reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny jestem przerażona , mam mętlik w głowie i nie wiem co mam robić, myśleć nie mogę pozbierać myśl. Tak jak już wspominałam miesiaczke powinnam mieć 29.04. Dzień po terminie zrobiłam test wyszedł negatywny , nawet minimalnego cienia nie było. 02.05 zrobiłam kolejny również negatywny. Dzisiaj robiłam badania krwi ogólne i na toksoplazmoza bo ostatnio miałam kontakt z kotem a że miesiączki nadal nie mam to przy okazji zrobiłam beta HCG. Wynik wyszedł mi 11,05 (normy 0 -2,7 brak ciazy , 1-2 tydzien 16 - 152 ) co gorsza toksopzazmoza wyszła mi igm 0,110 (przy normach wynik dodatni 0,60 ) Igg 7,20 (przy normach dodatki 3,0 i powyżej ). Jestem przerażona [emoji24] wychodzi na to że właśnie przechodzę toksoplazmoza i jesli dobrze czytam to wykazalo mi ciąże ale wynik bardzo niski. Co o tym sadziecie ?nie znam się komoletnie na odczytywaniu wyników badań. Boże a może jestem w ciazy ale nie rozwija się przez ta toksopzazmoza. Dzwoniłam do przychodni nie ma wolnych terminów do lekarza ogólnego na jutro , a do gina prywatnie dopiero za tydzień. Srasznie się boję [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ale Ty nie masz dodatniego IgM wiec nie masz sie o co martwic w tej kwesti.
 
Naprawdę to znaczy że wynik jest ujemny ? W normach jest napisane ze powyżej 0,60 wynik dodatni co świadczy o zakażeniu, ja mam 0,110 kompletnie nic z tego nie rozumie [emoji21] nie powinnam sie martwic? bete powtórzę za dwa dni [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Piękna od kiedy 0,6 jest mniejsze od 0,110? To tak gdybyś miała 0,600 do 0,110, więc masz dużo poniżej normy. Zrób betę jak dziewczyny radzą i będzie dobrze ;)
 
Dziewczyny jestem przerażona , mam mętlik w głowie i nie wiem co mam robić, myśleć nie mogę pozbierać myśl. Tak jak już wspominałam miesiaczke powinnam mieć 29.04. Dzień po terminie zrobiłam test wyszedł negatywny , nawet minimalnego cienia nie było. 02.05 zrobiłam kolejny również negatywny. Dzisiaj robiłam badania krwi ogólne i na toksoplazmoza bo ostatnio miałam kontakt z kotem a że miesiączki nadal nie mam to przy okazji zrobiłam beta HCG. Wynik wyszedł mi 11,05 (normy 0 -2,7 brak ciazy , 1-2 tydzien 16 - 152 ) co gorsza toksopzazmoza wyszła mi igm 0,110 (przy normach wynik dodatni 0,60 ) Igg 7,20 (przy normach dodatki 3,0 i powyżej ). Jestem przerażona [emoji24] wychodzi na to że właśnie przechodzę toksoplazmoza i jesli dobrze czytam to wykazalo mi ciąże ale wynik bardzo niski. Co o tym sadziecie ?nie znam się komoletnie na odczytywaniu wyników badań. Boże a może jestem w ciazy ale nie rozwija się przez ta toksopzazmoza. Dzwoniłam do przychodni nie ma wolnych terminów do lekarza ogólnego na jutro , a do gina prywatnie dopiero za tydzień. Srasznie się boję [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólna zasada dotycząca wzrostu poziomu hCG w ciąży badanego w surowicy krwi odpowiada poniższemu schematowi (jednak trzeba pamiętać o możliwych odstępstwach, dlatego wyniki zawsze powinny zostać zinterpretowane przez lekarza):

- od 7 dnia po owulacji do 3. tygodnia po -> mniej niż 5 mIU/ml-
3 tydzień ciąży -> 5-50 mIU/ml
4 tydzień ciąży -> 4 - 426 mIU/ml-
5 tydzień ciąży -> 19 - 7 340 mIU/ml-
6 tydzień ciąży -> 1 080 - 56 500 mIU/ml-
7-8 tydzień ciąży -> 7 650 - 229 000 mIU/ml-
9-12 tydzień ciąży -> 25 700 - 288 000 mIU/ml-
13-16 tydzień ciąży -> 13 300 - 254 000 mIU/ml-
17-24 tydzień ciąży -> 4 060 - 165 400 mIU/ml-
25-40 tydzień ciąży -> 3 640 - 117 000 mIU/ml
(z gazeta.pl edziecko)
Ale Ty nie masz dodatniego IgM wiec nie masz sie o co martwic w tej kwesti.


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Naprawdę to znaczy że wynik jest ujemny ? W normach jest napisane ze powyżej 0,60 wynik dodatni co świadczy o zakażeniu, ja mam 0,110 kompletnie nic z tego nie rozumie [emoji21] nie powinnam sie martwic? bete powtórzę za dwa dni [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Przecież 0,11 jest mniejsze od 0,60...[emoji55]

@StorAnia [emoji23] [emoji23] weź bo tu padne, ja mam do tego jeszcze bujną wyobraźnię [emoji28]

Powiem wam ze jak się schodziliśmy 2 lata temu po raz x, to taka nami chcica targała... siedzieliśmy na schodach nad.Wisła, to.musieliśmy iść na drugi brzeg w tatarak[emoji23] grunt że ciemno było, Ale miałam białą kiecke... jak kiedyś spojrzałam w tamtym kierunku, to taaak, na pewno nie było nic widać [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
Witamy też mam endometrioze 1 stopnia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podobno 3 stopnia do tego zrosty, niedrożny jajowód i tarczyce i hiperprolaktynemię.

Przerażające jest to, że człowiek zawsze w swoich wyobrażeniach zakłada, że będzie miał dziecko kiedy mu się "zachce". A tu nagle zderza się z betonową ścianą własnego organizmu...
 
reklama
Ja podobno 3 stopnia do tego zrosty, niedrożny jajowód i tarczyce i hiperprolaktynemię.

Przerażające jest to, że człowiek zawsze w swoich wyobrażeniach zakłada, że będzie miał dziecko kiedy mu się "zachce". A tu nagle zderza się z betonową ścianą własnego organizmu...
Nie wolno tracić nadziei;) prowadzi cie jakiś lekarz? Droznosc miałaś robiona?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry