reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć laski :)
@siwa84 Gratulacje kochana :) Musi być dobrze :)
@Paraplu piękny pierścionek :)
@gabrika super, że @ przyszła :)
Ale fajne te Wasze historie. Znowu siedzę i czytam forum zamiast pracować ;)
My już dinozaury z moim, bo razem już 16 lat, a we wrześniu 12 rocznica ślubu. Pobraliśmy się dopiero jak starszy pojawił się na świecie. Mieliśmy ślub i chrzciny jednocześnie :)
A poznaliśmy się w naszej ulubionej knajpie. Mieliśmy wspólnych znajomych. Ja byłam zakochana od samego początku, on przychodził do knajpy najpierw z rudą, potem szatynką, a potem zakochał się w mojej przyjaciółce. Na szczęście ona kochała innego. I pewnego dnia w knajpie nie było gdzie szpilki wetknąć, nie mówiąc już o miejscu siedzącym. No i wtedy siadłyśmy chłopakom na kolanach i graliśmy w kości chyba. No i taka chemia nas dopadła, że koniec :D No i od tego dnia spotykaliśmy się codziennie :)
A co do palenia - moi rodzice palą od zawsze, ale tylko w kuchni przy otwartym oknie :) Nie ma mowy, by palili przy dzieciach.
Miłego dnia wszystkim.
@Lanvin moja @ przyjdzie później, bo owu mi się przesunęła. Spodziewam się jej ok. 14/15 maja.
 
reklama
Tez tak myślę że zagnieżdżenie mogło być później, ale według tych norma z lab to naprawdę jest nisko
Poza okresem ciąży: 0 - 2,7
W okresie ciąży:
ciąża 1,3 -2 tydzień: 16 - 156
ciąża 2-3 tydzień: 101 - 4870
ciąża 3-4 tydzień: 1110 - 31500
ciąża 4-5 tydzień: 2560 - 82300
ciąża 5-6 tydzień: 23100 - 151000

Nie znam sie na tym ale według tych norm to nie łapie sie nawet na 1 tydzień.
Ale to są normy dla tygodni od miesiączki, czy po zaplodnieniu, bo są różne? Nie zwracaj na to uwagi, bo każdy lab ma swoje normy. Tutaj masz normy od terminu @:

3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml

Jeśli poniżej 5 nie ma ciąży, to powyżej 5 jest, u Ciebie zaczyna się od wyższej wartości, dziwnie jakoś.




Jeszcze ja pyzunia1986 lat 31 o drugie dziecko cykl staran ogolnie 9 cykl staranw tym czasie 1 aniolek po 2 cykl staran @ na 14.05
A jak masz na imię? :)


Dzień dobry w pochmurny brzydki dzień.
Wczorajsze stringi zadziałały na męża, dał się skusić mimo zmeczenia;)


Nie zamartwiaj się.będzie wszystko dobrze!!
U mnie w domu też całe życie byly papierosy.okropienstwo.mam nadzieję ze na starość mi to nie wyjdzie bokiem:baffled:.J nie nawidze papierosów i moj maz tez nie.Miłego dnia
Mój z kolei wczoraj mnie męczył jak się położyłam spać. Wkurzył mnie, bo siedział ciągle z tym tabletem, więc położyłam się spać, to ten jak na złość do mnie co chwilę przychodził i zaczął się przymilać, chociaż mu mówiłam, że ma mi dać spokój, bo idę spać [emoji12] może chociaż na coś się przyda, jeśli faktycznie owu była wczoraj [emoji3]



