reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
mój mąż jak usłyszał ze dziewczynka to trochę kręcił nosem bo wolał by chłopca, ale kto to wie czy sie znów tak od razu uda ja w to wątpię choć prze chwilą zauważam ze mam śluz płodny. Chłopiec był by "tańszy" bo wszytko na chłopca mamy, a mi to w sumie obojętne bo chciała bym i chłopca i dziewczynkę :)

Odnośnie tego kalendarza to trzeba uważać jak sie odczytuje ja dopiero ostatnio znalazłam taki kalkulator który "rozumuje za nas" i wtedy wszytko sie zaczęło zgadzać bo tam sie liczy miesiąc jako 28 dni i mi chłopcy na początku dziewczynkami mieli być obydwaj :)
 
test to mechaniczne urządzenie, jak jest składnik to jest odczyt. U Ciebie Rozpuszczalna jest składnik czyli
gonadotropina kosmówkowa więc jest odczyt. To ze słaby pasek bo ciąża wczesna musi sie wszytko rozbujać teraz zacznij spokojne życie, bez stresów porób badania idz do lekarza , dużo odpoczywaj.
I policz na kiedy Ci termin wypada bo coś mi sie zdaje ze na II polowe maja :)
Mi też pierwsze testy wychodziły takie delikatne bo tez nie mogłam wytrzymać, a za dzien czy 2 porządne grube ciemne krechy
 
test to mechaniczne urządzenie, jak jest składnik to jest odczyt. U Ciebie Rozpuszczalna jest składnik czyli
gonadotropina kosmówkowa więc jest odczyt. To ze słaby pasek bo ciąża wczesna musi sie wszytko rozbujać teraz zacznij spokojne życie, bez stresów porób badania idz do lekarza , dużo odpoczywaj.
I policz na kiedy Ci termin wypada bo coś mi sie zdaje ze na II polowe maja :)
Mi też pierwsze testy wychodziły takie delikatne bo tez nie mogłam wytrzymać, a za dzien czy 2 porządne grube ciemne krechy
To mnie pocieszylas. Z wizytą u lekarza nie będę się spieszyć bo chciałabym zobaczyć serduszko. Termin wychodzi na 23.05.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry