reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej
Nie dość że@ to jeszcze dotarło do mnie że mi się przytyło...nie mieszcze się w żadną kiecke a mam 13 maja świadkować...cholerne cyce nie chcą się upchnąć i brzuch jak baba w ciąży...dupa i nogi jeszcze ujdą...

Jutro będę czegoś szukać.
Dziś pomagałam Pannie Młodej szukać i znalazlysmy nawet fajną w Reserved. Ślub cywilny[emoji6]

A ja kupiłam ramoneske i torebkę...zupełnie nie w moim stylu...ale mi się spodobały[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

A co to ramoneska ?? [emoji15] zacofana jestem lol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak teraz na spokojnie [emoji5] @Windy91 @Emzilka @Bulbasek @Patrycja2810 dziekuje wam za sprowadzenie mnie na ziemię , uswiadomiliscie mi że widzę to co chciałam zobaczyć. Zaćmilo mi umysł , spojrzałam na wynik i od razu wpadłam w panikę [emoji28] dopiero po waszej interwencji doszło do mnie co tu jest właściwie napisane [emoji5] Wlasnie pod tym względem te forum jest genialene , potrafimy się nie tylko wspierać ale i czasami potrzasnac jak trzeba. Teraz muszę jeszcze powtórzyć bete i mieć nadzije ze będzie dobrze [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde wciąż mam gorączkę. Może nie 39,4 jak w nocy ale 38,4 i ból jak na miesiączkę, ból krzyża a to 13dc. Nie pomagają zimne okłady ani tabletki przepisane przez lekarza. Wzięłam wprawdzie dopiero jedną ale to jakaś masakra. Nie wiem co mi jest bo innych objawów brak.
 
Kurde wciąż mam gorączkę. Może nie 39,4 jak w nocy ale 38,4 i ból jak na miesiączkę, ból krzyża a to 13dc. Nie pomagają zimne okłady ani tabletki przepisane przez lekarza. Wzięłam wprawdzie dopiero jedną ale to jakaś masakra. Nie wiem co mi jest bo innych objawów brak.
Może coś się dzieje?[emoji6]może to po tych zastrzykach...stres...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co to ramoneska ?? [emoji15] zacofana jestem lol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
1493924966-aaaaaa.jpeg

[emoji6]

A torebunia
1493925007-aaaaaa.png

Kometnie nie mój styl...ja lubię duuuże torby. Ale ta coś w sobie ma...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem coraz bardziej zalamana...nie to ze czekam.na wynik kolposkopi bo pobrali wycinki bo nie wiedzieli co to za zmiana...to tsh zaczelo mi rosnac w gore...mialam przed braniem tabletek 1,86 ale wysokie przwciwciala i wysokie ft4,i Pani doktor przepisala mi leki eutyrox,biore wedlug zalecen...zrobilam kontrolne badania 2 maja a ja mam.2,91...steierdzilam,ze musiala zajsc pomylka i powtorzylam badania 4 maja a ja mam 3,66..mimo branka lekow..dramat..Pan ginekolo chcial abym miala 1.5...bo przy torbielach nie moge miec jeszcze wysokiego tsh...zalamalam.sie...jutrk ide do endykrynolog...ciekawe co mi powie...zalamalam sie...bo z takimi problemami zdrowotnymi to raczej moge sobie ponarzyc o.dzidziusiu:wściekła/y::wściekła/y:
Ja mam ten sam problem. Niby biorę leki a tsh coraz wyższe... W pn mam lekarza endo wiec zobaczymy co powie.
 
Ej serio było zagrożenie dla mojej facjaty ;) koziołki metalowe, chybotliwe, na nich susząca się agrowłóknina i my, dwa hipopotamy ;) jeden na popychu, próbujący za wszelką cenę utrzymać równowagę i pędraka w środku, bo menda się wysuwał :D masakra :D :D po tych trzech minutach ;) miałam dylemat czy mam tej pozycji pozostać dziesięć minut, ale dupa mi zmarzła i dałam spokój ;) jeśli miały dotrzeć do celu to i tak dotarły...
A po całej akcji mój mnie poinformował, że szopa nie ma blokady od środka... no fuck! Dobrze, że święto to chłopaki od budowy mieli wolne :D :D
O matko Aniu nie mogę [emoji23] [emoji23] jaki opis siedzę w autobusie i się rechotam ludzie jak na wariatke patrzą [emoji23] teraz po takim poswieceniu musi się udać [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Wizyta umówiona 23 maj;) już nie mogę się doczekać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam 23 wizytę u gina [emoji1]
Uff ostatni test z głowy i musze sie wam pochwalić ze bede miec A na koniec także małpa moze przyjsc dzis nie zepsuje mi humoru [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratulacje!! [emoji8]
No właśnie nie wiem oby działo się coś dobrego choć o takich objawach zapłodnienia nie słyszałam...



Piękna torebka!
Oby wyszła z tego dzidzia [emoji1] trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@Paraplu Parasoleczko gdzieś ty znikła? Wszystko w porządku?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to jestem po badaniach. Jeden pęcherzyk pękł, drugi nie wiadomo bo tam były też mniejszej no i trudno orzec. Na szczęście na 100 % pękł ten z prawego jajnika gdzie jajowód miał małe zrosty i został naprawiony a nie w lewym gdzie wciąż jest jakaś zmiana przypominająca na usg wodniaka mimo że podczas laparoskopii go nie stwierdzono....
Dostałam dupka którego mam łykać do ewentualnej @ (oby nie przyszła już).
Co do gorączki i tych wszystkich dziwnych objawów to przyczyn może być wiele. Dostałam specjalny antybiotyk który babką przy in vitro dają... Oby pomógł...

Super to teraz mocno sciskam kciuki i oby sie udalo!

Mamy kolejnego Syneczka

jaaaaaaa jaki piekny, a ze synek no coz widocznie Krolowa musi byc Tylko jedna :)

Cześć! Czy mogę dołączyć? Ze względu na endometriozę, zrosty i rozchwianą emocjonalnie tarczycę mam nadzieję, że uda mi się pozostać w wątku Staraczek 2017, bez nakazu eksmisji do 2018 ;)

witamy i mam nadzieje ze mimo tych komplikacji uda Ci sie spełnić szybko swoje marzenie o powiekszeniu rodziny :)

@Paraplu halo halo gdzie jestes!!!!

Jaki dzis meczacy dzien , wrocic do pracy po tylu dniach leniuchowania, dobrze ze tylko jeszcze jutro i weekend :) U mnie pogoda tez nie rozpieszcza bo caly dzien mrzylo lub padalo :/
 
Do góry