reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mamy kolejnego Syneczka
1493903463-aaaaaa.jpeg
1493903468-aaaaaa.jpeg
1493903472-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowny [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem przerażona , mam mętlik w głowie i nie wiem co mam robić, myśleć nie mogę pozbierać myśl. Tak jak już wspominałam miesiaczke powinnam mieć 29.04. Dzień po terminie zrobiłam test wyszedł negatywny , nawet minimalnego cienia nie było. 02.05 zrobiłam kolejny również negatywny. Dzisiaj robiłam badania krwi ogólne i na toksoplazmoza bo ostatnio miałam kontakt z kotem a że miesiączki nadal nie mam to przy okazji zrobiłam beta HCG. Wynik wyszedł mi 11,05 (normy 0 -2,7 brak ciazy , 1-2 tydzien 16 - 152 ) co gorsza toksopzazmoza wyszła mi igm 0,110 (przy normach wynik dodatni 0,60 ) Igg 7,20 (przy normach dodatki 3,0 i powyżej ). Jestem przerażona [emoji24] wychodzi na to że właśnie przechodzę toksoplazmoza i jesli dobrze czytam to wykazalo mi ciąże ale wynik bardzo niski. Co o tym sadziecie ?nie znam się komoletnie na odczytywaniu wyników badań. Boże a może jestem w ciazy ale nie rozwija się przez ta toksopzazmoza. Dzwoniłam do przychodni nie ma wolnych terminów do lekarza ogólnego na jutro , a do gina prywatnie dopiero za tydzień. Srasznie się boję [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem przerażona , mam mętlik w głowie i nie wiem co mam robić, myśleć nie mogę pozbierać myśl. Tak jak już wspominałam miesiaczke powinnam mieć 29.04. Dzień po terminie zrobiłam test wyszedł negatywny , nawet minimalnego cienia nie było. 02.05 zrobiłam kolejny również negatywny. Dzisiaj robiłam badania krwi ogólne i na toksoplazmoza bo ostatnio miałam kontakt z kotem a że miesiączki nadal nie mam to przy okazji zrobiłam beta HCG. Wynik wyszedł mi 11,05 (normy 0 -2,7 brak ciazy , 1-2 tydzien 16 - 152 ) co gorsza toksopzazmoza wyszła mi igm 0,110 (przy normach wynik dodatni 0,60 ) Igg 7,20 (przy normach dodatki 3,0 i powyżej ). Jestem przerażona [emoji24] wychodzi na to że właśnie przechodzę toksoplazmoza i jesli dobrze czytam to wykazalo mi ciąże ale wynik bardzo niski. Co o tym sadziecie ?nie znam się komoletnie na odczytywaniu wyników badań. Boże a może jestem w ciazy ale nie rozwija się przez ta toksopzazmoza. Dzwoniłam do przychodni nie ma wolnych terminów do lekarza ogólnego na jutro , a do gina prywatnie dopiero za tydzień. Srasznie się boję [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ty igm masz ujemne, bez paniki [emoji6] A betę powtórzyłabym pojutrze.

1493911440-aaaaaa.png


[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
A mogę zapytać dlaczego iui? U nas, u M jest problem z nasieniem a u mnie tarczyca i progesteron. Miałam hsg w 2014 i było czyściutko. Myślisz ze będę musiała powtarzać?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci że nie wiem niestety jak długo drożność jest ważna znaczy badanie.
U nas kilka problemów - mój mił poniżej normy ruchliwość postępową i tylko 5% prawidłowych. Odkąd bierze witaminy to jest mega poprawa bo teraz przy iui się okazało, że ruchliwość postępowania poprawiła się bardzo, co z ilością prawidłowych bo tego nie podali. Generalnie lekarz mówił że jest dobrze z nimi już. Ja jednak miałam dużo zrostów i komplikacji więc jak już wszystko ponaprawiano podczas laparoskopii to lekarz dał mi dwie próby naturalne a po nich stwierdził że szkoda czasu i trzeba działać bo zrosty mniej więcej po pół roku lubią wracać. Poza tym zaczęłam stymulację menopurem a on jest cholernie drogi więc szkoda kasy przy takich stypulacjach żeby nie dołożyć jeszcze iui. Tak więc teraz trzy próby a jak nie to in vitro.
 
