reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To ciężko stwierdzić. Rehabilitację na oddziale dziennym to mamy 3 razy w roku 6 tygodni po dwa dni w tygodniu. Na oddziale stacjonarnym raz w roku 3 tygodnie. W tym tygodniu mieliśmy biofeedback w poradni urologicznej cały tydzień, akurat urlopie wzięłam. Dochodzi Lekarz rehabilitacji 3 razy w roku, neurolog 2 razy, okulista 4 razy ( do Krakowa z Warszawy jezdzimy), po drodze się trafi zawsze coś jeszcze. Nie byłabym w stanie się zamieniać wiecznie. To tak na ten wiek to jeszcze ma terapię 5 h w przedszkolu, a wcześniej jeździliśmy z turnusu na tursus.

...marzenia mają wielką moc...
O matko to sporo tego

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Ja to w tym tygodniu jak nie czytałam Was długo i wracałam do domu to robiłam popcorn i dopiero za waszą lekturę się zbierałam.

...marzenia mają wielką moc...
 
To ja się przyznam że w sumie to juz wczoraj zjadlam kilka ciastek, tak jakoś mnie pociagnelo

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Ale co ty się cackasz, przecież z tego co mi wiadomo, nie musisz schudnąć a wręcz przeciwnie! Ja bym zjadła cała paczkę na twoim miejscu tylko mi to zara w dupę idzie ;) ;) żeby chociaż w cycki ;)
 
Jakby nie było sporo to by nie biegał i nie pyskował, a z tego dumna jestem. (Tzn nie z tego ze pyskuje, bo to tylko odrobinę, bo to grzeczne dziecko, tylko z tego ze dzięki rehabilitacji takie ma możliwosci)

...marzenia mają wielką moc...
Bo ma kochaną mamusię która tak dobrze o wszystko dba [emoji173] a niestety znam kilka przypadków, koedy albo dziecko oddano do domu dziecka albo było bardzo zaniedbane a to tylko dlatego, że miało w jakimś stopniu porażenie mózgowe

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ale co ty się cackasz, przecież z tego co mi wiadomo, nie musisz schudnąć a wręcz przeciwnie! Ja bym zjadła cała paczkę na twoim miejscu tylko mi to zara w dupę idzie ;) ;) żeby chociaż w cycki ;)
Jak to nie musze a wręcz przeciwnie?? 68kg/1.77 wzrostu to chyba aż tak mało nie jest? [emoji12]

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Ale co ty się cackasz, przecież z tego co mi wiadomo, nie musisz schudnąć a wręcz przeciwnie! Ja bym zjadła cała paczkę na twoim miejscu tylko mi to zara w dupę idzie ;) ;) żeby chociaż w cycki ;)
Ha ha ha, żeby chociaż w cycki. Przestań, Tak parsknełam śmiechem, że gówniarza zaraz obudzę (męża mojego 4 lata młodszego)

...marzenia mają wielką moc...
 
Do góry