reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zagnieżdżenie, wtedy nawet do 3 dni można krwawić, ale to krwawienie wygląda trochę inaczej niż @, tzn. krew jest inna i nie ma skrzepów tak jak przy @
Ale jakby to było zagnieżdżanie to po 2 dniach nie byłoby widać jeszcze serduszka :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wlasnie wczoraj wyszukalam jakis przepis na skrzydelka i wyszly pyszne, najpierw gotujesz 15 min w rosolku potem jak ostygna obtaczasz w bulce tartej pomieszana z maka i wkladasz na patelnie, dosyc duzo tluszczu i pieczesz az sie zrumienia mysle ze okolo 5-8 min . Pyszotka ;)
Sprobuje na nastepny raz:)
Dzieki za przepis.
 
Przeprowadzam się do tej grupy chociaż i nie wiem czy tu też się dopisuję. Ogólnie 2 lata starań o dziecko....W tym poród martwego dziecka w 9 miesiącu, dlatego pisze że 2 lata starań bo nadal na pytania czy masz dzieci odpowiadam ,, nie". Poza tym posiadam polipy macicy które 2 krotnie były oferowane i stale dorastają, obecnie na 2 małe znowu. Dziś mam zły dzień jak zwykle kiedy do drzwi puka @. To by było na tyle szukam tu wparcia i pocieszenia.calusy
Slowa nic nie dadza ale naprawde wspolczuje Ci i zycze by sie udalo Tobie urodzic zdowego dzidziusia. I witaj wsrod nas i rozgosc sie.
 
reklama
Do góry