Dziewczyny ponawiam pytanie o badanie drożności metodą HyCoSy (HysteroContrastSonography) – badanie drożności za pomocą obserwowania przepływu roztworu soli fizjologicznej przez jajowody.

Miała która? Co i jak i za ile u Was[emoji6]


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam klasyczne hsg wiec nie pomogę :(

Ostatni test z anatomi trzymajcie kciuki

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki :)

Powiem Ci że nie wiem niestety jak długo drożność jest ważna znaczy badanie.
U nas kilka problemów - mój mił poniżej normy ruchliwość postępową i tylko 5% prawidłowych. Odkąd bierze witaminy to jest mega poprawa bo teraz przy iui się okazało, że ruchliwość postępowania poprawiła się bardzo, co z ilością prawidłowych bo tego nie podali. Generalnie lekarz mówił że jest dobrze z nimi już. Ja jednak miałam dużo zrostów i komplikacji więc jak już wszystko ponaprawiano podczas laparoskopii to lekarz dał mi dwie próby naturalne a po nich stwierdził że szkoda czasu i trzeba działać bo zrosty mniej więcej po pół roku lubią wracać. Poza tym zaczęłam stymulację menopurem a on jest cholernie drogi więc szkoda kasy przy takich stypulacjach żeby nie dołożyć jeszcze iui. Tak więc teraz trzy próby a jak nie to in vitro.

Trzymam kciuki żeby się udało :) u nas ruchliwość różnie, raz lepiej raz gorzej. Ale to wina żylaków które podgrzewały chłopaków. Główny problem to ilość...:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty igm masz ujemne, bez paniki [emoji6] A betę powtórzyłabym pojutrze.

1493911440-aaaaaa.png


[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
Naprawdę to znaczy że wynik jest ujemny ? W normach jest napisane ze powyżej 0,60 wynik dodatni co świadczy o zakażeniu, ja mam 0,110 kompletnie nic z tego nie rozumie [emoji21] nie powinnam sie martwic? bete powtórzę za dwa dni [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem przerażona , mam mętlik w głowie i nie wiem co mam robić, myśleć nie mogę pozbierać myśl. Tak jak już wspominałam miesiaczke powinnam mieć 29.04. Dzień po terminie zrobiłam test wyszedł negatywny , nawet minimalnego cienia nie było. 02.05 zrobiłam kolejny również negatywny. Dzisiaj robiłam badania krwi ogólne i na toksoplazmoza bo ostatnio miałam kontakt z kotem a że miesiączki nadal nie mam to przy okazji zrobiłam beta HCG. Wynik wyszedł mi 11,05 (normy 0 -2,7 brak ciazy , 1-2 tydzien 16 - 152 ) co gorsza toksopzazmoza wyszła mi igm 0,110 (przy normach wynik dodatni 0,60 ) Igg 7,20 (przy normach dodatki 3,0 i powyżej ). Jestem przerażona [emoji24] wychodzi na to że właśnie przechodzę toksoplazmoza i jesli dobrze czytam to wykazalo mi ciąże ale wynik bardzo niski. Co o tym sadziecie ?nie znam się komoletnie na odczytywaniu wyników badań. Boże a może jestem w ciazy ale nie rozwija się przez ta toksopzazmoza. Dzwoniłam do przychodni nie ma wolnych terminów do lekarza ogólnego na jutro , a do gina prywatnie dopiero za tydzień. Srasznie się boję [emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jak to? Nie jesteś w ciąży ani nie jesteś nie w ciąży? Hmmm

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry