reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa i mam pytanko czy ktoras z was brala pregnyl na wzrost pecherzyka ? Ja jestem w 8 dniu cyklu i dzisiaj moja ginekolog podala mi pregnyl 5000 j .Co myslicie o tym leku, czy ktorejs z was on pomogl i czy wspomorze on chociaz troszke wzros pecherzyka ? Bardzo prosze o porade pozdrawiam

Hej Angel, z tego co ja wiem to pregnyl jest na pękanie pęcherzyka. Podaje sie go jak pęcherzyk ma ok 20mm. I po ok 1,5 dnia od podania pęcherzyk pęka. Pozytywnie wpływa na jajeczko i wspomaga podział komórkowy.
W 8dc to wydaje sie troche wcześnie. Jak długie masz cykle?
Ja miałam podawany w zeszłym cyklu, 10000j, jak pęcherzyk miał 20mm, w 13dc.
To zwykła gonadotropina kosmowkowa, czyli to co wytwarza twoj organizm jak zajdziesz w ciąże i co wykrywają testy ciążowe. Kilka dni utrzymuje sie w organizmie (10000j przez ok 10 dni), wiec nie można za wczesnie robić testów bo mogą wyjsć fałszywie pozytywne.
 
Lux gratuluje synka! Chłopaki są fajne! Mój synuś zawsze za mną jest, prawi mi komplementy, taka moja kochana przylepka.
jak mi wczoraj powiedziala ze syn to ja mowie oj to Tomek jest w raju i mi naprawde bylo wszystko jedno, ale musialam wyjsc z szoku, ze juz znam plec i dzis rano beczalam, bo se uswiadomilam, ze tak go kocham, ze to moj synus ♥
 
Bertha w tym cyklu miałaś pregnyl podany ? Kiedy testujesz ?

Ja miałam pregnyl w zeszłym cyklu. Niestety sie nie udało. Ten cykl wyluzowuje, jestem teraz na wakacjach i olewam starania :) co będzie to będzie. Jak nie będzie przytulanek w dni płodne to trudno. W przyszłym moze inseminacja.

Lux gratuluje synusia!! :) piękne oryginalne imię! :)
 
U mnie dziś 1 dc.Dostałam dziś @.Cykl 27 dniowy.Sexik był w dni płodne i wielka lipa.Juz w tym cyklu musi sie udac.Bo jak nie to nie wiem co będzie potem ze staraniami.
 
reklama
Luxuorius gratuluję Synka:) ja w pierwszej ciąży też pierwsze ruchy poczułam dokładnie w 18 tc. Siedziałam w aucie przypięta pasem i coś mi tam smyrnęło; ) i juz do końca ciąży miałam straszą wiercioszkę :p

Kacha przytulam... :(
 
Do góry