reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny mam pytanie jestem 5 dni przed @ robiłam testy w su. Ie na każdym widziałam jakiś cień dziś jakieś 3-4 h temu zrobiłam test i też był cień chciałam go wyrzucić teraz i spojrzałam na niego a tu widzę coś takiego wiem że nie odczytuje się po upływie tam 5 min ale takie coś mnie zdziwiło może być z tego fasolka?
 

Załączniki

  • IMG_20190212_213142.jpg
    IMG_20190212_213142.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 103
U mnie dalej nic. W kolejnym cyklu zaczynam stymulacje i kolejny monitoring. Wiec mala nutke nadzieji mam a noz sie uda;) Teraz w sumie czekam na @ bo 22dc.
No a Ty juz czujesz sie jakos ciazowo?
A czym będziesz stymulowana?
Ja się ciążowo nie czuje w ogóle :) wszystkie objawy wskazywały jak na @, byłam pewna, ze dostanę, a teraz czuje się normalnie, cycki mnie tylko bolą i ot taka ciąża ;) No ale to dopiero 4+2 także jeszcze wszytsko może się zdarzyć ;)
 
Gratulacje !!!u mnie bez zmian jestem 3 miesiące po laparoskopii dalej nic więc teraz czeka mnie leczenie ...ale czy coś da ?wątpię.

Nie załamuj się, chociaż wiem, ze łatwo powiedzieć. Ja po pierwszej nieudanej inseminacji tez się podłamałam i szczerze wątpiłam, ze druga się uda. A jednak się udało, także nigdy nie znasz dnia i godziny...
 
A czym będziesz stymulowana?
Ja się ciążowo nie czuje w ogóle :) wszystkie objawy wskazywały jak na @, byłam pewna, ze dostanę, a teraz czuje się normalnie, cycki mnie tylko bolą i ot taka ciąża ;) No ale to dopiero 4+2 także jeszcze wszytsko może się zdarzyć ;)
Naprawde sie ciesze ze Ci sie udalo i daje mi to nadzieje ze w koncu i mi sie uda:)
Ja bede stymulowana AROMEK i mam go brac 2 tabletki raz dziennie od 3 do 7dc no i isc na monitoring.
 
reklama
Zobacz załącznik 942028
Misja zakończona!
Nigdy, przenigdy się nie poddawajcie!
[emoji120][emoji16]
Łomatkoboskoalejaja! Ciotka O'Hara w ciąży! Kuwa normalnie łzy w oczach! Ale się cieszę! Aż ledwo zipie normalnie! Kochana moja cudowna wojowniczko! Ogromne gratulacje. Jesteś totalnym przykładem never give up! Aaaa! Normlaine nie mogę!
Ogrom miłości ode mnie i Leosia [emoji3590]
 
Do góry