reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Sexszopa[emoji23] [emoji23] [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
Ahahaha [emoji23] Ania jeszcze na tym biznesa ukręci [emoji23] [emoji160] [emoji168] [emoji151] [emoji182] [emoji219] [emoji219] [emoji219] [emoji219] [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji509] [emoji509] [emoji509] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zdarza się, że 2 dni :) ale sprawdzaj dalej...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje pieknie za odpowiedz. Stosuje testy dopiero po raz 3 ale zawsze zaprzestawalam dalej sprawdzania a teraz z dongiem chce juz do konca testowac i zaskoczylo mnie ze 2 dzien taka krecha ;) ale no nic dzialamy dalej [emoji14] na wszelka wszelkosc :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje pieknie za odpowiedz. Stosuje testy dopiero po raz 3 ale zawsze zaprzestawalam dalej sprawdzania a teraz z dongiem chce juz do konca testowac i zaskoczylo mnie ze 2 dzien taka krecha ;) ale no nic dzialamy dalej [emoji14] na wszelka wszelkosc :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzialajcie, koniecznie :D jak dłużej niż 4 dni się utrzyma mocna to pisz, ale oby jutro już jaśniejsza i będziesz pewna, że trafiliście hehe :) kciuki za strzał ;*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sexszopa[emoji23] [emoji23] [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png

Ahahaha [emoji23] Ania jeszcze na tym biznesa ukręci [emoji23] [emoji160] [emoji168] [emoji151] [emoji182] [emoji219] [emoji219] [emoji219] [emoji219] [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji509] [emoji509] [emoji509] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
@StorAnia wracaj, biznes do ukręcenia jest [emoji23] [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
@leeleeth cudny chłopiec :):):) gratulacje raz jeszcze! :)

Już zapomniałam, że tak dużo skrobiecie :p nie nadążam :D powinno być jakieś podsumowanie dnia, żeby można było ogarnąć co i jak u kogo :p

Byłam dzisiaj u nowego gin w Medicover, ale dalej klapa... już chyba się nie łudzę. Miał świetne opinie na znanylekarz.pl, ale cokolwiek się od niego dowiedzieć to trzeba było najpierw zadać milion pytań... nie dostałam jakichkolwiek zaleceń, anie wytycznych co do badań. Zero planu :/ po prostu jakbym nie poroniła w ogóle... dostałam tylko jakąś karteczkę z listą badań, które mogę sobie zrobić z wymazu z szyjki, ale jak to odczytać i gdzie to zrobić?? Tego już mi nie powiedział... :[

Tyle tylko, że potwierdził, że możemy się starać zaraz po pierwszej @, ale jak mu powiedziałam, że pod koniec czerwca lecimy na wakacje, to powiedział, żeby następny cykl się wstrzymać jednak...
a to Twoja pierwsza strata? bo jeśli tak, to standardowe działanie. Tzn. jedno poronienie to norma. My inaczej na to patrzymy, no to nasza strata i nasz ból, ale rzeczywistość jest taka, że niestety to częste w pierwszym trymestrze. I diagnostyka zaczyna się dopiero po 3 poronieniach jedno po drugim, jeśli w międzyczasie jest zdrowa ciąża to też się nie bada wg wytycznych PTG.
Mnie zaczęli diagnozować po drugim poronieniu ze względu na powikłaną ciążę, ale to były tylko badania w kierunku jednej choroby. Po trzecim dostałam już listę, a po czwartym coś extra się przypomniało.
 
Heej :) Czy można do Was dołączyć? mam 28 lat, staramy się z mężem o dziecko od trzech miesięcy ... Niestety póki co NIC :( Jestem przed wizytą u ginekologa. Chciałabym zrobić podstawowe badania...Co proponujecie na sam początek? Napiszę tylko, że co rok/dwa wykonuję cytologię i zawsze jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
a to Twoja pierwsza strata? bo jeśli tak, to standardowe działanie. Tzn. jedno poronienie to norma. My inaczej na to patrzymy, no to nasza strata i nasz ból, ale rzeczywistość jest taka, że niestety to częste w pierwszym trymestrze. I diagnostyka zaczyna się dopiero po 3 poronieniach jedno po drugim, jeśli w międzyczasie jest zdrowa ciąża to też się nie bada wg wytycznych PTG.
Mnie zaczęli diagnozować po drugim poronieniu ze względu na powikłaną ciążę, ale to były tylko badania w kierunku jednej choroby. Po trzecim dostałam już listę, a po czwartym coś extra się przypomniało.

Wiem, właśnie wiem... ale podświadomie człowiek szuka u lekarzy trochę empatii i proaktywnego podejścia :/ chciałabym mieć pewność, że przed koleją ciążą zrobiłam wszystko by uniknąć niepowodzenia.

No ale nie będę też panikować, wrzucam na luz :) i jestem dobrej myśli - inaczej na poważnie zwariuje ^_^
 
reklama
Do góry