reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się w 14 Dc . -10 st ale słońce piękne :)
Nastrój dobry :)
Staranka były :)
Może i dziś będą :)
Muszę coś pysznego mężowi zrobić żeby endorfiny skoczyły na najwyższy poziom . Uwielbia wołowinkę . Macie jakieś dobre , sprawdzone przepisy ? [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja bym burgery zrobiła gdybym miała patelnię czy gril, który można podgrzać na tyle, żeby wołowiny nie spieprzyć;p dlatego nie jem wolowiny a też uwielbiam [emoji7] taki stek mmmm...

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Ten po prawej jest z dzisiaj i jeszcze nie do końca wyschnięty ... jak myślicie który???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tez tak miałam teraz. W pn i Wt pozytywny test . No i wczoraj lekarz potwierdził owulacje wiec próbuj dziś .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dwa dni miałam pozytywne te testy :) i w te dwa dni [emoji179][emoji179]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

I wtedy Wam wyszło ? Bo my działaliśmy w pn ( pozytywny test ) wczoraj ( pozytywny test i potwierdzona owu przez lekarza )
I tak się zastanawiam co z dzisiaj bo chłop mi wychodzi na boks wieczorem i wiem , ze wróci padnięty ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w 23 dc. Od wczoraj boli mnie prawa pierś, ale tak konkretnie daje o sobie znać... i dalej lekkie ćmienie jak na @. Poza tym żadnych przeczuć nie mam i chyba nie zamierzam testować co najmniej przed 17 lutego, chyba ze pojawi się okres.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się w 23 dc. Od wczoraj boli mnie prawa pierś, ale tak konkretnie daje o sobie znać... i dalej lekkie ćmienie jak na @. Poza tym żadnych przeczuć nie mam i chyba nie zamierzam testować co najmniej przed 17 lutego, chyba ze pojawi się okres.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Trzymam kciuki aby wredna małpa nie przyszła !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I wtedy Wam wyszło ? Bo my działaliśmy w pn ( pozytywny test ) wczoraj ( pozytywny test i potwierdzona owu przez lekarza )
I tak się zastanawiam co z dzisiaj bo chłop mi wychodzi na boks wieczorem i wiem , ze wróci padnięty ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wyszło :) gad ma teraz 5 cm [emoji14]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
I wtedy Wam wyszło ? Bo my działaliśmy w pn ( pozytywny test ) wczoraj ( pozytywny test i potwierdzona owu przez lekarza )
I tak się zastanawiam co z dzisiaj bo chłop mi wychodzi na boks wieczorem i wiem , ze wróci padnięty ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

My może dzisiaj tez podzialamy[emoji14] umówiłam się do endokrynologa ale mimo , że prywatnie to termin dopiero 1 marca czyli w trakcie kolejnego cyklu w piątek zrobię jeszcze raz tsh i zobaczymy jaki wynik będzie... mam w domu ten lek co daje się żeby obniżyć tsh ale boje się tak sama brac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My może dzisiaj tez podzialamy[emoji14] umówiłam się do endokrynologa ale mimo , że prywatnie to termin dopiero 1 marca czyli w trakcie kolejnego cyklu w piątek zrobię jeszcze raz tsh i zobaczymy jaki wynik będzie... mam w domu ten lek co daje się żeby obniżyć tsh ale boje się tak sama brac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Idź do internisty. Powinien na początek dać Ci jakieś dawkowanie. Zazwyczaj dają nie więcej jak 50. Mi przy TSH 4.200 tak dostałam i po 3 miesiącach miałam 1.3.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Do góry