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Cześć laski :)
@siwa84 Gratulacje kochana :) Musi być dobrze :)
@Paraplu piękny pierścionek :)
@gabrika super, że @ przyszła :)
Ale fajne te Wasze historie. Znowu siedzę i czytam forum zamiast pracować ;)
My już dinozaury z moim, bo razem już 16 lat, a we wrześniu 12 rocznica ślubu. Pobraliśmy się dopiero jak starszy pojawił się na świecie. Mieliśmy ślub i chrzciny jednocześnie :)
A poznaliśmy się w naszej ulubionej knajpie. Mieliśmy wspólnych znajomych. Ja byłam zakochana od samego początku, on przychodził do knajpy najpierw z rudą, potem szatynką, a potem zakochał się w mojej przyjaciółce. Na szczęście ona kochała innego. I pewnego dnia w knajpie nie było gdzie szpilki wetknąć, nie mówiąc już o miejscu siedzącym. No i wtedy siadłyśmy chłopakom na kolanach i graliśmy w kości chyba. No i taka chemia nas dopadła, że koniec :D No i od tego dnia spotykaliśmy się codziennie :)
A co do palenia - moi rodzice palą od zawsze, ale tylko w kuchni przy otwartym oknie :) Nie ma mowy, by palili przy dzieciach.
Miłego dnia wszystkim.
@Lanvin moja @ przyjdzie później, bo owu mi się przesunęła. Spodziewam się jej ok. 14/15 maja.
Zmieniłam :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Strasznie dziwne widelki ogolnie to sa 2 rodzaje bety jakas beta total i zwykla beta i te widelki sie roznia strasznie. Jesli masz mozliwosc to mozesz gdzie indziej sprawdzic tam gdzie robia zwykla bete

Faktycznie sprawdziłam na stronie jest bata HCG i HCG ilościowe, ja robiłam beta HCG, poczekam na wyniki, zobaczymy co wyjdzie i najwyżej zrobię te drugie.
 
Witam sie z ranka ...
@basia89 dziekuję i trzymam &&& za ciebie kochana bo niedlugo twoj termin @@@ i oby nie przyszla życzę ci takiego przed urodzinowego prezentu bo skoro moj prezent ma byc w twoje urodziny i tez miesiac przed moimi urodzinami to twoj tez moglby sie troszke pospieszyc :happy::happy::happy:
@judytka777 za Ciebie tez &&&& mocno zaciskam kiedy termin @@ około 24 maja? Przetrzepalas tego twojego męża wczoraj dokładnie mam nadzieje ze tak i juz niedlugo zobaczymy tego skutki :-D
Widzialam ze opisujecie historie Love Story :happy::happy: Ja z moim Ukochanym poznalismy sie 15lat temu na disco party przez caly wieczór tylko chodzil tam gdzie ja ,tanczyl obok mnie ,wciąż spoglądał i sie uśmiechał a do tańca poprosil mnie dopiero na samym końcu gdy praktycznie zbieralam sie z kolezankami do domu no i skonczylo sie tym ze kolezanki wyszly same a ja zostalam z nim do 5.00 rano poczym dowiózl mnie do domu zostawiłam mu numer telefonu a na drugą potancowke poszlismy juz razem i tak juz zostalo do dziś :happy::happy2:
U mnie dziewczynki taka posrana pogoda ze brak mi juz po prostu słów co to za maj pociesza mnie tylko mysl ze druga polowa maja ma byc juz lepsza i oby tak bylo ...:huh:
Tak czy siak mam nadzieje ze dla wielu z Nas ten maj bedzie owocny kochane juz teraz trzymam &&&& za każdą z Was z osobna ... "jeśli wiara czyni cuda-trzeba wierzyc że się uda " :happy::happy2::biggrin2:
@Luxuorius wiem ze pisałaś że synuś rośnie a zdjecia dla forumowych cioc nie wstawilas czy znów mi umknęło pozdrowionka dla Was i buziaki dla maluszka
@gabrika rzadko kiedy mozna sie cieszyc z @@@ ale w twoim przypadku można jak dlugie zwykle miałaś cykle kochana bo @@@ dostalysmy w tym samym czasie wiec jeśli zaczniesz w tym cyklu staranka to może wspolnymi silami uda nam się stworzyc jakis maleńki cud heheh:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Ale to są normy dla tygodni od miesiączki, czy po zaplodnieniu, bo są różne? Nie zwracaj na to uwagi, bo każdy lab ma swoje normy. Tutaj masz normy od terminu @:

