reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No co [emoji28] [emoji16]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png

A nic.... fajnie tu wrócić i znowu cieszyć się do telefonu czytając posty :)

Hej
Nie dość że@ to jeszcze dotarło do mnie że mi się przytyło...nie mieszcze się w żadną kiecke a mam 13 maja świadkować...cholerne cyce nie chcą się upchnąć i brzuch jak baba w ciąży...dupa i nogi jeszcze ujdą...

Jutro będę czegoś szukać.
Dziś pomagałam Pannie Młodej szukać i znalazlysmy nawet fajną w Reserved. Ślub cywilny[emoji6]

A ja kupiłam ramoneske i torebkę...zupełnie nie w moim stylu...ale mi się spodobały[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli szukasz jakiejś fajnej kiecki na wesele to zerknij do Mango. Polecam :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny... jutro idę oddać krew do badania hormonów. Proszę powiedzcie mi bo już nie pamietam... mogę na czczo? I co powinnam? 3 dc jutro


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@leeleeth cudny chłopiec :):):) gratulacje raz jeszcze! :)

Już zapomniałam, że tak dużo skrobiecie :p nie nadążam :D powinno być jakieś podsumowanie dnia, żeby można było ogarnąć co i jak u kogo :p

Byłam dzisiaj u nowego gin w Medicover, ale dalej klapa... już chyba się nie łudzę. Miał świetne opinie na znanylekarz.pl, ale cokolwiek się od niego dowiedzieć to trzeba było najpierw zadać milion pytań... nie dostałam jakichkolwiek zaleceń, anie wytycznych co do badań. Zero planu :/ po prostu jakbym nie poroniła w ogóle... dostałam tylko jakąś karteczkę z listą badań, które mogę sobie zrobić z wymazu z szyjki, ale jak to odczytać i gdzie to zrobić?? Tego już mi nie powiedział... :[

Tyle tylko, że potwierdził, że możemy się starać zaraz po pierwszej @, ale jak mu powiedziałam, że pod koniec czerwca lecimy na wakacje, to powiedział, żeby następny cykl się wstrzymać jednak...
 
To nie odwaga, to był mus. Mam najbardziej badziewne testy owulacyjne z tych najbadziewniejszych ;) i przed wczoraj pokazał się cień, wczoraj już nie było żadnego cienia, więc jest szansa, że coś się tam zadziało i my musieliśmy zadziałać... to ogólnie była porażka, ale ważne, że chłopaki dostały się tam gdzie powinny. :D
@Spark miło, że o nas myślisz :)
@Windy91 po kąpieli na dworze przy 8 stopniach, powiem Ci, że szopa była chociaż osłonięta od wiatru ;) Dobrze, że chłopaki zostawili koziołki do cięcia desek, chociaż miałam się o co zaprzeć, żeby mnie mój D nie obalił na mordeczkę tym swoim brzucholem :D
Hahhaha bo padne ;p cudowne przeżycia miałaś heehehe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ej serio było zagrożenie dla mojej facjaty ;) koziołki metalowe, chybotliwe, na nich susząca się agrowłóknina i my, dwa hipopotamy ;) jeden na popychu, próbujący za wszelką cenę utrzymać równowagę i pędraka w środku, bo menda się wysuwał :D masakra :D :D po tych trzech minutach ;) miałam dylemat czy mam tej pozycji pozostać dziesięć minut, ale dupa mi zmarzła i dałam spokój ;) jeśli miały dotrzeć do celu to i tak dotarły...
A po całej akcji mój mnie poinformował, że szopa nie ma blokady od środka... no fuck! Dobrze, że święto to chłopaki od budowy mieli wolne :D :D
Muahahahaha [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak teraz na spokojnie [emoji5] @Windy91 @Emzilka @Bulbasek @Patrycja2810 dziekuje wam za sprowadzenie mnie na ziemię , uswiadomiliscie mi że widzę to co chciałam zobaczyć. Zaćmilo mi umysł , spojrzałam na wynik i od razu wpadłam w panikę [emoji28] dopiero po waszej interwencji doszło do mnie co tu jest właściwie napisane [emoji5] Wlasnie pod tym względem te forum jest genialene , potrafimy się nie tylko wspierać ale i czasami potrzasnac jak trzeba. Teraz muszę jeszcze powtórzyć bete i mieć nadzije ze będzie dobrze [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze!!! :D beta za 2 dni i chwal się ciążą! :D zresztą 11 to już dobry wynik :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry