reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja miałam zazwyczaj okres co 28 dni, od ostatni okres po 32 dniach a dziś przyszedł po 26 dniach o co w tym chodzi?szczerze to wolę jak @ przychodzi wczesniej bo nie robię sobie za dużej nadzieji i mniejsze rozczarowanie. Wcześniej myślałam że przez stres się tak robi nie regularnie. Robię testy owulacyjne żeby upolować owulacje, jakie macie pomysly?
 
reklama
No ja żebym chociaż miała jakiś znak, a tu nic się nie dzieje, wszystko tak jak zawsze. Chociaż może to i lepiej, przynajmniej tak sobie nadziei nie robię,i gdzies w środku przygotowuje się na @ jednak. U ciebie dziwne że małpy nie było 6dni może to spowodowane stresem,i chęcią zajścia w ciążę :/
Tez tak wlasnie myśle ...
 
Nie mam teraz jak na telefonie :(
Ale napisz mi pw poprostu ja uzupelnie

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Ja miałam zazwyczaj okres co 28 dni, od ostatni okres po 32 dniach a dziś przyszedł po 26 dniach o co w tym chodzi?szczerze to wolę jak @ przychodzi wczesniej bo nie robię sobie za dużej nadzieji i mniejsze rozczarowanie. Wcześniej myślałam że przez stres się tak robi nie regularnie. Robię testy owulacyjne żeby upolować owulacje, jakie macie pomysly?
Ja upolowałam owulację i nic [emoji14]
Z synem miałam 'blokade' psychiczna. Tak bardzo chciałam zajść w ciążę że nie zachodziłam. Każdy kolejny cykl - coraz więcej nerwów. I zaklęte koło.
W końcu miałam dość. Powiedziałam koniec starań. Najwidoczniej nie mogę być w ciąży i tyle.
Miesiąc później w pracy kolega z koleżanką męczyli mnie co ja taka dziwna, że w ciąży jestem. Temat ciąży strasznie mnie irytował więc skomentowałam tylko 'w dupie a nie w ciąży'. Okres miałam dostać dopiero następnego dnia, ale tak mnie męczyli cały dzień że wracając z pracy kupiłam test i wieczorem w domu siknelam. Wyobraź sobie moja minę... Jak zobaczyłam dwie kreski. Zaskoczyło w 13cs. Nawet nie cyklu starań. Można powiedzieć że była to wpadka po 12 nieudanych CS.
Teraz tak swirowalam i szukałam objawów przy 2cs... Aktualnie 3 cykl i odpuściłam. Nie chcę przechodzić tego co przed ciążą z synem.
Ja nie stoję nad moim że teraz i teraz musi być seks bo płodne i wg. Ja odpuściłam. Seks wtedy kiedy będę miała ochotę bądź mój D. Fakt faktem że mój D sam sobie pilnuję 'co drugi dzień ' tak jak lekarz powiedział a ja nie czuje się jak kat nad nim i nie stresujs. Dziś po raz pierwszy od dwóch miesięcy podczas [emoji173][emoji173][emoji173] nie myślałam o zachodzeniu w ciążę... Zobaczymy jak i kiedy się uda. Nie ten to następny cykl. Nie chcę się spinać, stresować i płakac nad pięćdziesiątym negatywnym testem

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam zazwyczaj okres co 28 dni, od ostatni okres po 32 dniach a dziś przyszedł po 26 dniach o co w tym chodzi?szczerze to wolę jak @ przychodzi wczesniej bo nie robię sobie za dużej nadzieji i mniejsze rozczarowanie. Wcześniej myślałam że przez stres się tak robi nie regularnie. Robię testy owulacyjne żeby upolować owulacje, jakie macie pomysly?
Hormony. Robilas???? Hormony zaburzaja dlugosc cyklu.... PCO zaburza. Zwykly stres! Zaburza vardzo nawet nie jestesmy swiafome jak bardzo jestesmy zestresowane

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
reklama
Ja upolowałam owulację i nic [emoji14]
Z synem miałam 'blokade' psychiczna. Tak bardzo chciałam zajść w ciążę że nie zachodziłam. Każdy kolejny cykl - coraz więcej nerwów. I zaklęte koło.
W końcu miałam dość. Powiedziałam koniec starań. Najwidoczniej nie mogę być w ciąży i tyle.
Miesiąc później w pracy kolega z koleżanką męczyli mnie co ja taka dziwna, że w ciąży jestem. Temat ciąży strasznie mnie irytował więc skomentowałam tylko 'w dupie a nie w ciąży'. Okres miałam dostać dopiero następnego dnia, ale tak mnie męczyli cały dzień że wracając z pracy kupiłam test i wieczorem w domu siknelam. Wyobraź sobie moja minę... Jak zobaczyłam dwie kreski. Zaskoczyło w 13cs. Nawet nie cyklu starań. Można powiedzieć że była to wpadka po 12 nieudanych CS.
Teraz tak swirowalam i szukałam objawów przy 2cs... Aktualnie 3 cykl i odpuściłam. Nie chcę przechodzić tego co przed ciążą z synem.
Ja nie stoję nad moim że teraz i teraz musi być seks bo płodne i wg. Ja odpuściłam. Seks wtedy kiedy będę miała ochotę bądź mój D. Fakt faktem że mój D sam sobie pilnuję 'co drugi dzień ' tak jak lekarz powiedział a ja nie czuje się jak kat nad nim i nie stresujs. Dziś po raz pierwszy od dwóch miesięcy podczas [emoji173][emoji173][emoji173] nie myślałam o zachodzeniu w ciążę... Zobaczymy jak i kiedy się uda. Nie ten to następny cykl. Nie chcę się spinać, stresować i płakac nad pięćdziesiątym negatywnym testem

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Historia jak z serialu. Piekna. Ja wczoraj nie myslalam o zachodzeniu mąż robil ze mna rozne fajne rzeczy.. vhyba jakis poronoli sie naogladal.. od jakiegos czasu fantazje ma ciekawą=)

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Do góry