reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Paraplu gratulejszyn [emoji9] ja też muszę wrócić do diety ale jakoś nie mam weny... od lutego do maja schudłam 16 kg. Od maja do teraz przytyłam 2 kg. Ale nie chcę wrócić do poprzedniej wersji mnie więc muszę się pilnować.

Dziewczyny jak tam Wasze pogrubianie endo? [emoji16] ja wczoraj pogrubialam i już mi lepiej wchodzi to winko.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Wow 16 kg, rewelacja! Na prawde imponujacy wynik i to w tak krotkim czasie.
Ja startowalam z waga 66,8kg a chce wrocic do 50kg, to jest 16,8 kg. Matko, zrzucenie tego to mi z dekade zajmie [emoji23]

paraplu gratuluje zgubionych kg.Ja też muszę się zabrać za siebie. Ja chciałabym rzucić od 3-5 kg i mam problem.Latem mi to nie idzie. Dopiero jesienią mi jest łatwiej.
Dziekuje :) najtrudniej jest sie zebrac. Ja co wchodzilam na wage to widzialam coraz wiecej kg ale sobie mowilam, ze przeciez te 300kg to zadna roznica, i tak z tygodnia na tydzien az z 52kg dobilam do prawie 67 :/

gratulacje:)
Ja od 8 dni cwicze i stosuje diete MZ i nie wazylam sie jak narazie ale widze po swoim brzuchu ze jest mniejszy... Nie zalezy mi na utrcie kg, moglabym tluszcz zamienic na mase miesniowa ale niekoniecznie... Zalezy mi na zrzuceniu tluszczu. Wczoraj wlaczylam cwiczenia silowe ze sztanga, laweczka i hantelkami i czuje sie suuuper chociaz wszystko boli:) I mam swojego wlasnego prywatnego instruktora-mezusia:)

A tak poza tym to wariuje, swiruje i nie moge usiedziec w miejscu bo coreczka pojechala do dziadkow na wakacje. Na 4 dni ale to dla mnie wiecznosc... Jest jeszcze taka malutka...
Ale przynajmniej mozemy dzialac w calym mieszkaniu bez obaw ze Myszka sie obudzi:)
Milego dnia!:)
Na studiach na prawde zarlam jak swinia a chudlam, wszystko dzieki sekcji plywackiej i bardzo wyczerpujacym treningom. Cialo mialam na prawde fajne bo nie tyle, ze szczuple ale i jedrne no i zero cellulitu. Teraz tragedia :(
Wlasnie planuje sie pomierzyc zeby zobaczyc za miesiac jaka roznica. A no i zrobilam sobie zdjecia zeby za kilka miesiecy sie porownac :)

Troche nas jest na poczatku sierpnia z tym testowaniem:D super , oby każdej pokazały sie dwie kreseczki:p życze wam dziewczyny wytrwałości w ćwiczeniach i dietach :p najlepiej jest sie mierzyć niż ważyc:p moja znajoma po dwóch ciążach wziela sie za siebie i w miesiac waga pokazuje 6 kg mniej ale najbardziej widac efekty wlasnie po tym jak lecą jej w dół centymetry :p
Niezly efekt w miesiac :) ja musze sobie zalozyc kajecic do pomiarow ale zbieram sie z tym jak sojka za morze :)

Ja to już całkiem... mam do zgubienia 16-18kg :/ od poniedziałku jestem na diecie i od dzisiaj zaczynam brać Glucophage wiec nam nadzieję, że coś się ruszy - jestem pełna nadziei [emoji5]
Doriana no ja wlasnie 16kg mam do zrzucenia, no po dzisiejszym wazeniu to 14kg zostalo.
Nie lam sie, dasz rade :) u mnie najgorsze byly pierwsze 3 dni. Teraz juz jest duuuzo lepiej :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane. Dziś piąteczek, więc aktualizacja tabelki. Proszę o podawanie nowych danych.:cool2:
CzarnaPerła-25-Asia-16-28/07
Samotnaja-28-Ania-4-29/07
agnesis-28-Agnieszka-3-30.07
Kolekcjonerka - 35 - Oliwia - 2 - 1/08
Paulusiaa951 - 23 - Paulina - 9 - 03.08
Bertha - 34 -Beata- 10 - 5/08
Mamuniol-31-Marta-7- 5/08
Nevka - 23 - Claudia - 5 - 5.08
Karola.2 - Karolina - 24 - 14 - 07.08
Kacha10 -34-Kasia-7- 10/08
siwa84 - 32 - Ola - 3- 18/08
Spark- 26- Lena - 28-18/08
Dariana/Adriana/29/16/20.08
dżoł - ??- Asia - 1 - 21.08


Udało się !! Są II kreseczki !

Nick. Termin porodu
Oleczka920: ♡ Listopad 2016
Luxuorius: ♡ 26 Grudzien 2016
Renia83: ♡ 15 styczeń 2017
Kruczyca: ♡ styczeń 2017
Maciur-ka: ♡ 1-3 Luty 2017
Anna 25: ♡ 9 luty 2017
Elenna: ♡ 20 Luty 2017
Eveee: ♡ Marzec 2017
Mydestiny: ♡ ??
KulkaMM: ???
Inga90: Marzec 2017

Poczekalnia:
NeSSi -34 -Zosia - 2- 15/06
Katkatarinka-26-Kasia-3-26/06
89katia
Magoo-40- -14- 26/04
Anulka_p- 30- Ania - 1-18.09
Ann89 ♡♡♡
Paraplu: ♡♡♡
Fabimama
Caltha
Izabela90:
MotylkowaOna-30-Malwina-1-8.07
Gabiś - 34 - Gabi - 2 - 9/07
Agatix-23- Agata- 1- 17/07
Inga90- 26- Inga -15-19/07
Skaba- 35 - Iza - 19- 19/07
Asia669 -31 - Asia
Kotek87:
Moja madra aplikacja przewiduje @ na 26/08, a cykl staran 17
 
reklama
Ja dostalam @ w środę i tez juz sie zastanawiam kiedy zaczac z testami:) a jakich uzywasz? I czy sie sprawdzaja :)?

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
Raz kiedys robilam tymi z rossmana facelle, ale tylko jeden cykl i wyszlo na to,ze klamia, bo na monitoringu mialam owu ksiazkowo a wg testow przed samym okresem. Wiec bede robila 1 raz od kilku miesiecy i sie okaze... albo nie okaze[emoji14]teraz kupilam tez facelle, ale strumieniowe, a wtedy to byly paski.
 
Do góry