reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No no, klucha z pejczykiem ;) to by wył ze śmiechu, a nie z rozkoszy :D
A tam mi się wylewa tłuszcz uszami a mój to na kawałek odslonietego ciała stoi na baczność [emoji6] trochę był przyposzczony może dlatego bo jak były staranka to nie zawsze chciał [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cieszę się, ze piszesz. Widziałam zdjęcia z panią Natalią i zrobiło mi sie niedobrze, niech robi co chce, niech opowiada o tym komu chce, ale nagradzanie tego, wynoszenie na piedestał jest obrzydliwe i mówią tak nawę moje koleżanki będące pro choice.
Wydaje mi się, że ta strona medalu do pokazania też jest potrzebna.
Mianowicie chodzi mi o to, że kobiety, które podjęły decyzję o aborcji (z różnych przyczyn) muszą kombinować cytotec lub brać wszelkiej innej maści świństwa, robić zabieg w jakimś ciemnym podziemiu narażając mocno zdrowie, tylko dlatego, że nie można w Polsce zrobić tego w jakiś normalnych, chociaż sterylnych warunkach.
Musicie też pamiętać o tym, że każdy ma wybór i sam prowadzi jakimś torem swoje życie, część się "skrobie" na potęgę, a część nie ma wyboru i żałuje do końca życia. Różne są sytuacje, niestety.
Przybysz powiedziała to w dość dosadny, dziwny jak dla mnie sposób. Akurat nagradzanie jej za to jest przesadą , ją akurat stać na antykoncepcję, mąż jej nie leje, nikt jej nie zgwałcił więc tu akurat się z Wami zgodzę, ale temat wcale nie jest łatwy...
Ja nie jestem wierząca, szanuje natomiast ludzi o takim lub innym wyznaniu, ale nie może w Polsce o wszystkich decydować część klerykalna(biorąc pod uwagę co sami wyprawiają, siic!) bo też nie każdy z nas idzie tym torem.
To tylko moje zdanie, które tak sobie wtrące
 
Powiem Ci ze Ty to jesteś taka pozytywnie wariatka.fajna energia od Ciebie bije i widać ze lubisz życie.lubie takie osoby.
A na temat religii to mamy podobne zdanie też lepiej ze mną nie zaczynac;)

A dziekowac dziekowac :) milo slyszec zem wariatka :p mam na to papiery jakby sie kto pytal [emoji23]chociaz nie wiem czy depresje i atako paniki mozna podciagnac pod wariactwo [emoji848]
Haha tez jestes czcicilka szatana (tak mnie zwa w niektorych kregach)? [emoji23] ave satan [emoji48][emoji317]☠️ [emoji23]
Takze dziewczynki, jakbyscie chcialy zlozyc swoje dziecko w ofierze to sie polecam [emoji12] gwarantuje, ze wycaluje na smierc [emoji23]

@nata$za88 my tez mielismy zwykly stelarz a zaczelo juz okrutnie skrzypiec [emoji85] mam cicha nadzieje, ze kontynentalne wytrzyma dluzej [emoji38]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Działaj nie zaszkodzi. Ja cały cykl będę się starać. Bo nigdy nie masz pewności że owulacja była.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko nie zmęcz chłopa hehe.
Witam was dziewczyny.
Renia najlepsze życzenia i spełnienia marzeń.
Podczytuje was cały czas ale jakoś nie mam weny na pisanie nieciekawa atmosfera w pracy nieudane starania jakoś mnie dobija to wszytko nie mam siły
Czasami przychodzi taki czas smutku i przemyśleń i trzeba odpocząć.
Kup se kajdanki i taki fajoski pejczyk na brak ochoty ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha.
Dobra juz nic nie piszę a propo tej nagrody. Temat zamknięty ja melduje 48 dc bez @ na widoku, mam wrażenie ze małpa chowa sie w krzakach i czeka by przyatakować w najmniej dogodnym momencie.
A jakieś objawy???
Dziewczyny a jak ma się torbiel to @ będzie czy nie? Sory za głupie pytania :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie są regularne, a mam torbiel 7 rok na lewym jajniku.
 
reklama
Do góry