reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No właśnie o to chodzi w tym artykule. Została gwiazda że się przyznała że sobie dziecko usunęła na Słowacji i była z tego dumna.
Ten świat zmierza do autodestrukcji.
A tak w ogóle a propos jej przypadku jak się jest w długoletnim związku i nie chce się mieć dzieci to naprawdę są skuteczne sposoby antykoncepcji a jeśli już mimo to się zdarza to która kobieta, matka tak postępuje? Takie nieodpowiedzialne jak dla mnie.
Wiem że teraz spadnie lawina komentarzy że nie mam racji ale to jest moje zdanie i go nie zmienię. Tym bardziej po tym co mnie ostatnio spotkało. Nie wiem jak kobiety mogą sobie robić to świadomie, na własne życzenie i jeszcze się z tego cieszyć i się tym chwalić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem tego samego zdania!

Oczywiście jeżeli kobiety mają taką potrzebę i sumienie im na to pozwala, to ok niech robią co chcą i jak chcą... Ale nie muszą się tym chwalić na lewo i prawo. Czy na prawdę już nie ma na tym świecie nic z czego można być dumnym??
 
reklama
Kochane tak was podczytuje przy piwku.czasem sobie mysle ze jak zajde w ciążę to brakować mi będzie dobrego winka i zimnego piwka;)ale jak narazie nie myślę o tym i sie delektuje

A ja mam dzisiaj urodziny , pożarłam sie z moim i tak mi dzis ciezko , jeszcze małpa sobie jajca robi i wszystko jest dzis do bani


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystkiego najlepszego życzę Ci wytrwałości miłości i spełnienia marzeń!!

@Paraplu no widzisz ale wychodzi na to ze ja też będę mieć zwyczajne łóżko.nie spełnia erotycznych zachcianek meza:-D

Idę co poogladac i spać.moj mąż dalej robi.pewnie do 22 bo potem cisza nocna;)miłego wieczoru.może zaglądam później jeszcze:)buzki
 
Larwin nie zrozumiałaś mnie szczyt jest wtedy jak jest większa temp i później niższa do 2,3dni i skok temp po progesteronie
Ale jak możesz stwierdzić, że owu jest lub będzie? Jedynie przez testy owu i na wykresie jak będzie wzrost. U mnie też naprzemiennie spada i rośnie, a owu nie ma.

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
No właśnie o to chodzi w tym artykule. Została gwiazda że się przyznała że sobie dziecko usunęła na Słowacji i była z tego dumna.
Ten świat zmierza do autodestrukcji.
A tak w ogóle a propos jej przypadku jak się jest w długoletnim związku i nie chce się mieć dzieci to naprawdę są skuteczne sposoby antykoncepcji a jeśli już mimo to się zdarza to która kobieta, matka tak postępuje? Takie nieodpowiedzialne jak dla mnie.
Wiem że teraz spadnie lawina komentarzy że nie mam racji ale to jest moje zdanie i go nie zmienię. Tym bardziej po tym co mnie ostatnio spotkało. Nie wiem jak kobiety mogą sobie robić to świadomie, na własne życzenie i jeszcze się z tego cieszyć i się tym chwalić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem, ze Cie to rusza ale chyba lepiej slonczyc ten watek bo sie nieprzyjemnie zrobi a zla energia nam niepotrzebna.
My tutaj mamy wspolny cel i to najwazniejsze :) [emoji1377]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry