reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kolekcjonerka ja pierwsza czesc tez widzialam ale to dawno bylo ale podobala mi sie. U nas od rana pada, pochmurnie,mamy 23 stopni.Miałam iść z synem też na plac zabaw ale trudno nam wyjść z domu na zakupy.Synek nie chce wyjsc, namawiam go ze po kaluzach pochodzi w kaloszach.
Siwa a ktory masz dc?ja ostatnie misiace tak mialam,ze ledwo zaczynalam cykl i juz czulam i mowilam ze to nie moj cykl.Nawet starac mi się nie chciało.W tym cyklu się wzięłam, byłam optymistycznie nastawiona i niestety lipa.
 
reklama
Hej dziewczyny :)
My juz po weselu wujka mojego J. Dalej siedzimy w Czechach i odpoczywamy :) wies w samych gorach to jest to, jest pieknie! Od cioci J z domu widac stok narciarski i cale wieksze miasto w dole - tak wysoko mieszka. A języki juz mi sie tak pomieszaly, ze nawet do J po czesku mowie :D oj, stęskniłam sie za Wami strasznie <3

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobitki. Postanowiłam do was dołączyć :) z chłopakiem staramy się dopiero pierwszy cykl, ale wiem, że w tym cyklu się nie udalo. Mam wysoką prolaktyne ponad 1000 gdzie norma jest do 406. Dzisiaj jeszcze byłam żeby zbadać Ths. A w pt wizyta u lekarza żeby obniżyć ta prolaktyne.
 
Ja jakoś straciłam nadzieję na ten cykl. Nie wiem czemu ale czuję że nic z tego. Co prawda doskonale wiem kiedy była owulka i staranka intensywne. Ogólnie to jakiegoś doła mam. Płakać mi się chce z byle powodu i wszystko wyprowadza mnie z równowagi.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Zq dużo myslisz o tym ... Ja mialam to samo tylko ja mam PCOS i mi lekarz powiedział ze to graniczy z cudem. Wspomagalam sie samymi witaminami juz nawet nie brałam ciąży pod uwage. Lykalam je bardziej z powodu tego aby waga jakos przestala szaleć. No i ogolnie dol jak nie bd Pani w ciazy do 3 miesięcy dam leki na jajeczkowanie. No i co ? Dol facet mial wyjeżdżać zq granice. Placz i lament. U lekarzq bylam 20 a 25 moj D mial urodziny i jak sie okazalo splodzil dziecko w urodziny. Na moje widzieliśmy serduszko :). A na mikołajki pojawi się z nami prawdopodobnie cora. Nie mysl tyle o tym bd ok w swoim czasie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziekuje wszystkim za kciuki:)
mam pytanko jeszcze jedno:)
dwa tygodnie temu mialam dwudniowe bole brzucha i ogolne zle samopoczucie. I w tym samym czasie zrobilam bete (ujemna). Gin wczoraj powiedzial ze to moze byc wczesna ciaza.
Jesli te bole brzucha dwa tyg temu to byla np implantacja to test juz by cos pokazal? Jesli tak to gin mogl nie rozpoznac? Mialam nie robic testu narazie ale od wczoraj mi jest slabo. A w dwoch ciazach na samym poczatku mialam zawroty glowy i bylam slaba...
 
Hej dziewczyny :)
My juz po weselu wujka mojego J. Dalej siedzimy w Czechach i odpoczywamy :) wies w samych gorach to jest to, jest pieknie! Od cioci J z domu widac stok narciarski i cale wieksze miasto w dole - tak wysoko mieszka. A języki juz mi sie tak pomieszaly, ze nawet do J po czesku mowie :D oj, stęskniłam sie za Wami strasznie <3

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wypoczywajcie. [emoji4] [emoji295] A gdzie dokładnie jesteście?
Hej kobitki. Postanowiłam do was dołączyć :) z chłopakiem staramy się dopiero pierwszy cykl, ale wiem, że w tym cyklu się nie udalo. Mam wysoką prolaktyne ponad 1000 gdzie norma jest do 406. Dzisiaj jeszcze byłam żeby zbadać Ths. A w pt wizyta u lekarza żeby obniżyć ta prolaktyne.
Witamy i powodzenia [emoji4]

dziekuje wszystkim za kciuki:)
mam pytanko jeszcze jedno:)
dwa tygodnie temu mialam dwudniowe bole brzucha i ogolne zle samopoczucie. I w tym samym czasie zrobilam bete (ujemna). Gin wczoraj powiedzial ze to moze byc wczesna ciaza.
Jesli te bole brzucha dwa tyg temu to byla np implantacja to test juz by cos pokazal? Jesli tak to gin mogl nie rozpoznac? Mialam nie robic testu narazie ale od wczoraj mi jest slabo. A w dwoch ciazach na samym poczatku mialam zawroty glowy i bylam slaba...
W pierwszej ciąży robiłam test szybko po prawdopodobnej implantacji (zabarwiony na różowo śluz) . Nie pamiętam już jak szybko, a z moich notatek nie umiem teraz wywnioskować, ale było to po około tygodniu. Wyszedł pozytywny.
 
Wypoczywajcie. [emoji4] [emoji295] A gdzie dokładnie jesteście?

Witamy i powodzenia [emoji4]


W pierwszej ciąży robiłam test szybko po prawdopodobnej implantacji (zabarwiony na różowo śluz) . Nie pamiętam już jak szybko, a z moich notatek nie umiem teraz wywnioskować, ale było to po około tygodniu. Wyszedł pozytywny.
W anenskej studance, kolo Damnikova, Trebovej :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siwa a kiedy małpa ma przyjsc ? Kiedy testujesz ? Ja wczoraj do kwasu foliowego w aptece dostałam test. Nasikałam no bo czemu nie nic nie było poszłam spać a rano druga kreska. Nie odczytuje go jako pozytyw bo to terminu okresu przy do Rych wiatrach ze 6 dni.
 
Do góry