji " [emoji19]



Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tu masz np: Link do: Termometr elektroniczny Geratherm, Basal Digital, owulacyjny, 1 sztuka - Dla mamy i kobiety w ciąży | AptekaGemini.pl
 
reklama
Dziewuszki a jeszcze jedno pytanie do Was. Duphoston mialam zalecony od 10-24 dnia cyklu tzn. Do dzisiaj. W nocy i raz w dzień pojawiły się kreseczki krwi wraz ze śluzem i dziś zaczęły mnie bolec piersi. I tu moje pytanie: jeśli Okaże się iż jestem w ciąży to czy przerwanie duphostanu nie spowoduje nic złego?
 
Dziewuszki a jeszcze jedno pytanie do Was. Duphoston mialam zalecony od 10-24 dnia cyklu tzn. Do dzisiaj. W nocy i raz w dzień pojawiły się kreseczki krwi wraz ze śluzem i dziś zaczęły mnie bolec piersi. I tu moje pytanie: jeśli Okaże się iż jestem w ciąży to czy przerwanie duphostanu nie spowoduje nic złego?
Według mnie powinnaś brać dalej jeśli masz problemy z donoszeniem ciąży. Chyba jesteś nowa i nie znam twojej historii :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam prywatnie u ginekologa byłam badana miałam usg ale byłam po owulacji dał ten lek bo miałam długie cykle i żeby je skręcić powiedział że daje ten col
No bo faktycznie podobno pęcherzyk wcześniej dojrzewa i owu jest wcześniej. Ale mimo wszystko powinno się monitorować te cykle na clo żeby niedoprowadzic do hiperstymulacji.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Według mnie powinnaś brać dalej jeśli masz problemy z donoszeniem ciąży. Chyba jesteś nowa i nie znam twojej historii :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Przypomnę swoją historię w listopadzie 2016 roku postanowiliśmy z mężem że postaramy się o dzidziusia. No i udało nam się za pierwszym razem na poczatku grudnia Okazało się że jestem w ciąży. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo ponieważ 28 grudnia poroniłam. Miałam zabieg łyzeczkowania. Po 4 tygodniach od zabiegu dostałam okres. W marcu zaczęliśmy się starać ponownie. Ale do tej pory bez efektu. W 12 DC byłam u ginekologa który stwierdził że wszystko wygląda dobrze. Widział jajeczko dominujące i przepisał mi duphoston. Od dzisiaj moje piersi zaczęły dość mocno bolec no i tak jak napisalam we wcześniejszy ch listach w nocy pojawiło się plamienie i w ciągu dnia. Do dziś przyjmuje duphoston i teraz nie wiem co mamrobić.
 
Do góry