reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Velvetka trzymam za Ciebie mocno kciuki! Wierzę, że będzie dobrze :)
@O'Hara a ja trzymam za Ciebie mocno kciuki też, żeby wyszło z tego słodkie bobo!
@Dagaa11 wyglądasz świetnie! Ścięcie włosów to była dobra decyzja :)

Hej laski! Ja też wymuszę na Was trzymanie kciuków. Jutro rano mam wizytę u gin, potwierdzającą ciążę. Trzymajcie mocno, proszę, bo sram trochę o gaciach ;)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Velvetka trzymam za Ciebie mocno kciuki! Wierzę, że będzie dobrze :)
@O'Hara a ja trzymam za Ciebie mocno kciuki też, żeby wyszło z tego słodkie bobo!
@Dagaa11 wyglądasz świetnie! Ścięcie włosów to była dobra decyzja :)

Hej laski! Ja też wymuszę na Was trzymanie kciuków. Jutro rano mam wizytę u gin, potwierdzającą ciążę. Trzymajcie mocno, proszę, bo sram trochę o gaciach ;)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę kciuki przez sen trzymać!

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Kochana pappa to test z krwi. I rozmiar dziecka nie ma z tym nic wspólnego. Ja nie robię pappa :)
Tylko USG prenatalne. Mój gin powiedział że w 12tc będziemy robić. To jakoś od wizyty 5 lutego bedzie 1,5-2 tygodnie do prenatalnych. To nasz dzieć na ostatnim USG starczy był o 4 dni w porównaniu do om. Zobaczymy jak teraz będzie :)
Daj znać po wizycie 2 lutego bo będziesz miała wcześniej :)
A jak też masz 9t3d to na kiedy Ty masz termin ? Bo ja na 29 sierpnia. A dobra nie doczytalam. Ja ostatnia miesiączka 32 listopada i termin z om 29 sierpnia. A z ostatniego USG by wychodziło na 25 sierpnia. Zobaczymy na prenatalnych jak tam wyjdzie

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
A czemu nie chcesz robić Pappa? U mnie w klinice nawet nie pytali czy chce czy nie chce, lekarz prowadzący sam na skierowaniu mi wpisał, że ma być usg z testem podwójnym. Mnie dodatkowo utwierdziło w tym, że lepiej robić oba badania między innymi nagranie mamy ginekolog :)

Mi lekarz powiedział, żeby pobranie krwi zrobić w odstępie max. 24h od usg. A dzieciątko musi mieć min. 45 mm. Tak też pojawia się na skierowaniu, dzieciaczek w 11t5d już tyle powinien mieć, ale nie wiem na 100%. Dopytam 02.02.

fa9fc92457edd07a2d83316bdc55752b.jpg


Ja ostatnia miesiączka 25.11, termin z OM 01.09 a po ostatnim usg 30.08.

Dziewczyny-Staraczki, jak wam tu przeszkadzamy z tymi ciążowym tematami, to krzyczeć nam tu głośno [emoji8].
Mnie też lekarz wykonujący badanie powiedział, że dziecko musi mieć 4,5cm, na szczęście moje miało 4,63cm i udał się wszystko pomierzyć :) Bo bałam się, że za szybko mnie umówili i nie da się wykonać badania a byłam w 11+2 :)

@mala.wiedzma. trzymam kciuki :)

My dzisiaj kończymy już 17 tydzień [emoji7]
 
A czemu nie chcesz robić Pappa? U mnie w klinice nawet nie pytali czy chce czy nie chce, lekarz prowadzący sam na skierowaniu mi wpisał, że ma być usg z testem podwójnym. Mnie dodatkowo utwierdziło w tym, że lepiej robić oba badania między innymi nagranie mamy ginekolog :)


Mnie też lekarz wykonujący badanie powiedział, że dziecko musi mieć 4,5cm, na szczęście moje miało 4,63cm i udał się wszystko pomierzyć :) Bo bałam się, że za szybko mnie umówili i nie da się wykonać badania a byłam w 11+2 :)

@mala.wiedzma. trzymam kciuki :)

My dzisiaj kończymy już 17 tydzień [emoji7]
Ja akurat prywatnie tyle kasy nie dam. Skierowania nie dostanę. Z synem w ciąży nie miałam pappa robionego
W rodzinie nie ma chorób genetycznych. A koleżance wyszło z pappa że dziecko będzie chore, cała ciąża stres a dziecko okaz zdrowia się urodziło. Także ja trochę do tego inaczej podchodzę.
Mój ginekolog ma certyfikat FMF. Jeśli jest coś nie tak zauważy te najważniejsze wady na USG.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dzięki laski za kciukasy. Kropka jest, na serducho jeszcze za wcześnie, następna wizyta za 4 tygodnie. :)
1517215286-8862743ec272a0b8-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Piękna fasolka !
Ja się witam Wam dziewczynki w 6dc .
Małpa już poszła . Teraz czekamy na owulke i w przyszły wtorek chyba kolejny monitoring.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry