reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Oo matko rób teścior:D od mojego kuzyna narzeczona dowiedziala sie u ginekologa ze jest w 3 miesiacu ciazy
emoji14.png
powiedziala mi ze myślała ze ma okres bo zawsze miala skąpe miesiączki ale gin uswiadomil ja ze to tylko było plamienie
emoji14.png
ona w szoku bo brala tablekti anty:p także takie rzeczy sie dzieją
emoji14.png
mało kiedy ale jednak :D

Fakt, czasami cuda wianki sie dzieją. Moja była "teściowa" dowiedziała sie w 6mcu :D I to mąż ją do lekarza wysłał, bo on czuł a ona nie. Ale ona dosyć spora kobiecina była, wiec myślała ze przytyła a okresu brak przez tusze. Potem przy porodzie patrzyli na nią jak na wariatke, bo karta ciązy dopiero od 6mca. :D
Także przypadki chodzą po ludziach :D
 
Ja sie nie nastawiam. Bo po tym krwawieniu przeszedł tez ból piersi. No i temperatura tez spadał. Wiec ten test to nir wiem czy sie "zaraził" druga kreska od owulacyjnych czy jak [emoji23][emoji23] mowie wam - ja juz po tych 26 cyklach po prostu oszalałam [emoji23] jak to zobaczyłam myślałam ze ta kreskę sobie wyimaginowalam - ale moj M twierdzi ze cos tam jest (a u niego ze wzrokiem słabo [emoji23][emoji851])

W kazdym razie żadnego nastawienia nir mam. Bardziej sie nastawiam na ten cykl :-) ale test zrobię jutro rano.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
queen_b tak jak dziewczyny,radzę zrobić teściora :D Daj znać co tam wyszło.
docia to my chyba bratnie dusze jesteśmy :p
A wiecie co? Bo tak was czytam,no i przecież dorzucę coś od siebie,a co. :D Ja o drugiej ciąży się dowiedziałam dopiero w 12 tygodniu...:szok: Bo ostatnie 2-3 miesiące odpuściliśmy,tzn. głównie ja,zaczęłam mieć dość tego,że nie wychodzi,że wiecznie 1 krecha na tych testach,że cykle popieprzone,bo bywały nawet i 70-dniowe...No więc jak nie dostałam @ jeden miesiąc,potem drugi,to właściwie średnio to na mnie wrażenie zrobiło,bo już tak bywało. Mój P. brzęczał mi,żebym test zrobiła,ale tylko warczałam,że po jaką cholerę znowu pieniądze wydawać.. No i poszłam w końcu na kontrolną wizytę u ginki,nawet się zastanawiałam czy nie poprosić jej o tabletki,no bo skoro odpuściłam starania.. A ona mi tego ..ee..no "fiutka" od USG włożyła i tak patrzy i mówi "No ,ale pani te tabletki nie będą potrzebne." Ja oczy jak 2 euro, a czemu?
"A no proszę sobie zobaczyć." Ja patrzę,a tam na ekranie w MOJEJ MACICY COŚ JEST!:szok::-D I tak niepewnie jeszcze na nią spojrzałam,czy to aby nie są jakieś jaja,a ona mi ,że to już 12 tydzień,gratulacje, proszę do pokoju obok do poboru krwi.:-) :):-) :):-) :) Byłam w takim szoku,że nie pamiętam jak doszłam z powrotem do domu...
Swoją drogą,świetna babka. Mieszkamy w Niemczech, na początku myślałam,że to Niemka albo Hinduska,ale się okazało,że z pochodzenia Iranka,ale baaaardzo dokładna i sympatyczna.
Się rozpisałam. :D Położyłam młodego na drzemkę i miałam ambitny plan trochę ogarnąć mieszkanie. Gdzie tam, usnęłam 48 sekund po nim. Skutek tego teraz taki,że jestem nieprzytomna.:dry: Drzemki mi nie służą.
 
Karotka właśnie też tak miałam pół roku testów każdy negatyw a robiłam płatne hcg w 26dniu jak lekarz kazał,końcu odpuściłam szliśmy na wesele i myślę zrobię sikanca żeby nie było ,i wyszedł niedowierzalam a tu dwie kreski dzień przed @,ale już po jeszcze okresu nie mam po zabiegu oby już był bo chce już się starać,a tu zamiast wczoraj ból jajników jak na owulke chyba mi się przesunie do 6tyg,czekać trzeba oby już przyszła wredna małpa
 
Ja sie nie nastawiam. Bo po tym krwawieniu przeszedł tez ból piersi. No i temperatura tez spadał. Wiec ten test to nir wiem czy sie "zaraził" druga kreska od owulacyjnych czy jak [emoji23][emoji23] mowie wam - ja juz po tych 26 cyklach po prostu oszalałam [emoji23] jak to zobaczyłam myślałam ze ta kreskę sobie wyimaginowalam - ale moj M twierdzi ze cos tam jest (a u niego ze wzrokiem słabo [emoji23][emoji851])

W kazdym razie żadnego nastawienia nir mam. Bardziej sie nastawiam na ten cykl :-) ale test zrobię jutro rano.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale nigdy nic nie wiadomo :D
 
Hahaha powaga :D byłam w mega szoku bo on mało uczuciowy jest i tez zazwyczaj miał z tego polew :D a tu nagle taki gest :D wczoraj mnie miział po włosach jak robiłam świece :o chyba ten dwu godzinny płacz przedwczoraj tak na niego zadziałał haha

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde nie wiem czy dam radę 2h wyć :p może jak zwilże oczy to się nabierze?!:D nie no dobra, mój ma więcej sił w te dni niż ja to chyba On musi zacząć płakać :-D
 
reklama
Queen powtarzaj teścior, czekamy!!!! :D
Mój jak chce się przytulać, a leżę obok to mówi: czyń swoją powinność.
Patrzę na niego szyderczo jak na kretyna a On: zapłaciłem za Ciebie
Ja odpowiadam, że za taką kasę to Pan może sobie na mnie popatrzeć ewentualnie :D
Zawsze sobie takie jaja robimy :D
Oczywiscie mija 10min i już jestem przez Niegp tak rozochocona, że no... :D
 
Do góry