reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Lanvine nie chce zapeszać, oby właśnie tak było , jutro powtarzam bete zobaczyny czy wzrośnie. Według moich to powinien być 5 tydzień więc wynik jest za niski wczoraj było 11,5 , chyba ze owulacji sie opoznila. Nie mogę sobie miejsca znaleźć [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pokaż wykres :)

@gabrika, no właśnie, cieszę się, że wróciłaś :) widzę, że post, który wcześniej napisałam się nie dodał, a to raczej epopeja była i się nie dodało :( chcecie przed wakacjami się jednak starać, czy nie? Prawda jest taka, że jak coś ma się stać, to się stanie, czy będziesz zagranicą, czy nie, tak mi się wydaje :)



Ja słyszałam, że max do 2,3, tak też ostatnio miałam, ale to też się szybko zmienia.



Ja też, ale po odstawieniu anty u mnie się pojawiły w niektórych cyklach, raz są, raz nie :)

Dziewczyny, widzę że w tabeli mocne tyły. Proszę o aktualizację: @Martaldz @mfifi04 @bertha - wydawało mi się, czy odpoczywasz od forum? @auslanderka @martuchna87 - czy jednak ciąża? :) @kotek87 @marc @Dariana @renia200 :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
26.05. Proszę wpisać. 2 aniołki[emoji72] starania narazie odłożone.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja po przerwie. Majówka była cuuuudowna Najpierw Kraków na szybko w jeden dzień, Wawel - piękny do zwiedzania, sukiennice i Stare miasto, później Praga. Zakochałam się w niej, magiczne i cudowne miasto, chodziliśmy od rana do wieczora, kilometrów na trzaskane równo, piękne budowle, zabytki, dużo zieleni. Pogoda dopisała, ciepło i słonecznie było. Plan zwiedzania wykonany w 100 %, hotel też mieliśmy super, blisko do metra, którym można dojechać wszędzie. polecam każdemu taką wycieczkę.
U mnie wczoraj ostatnia luteina i czekamy oto kilka zdjęć.
SAM_4342.JPG

SAM_4345.JPG
20170502_131849-1.jpg

SAM_4410.JPG

SAM_4542.JPG
SAM_4556.JPG
SAM_4589.JPG
SAM_4591.JPG

SAM_4601.JPG
 

Załączniki

  • SAM_4342.JPG
    SAM_4342.JPG
    229,5 KB · Wyświetleń: 292
  • SAM_4345.JPG
    SAM_4345.JPG
    247,5 KB · Wyświetleń: 312
  • 20170502_131849-1.jpg
    20170502_131849-1.jpg
    756,6 KB · Wyświetleń: 307
  • SAM_4410.JPG
    SAM_4410.JPG
    311,5 KB · Wyświetleń: 296
  • SAM_4542.JPG
    SAM_4542.JPG
    250,9 KB · Wyświetleń: 316
  • SAM_4556.JPG
    SAM_4556.JPG
    231,7 KB · Wyświetleń: 283
  • SAM_4589.JPG
    SAM_4589.JPG
    298,9 KB · Wyświetleń: 295
  • SAM_4591.JPG
    SAM_4591.JPG
    269,4 KB · Wyświetleń: 281
  • SAM_4601.JPG
    SAM_4601.JPG
    196,4 KB · Wyświetleń: 299
No ale u mnie 1 dziecko jest. Zupełnie bez problemu przed w trakcie i w ciąży...gdybym miała to chyba bo były jakieś problemy...objawy

Tylko zastanawiam się czy mogło się zmienic...niemały koszt...jakby człowiek ma wszystko miał się badać...

Skoro lekarz nic nie mówił to chyba nie widzi wskazań...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam dziecko, bez żadnych problemów, zdrowe. Zobaczymy co pokażą wyniki. Zmienić może o tyle że można brać coś na to jak się wykryje...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczynki po długiej nieobecności. Już powinnam być na bieżąco, gdyż w końcu się doczekałam nowej komory :D
Obiecałam, że wstawię zdjęcie mojego dzieciątka, więc proszę :)
U mnie już 14tc a z usg to już prawie 15 a mdłości ciąg dalszy. Mam nadzieję, że "kiedys" odpuszcza :)
U mnie 15 tydzień i po usg genetycznym wyszło że synek teraz wizyta dopiero 23 maja
 
Dziewczyny, czy któraś z Was brała kiedyś Lutenyl? Gin przepisał mi po laparoskopii, żeby mi się macica oczyściła (cokolwiek to oznacza).
Na ulotce jest napisane, żeby go brać od 16 do 25 dnia cyklu. Ja byłam u lekarza w 18dc i kazał brać do końca 10 tabletek. W dodatku na ulotce zaznaczyli że hamuje owulację... trochę mnie to zmroziło bo raczej chodzi mi o odwrotny efekt...
Myślicie, że Lutenyl bardzo mi rozreguluje wszystko? Do tej pory miałam @ jak w zegarku i nawet tydzień po laparoskopii normalnie dostałam...
 
reklama
Pokaż wykres :)

@gabrika, no właśnie, cieszę się, że wróciłaś :) widzę, że post, który wcześniej napisałam się nie dodał, a to raczej epopeja była i się nie dodało :( chcecie przed wakacjami się jednak starać, czy nie? Prawda jest taka, że jak coś ma się stać, to się stanie, czy będziesz zagranicą, czy nie, tak mi się wydaje :)



Ja słyszałam, że max do 2,3, tak też ostatnio miałam, ale to też się szybko zmienia.



Ja też, ale po odstawieniu anty u mnie się pojawiły w niektórych cyklach, raz są, raz nie :)

Dziewczyny, widzę że w tabeli mocne tyły. Proszę o aktualizację: @Martaldz @mfifi04 @bertha - wydawało mi się, czy odpoczywasz od forum? @auslanderka @martuchna87 - czy jednak ciąża? :) @kotek87 @marc @Dariana @renia200 :)

qdkkj44j6bi2vbec.png



No u mnie nici :-( kolejna @ 3 czerwca...
 
Do góry