3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml

Jeśli poniżej 5 nie ma ciąży, to powyżej 5 jest, u Ciebie zaczyna się od wyższej wartości, dziwnie jakoś.



qdkkj44j6bi2vbec.png

Nie wiem, nigdzie nie jest napisane jak są te normy liczone, jest podany tylko wynik a obok normy bez wyjaśnienia, według tych co podałaś by sie zgadzało , ale te z lab są faktycznie dziwne, zwariuje zaraz :-(
 
Ale to są normy dla tygodni od miesiączki, czy po zaplodnieniu, bo są różne? Nie zwracaj na to uwagi, bo każdy lab ma swoje normy. Tutaj masz normy od terminu @:

3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml

Jeśli poniżej 5 nie ma ciąży, to powyżej 5 jest, u Ciebie zaczyna się od wyższej wartości, dziwnie jakoś.





A jak masz na imię? :)



Mój z kolei wczoraj mnie męczył jak się położyłam spać. Wkurzył mnie, bo siedział ciągle z tym tabletem, więc położyłam się spać, to ten jak na złość do mnie co chwilę przychodził i zaczął się przymilać, chociaż mu mówiłam, że ma mi dać spokój, bo idę spać [emoji12] może chociaż na coś się przyda, jeśli faktycznie owu była wczoraj [emoji3]



qdkkj44j6bi2vbec.png
No ja korzystałam z dnia owulacji.mam nadzieję że coś z tego będzie wkoncu:)

Ja mojego zauważyłam na mojej studniówkę.siedział przy moim stoliku.jedyna się z nim nie zapoznałam bo wyszłam do ubikacji.I tak zleciala studniówka.tydzień później pojechałam od niechcenia za namową siostry na imprezę i on tam był.spojrzał na mnie a mi serce walilo okropnie.pamiętam to jak dziś.poznaliśmy się i tak się zaczęło.mój pozniej mówił ze też pojechał na te imprezę jako kierowca i od niechcenia.mówi że to przeznaczenie:Dna studniowce jakoś nie zwracalismy na siebie uwagi a na imprezie miłość od pierwszego wejrzenia.Ale powiem wam ze kocham go bardziej niż kiedyś.choć ma też swój charakterek;)
 
No to dziewczyny ja za niecałe 2 godziny zaczynam prace. Jeju stresuję się po tych 4 miesiącach l4 jak nie wiem. Nawet godzinę wcześniej wstałam i spać nie mogłam....
@MoKa a z jakiego powodu byłaś na zwolnieniu? Przez tą laparoskopię?

Jak samopoczucie?[emoji6]już ok?
Co do fajek- znam ten ból. Moi rodzice też w d...mieli że dziecko mają...mama w ciąży też paliła. To samo teściowa...Mama moja pali raczej w kuchni lub na balkonie. I jakoś tam maskuje ten smród odświeżaczami i perfumami. Ale my u niej raz w roku bo daleko...
Tesciowa i jej mieszkanie przepalone...jak wracam po nocy a ona u nas nocuje bo Zuzi pilnuje to mimo że nie pali w domu u nas to ten zapach z niej wychodzi,z ubrań i cały dom cuchnie więc od razu wietrzenie na maksa i odświeżacz w ruch...no nie ma wyjścia. Życie nam ratuje...

Jestem ciekawa ile Staraczek pali...bo nie uwierzę że żadna[emoji12]


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Faktycznie sprawdziłam na stronie jest bata HCG i HCG ilościowe, ja robiłam beta HCG, poczekam na wyniki, zobaczymy co wyjdzie i najwyżej zrobię te drugie.
Właśnie powinnaś robić beta HCG ;)


Nie wiem, nigdzie nie jest napisane jak są te normy liczone, jest podany tylko wynik a obok normy bez wyjaśnienia, według tych co podałaś by sie zgadzało , ale te z lab są faktycznie dziwne, zwariuje zaraz :-(
Każdy lab ma swoje, także spokojnie [emoji8]

@Joaszka, ja akurat nie pale :)


Hej Kochane, u mnie pochmurno i pada co chwile. Kolejna @ - 10.06. :(
Bu :(

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry