reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A ja wcinam śniadanie i lece na 11.15 na skaling i piaskowanie zębów bo mam juz okropny kamień i przyznam szczerze... nigdy go nie usuwalam [emoji44] wiec juz sie boję jak to bedzie i co mi powie na te moje zebiska.
Zawsze biore znieczulenie u dentysty ale to ponoc jest bezbolesne?
Już całą noc mi sie dentysta sni i stresa mam[emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
A ja wcinam śniadanie i lece na 11.15 na skaling i piaskowanie zębów bo mam juz okropny kamień i przyznam szczerze... nigdy go nie usuwalam [emoji44] wiec juz sie boję jak to bedzie i co mi powie na te moje zebiska.
Zawsze biore znieczulenie u dentysty ale to ponoc jest bezbolesne?
Już całą noc mi sie dentysta sni i stresa mam[emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

No do najprzyjemniejszych rzeczy to nie należy. Zależy od zębów! Ja znoszę to bez znieczulenia, bezbolesne to to nie jest ale też bez przesady. Chociaż mam znajoma, która bierze znieczulenie na ściąganie kamienia, bo ma nisko dziąsła i nerwy na wierzchu wiec ja boli. Ale ona ma ponad 50 lat, myśle ze Tobie to nie grozi :) także spoczko ;)
 
Czesc dziewczyny [emoji4] u mnie 4dc, badania porobione a wyniki w srode wiec do gina pojde w czwartek czyli w 7 dc moze juz zobaczy czy jajko jest [emoji3] Generalnie wkurwiona jestem caly czas ale zwalam to na hormony a nie charakter[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No do najprzyjemniejszych rzeczy to nie należy. Zależy od zębów! Ja znoszę to bez znieczulenia, bezbolesne to to nie jest ale też bez przesady. Chociaż mam znajoma, która bierze znieczulenie na ściąganie kamienia, bo ma nisko dziąsła i nerwy na wierzchu wiec ja boli. Ale ona ma ponad 50 lat, myśle ze Tobie to nie grozi :) także spoczko ;)
O kurde to już sram w gacie!

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
A kiedy działaliście ? [emoji51]

Czy Ty tez masz takie wrażenie , ze od owulki do owulki tak szybko czas leci ?
Niedawno było po a już kolejna za Ok 8 dni .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A działaliśmy w środę i w sobotę rano wiec myśle, ze lekko przegapiliśmy ten odpowiedni moment :) ale z drugiej strony wielokrotnie udawało nam się lepiej wycelować i i tak nic z tego noe było także nie ma reguły! A nóż widelec! :)
 
reklama
Czesc dziewczyny [emoji4] u mnie 4dc, badania porobione a wyniki w srode wiec do gina pojde w czwartek czyli w 7 dc moze juz zobaczy czy jajko jest [emoji3] Generalnie wkurwiona jestem caly czas ale zwalam to na hormony a nie charakter[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

To szybko to załatwiłaś. Widze, ze tylko ja jestem śmierdzącym leniem i odkładam te sprawy z miesiąca na miesiąc :)
 
Do góry