reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak ttlko sie zastanawiam czy to bylby prywatny czy tez dostepny dla kazdego?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
zobaczymy narazie to czarno to widzę bo jemu jednym uchem wpada drugim wypada to co mowie

"Dzis" juz Nie jestem zwolenniczka gadzetow dla dzieci szczegolnie z internetem a u maluchow nie bylam nigdy choc moje tak naprawde poznaly co to ps3 tablety gry jakos 2.5roku temu.
Mamy specjalne okazje na tego typu spędzanie czasu. A tak odcielam ich

Moj syn ma telefon . zwykly bez neta a tylko dlatego ze czasem wracal sam do domu potem oddaje. Ja mam haslo

Musi poprosić

I jestedmy szczesliwsi:):):)

Druga nocke mloda spala z młodym w pokoju. Pięknie die ostatnio dogadują

Także konsekwentnie a będzie Ok

Dziewczyny pochwalę się pracą mojego syna, w sumie to naszą wspólną;) na konkurs w szkole bo chyba całkiem nieźle nam wyszło ;)
Temat " Mój ulubiony kraj" krajobraz, tradycje, potrawy itp, dodam że ma wymiary 1,5m na 2metry, więc sporawy ;)
Aha no i dodam jeszcze że mieszkamy w UK a Anglicy pojęcia o Polsce nie mają hihi, wyniki za tydzień.Zobacz załącznik 827320
.
Pieknie!!

Jestem zachwycona:):)
Uwielbiam jak dzieci wkladaja serce w to co robiła:)

Ale skrobiecie masakraaaa
 
Dzień dobry weekendowi!

U nas wekkendy remonty;) mąż wczoraj zaczął kłóć strop ;) dziś bd kończył. Ja wczoraj poszlam prywatnie to laryngolog bo szumiało mi od dwóch dni w uchu. Okazało się że problem leży w środku od nieleczonego kataru zatkało mi się w środku . Stanu zapalnego nie ma jeszcze! Dostałam krople dla dzieci do nosa. I dmuchać po jednej dziurce na zmianę. Na noc okładać ucho czymś ciepłym. Ale i przepisała mi antybiotyk który mogę i jak dojdzie gorączką to muszę. Tylko problem w tym że nie jest dostępny w Polsce bo został wycofany;/ trzeba po niego jechać do Czech jak coś.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry