reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej :) powiedzcie o co chodzi z tym linkiem do staraczek 2018?

Kurka, chyba te testy owu to jakiś pic na wode. Czułam owu od pt do pon rano a tu wczoraj wyszły dwie kreski o prawie równym zabarwieniu. Albo to u mnie się coś pieprzy...

Poza tym powiem Wam ze mam wrażenie ze znów nam się nie udało... może to głupie ale mysle ze powinnam się czuć jakoś inaczej czy coś. A czuje się normalnie, standardowo...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Pacne Cie. Tym bardziej jeśli nie masz żadnych objawów jak 'zawsze' moze to byc na plus! :) musimy myslec pozytywnie.. Nie ze nastawiac sie ale odganiac zle mysli
Co do testow. Radze wyprobowac z innej firmy choc zycze ci zebys nie musiala:)

Co do testow owu..
Jesli pik byl to prawdopodobnie owulacja bedzie mimo bolesci ktore moga pojawic sie nawet pare dni wczesniej.. Trzebabyloby to polaczulyc z obserwacja sluzu i temp. Choc co do temp. Wyczytalam ze owu moze wystapic do 3 dni przed skokiem jak i 3 dni po...a z innego zrodla...do 4 dni przed i dzien po skoku to potencjalny czas ovu..Wiem..zagmatwane to i jak widzisz Ciezko tu byc pewnym na 100%
:(
Pozatym znalazlam laski ktore byly monitorowane i owu wystepowalo przed pikiem lol ale moze to nikle przypadki


Ja mam to samo, zero objawów i jak czytam, że niektóre z Was mają mdłości, bóle brzucha i piersi to mi się robi smutno, że u mnie nic, z wyjątkiem dzisiejszego incydentu, którego nie jestem do końca pewna bo byłam na pół śpiąca. Pocieszam się tylko tym, że może mam podobnie do siostry, bo ona nie miała żadnych dolegliwości a o ciąży dowiedziała się dopiero w 8 tygodniu :p :szok:

Ola Olenko:)sceptycznie podeszlabym do objawow typu mdłości. Zawroty glowy. Zapachy. Metaliczny smak. Itp. Gdyz moga i z reguly sa to tez objawy spowodowane innymi czynnikami dnia codziennego... Nie raz czy 2 czujemy sie tak a nie inaczej..
Skupilabym sie jesli juz na nietypowych zmianach w twoim ciele .. Jak sluz..klucia.. Bole piersi..
Ja wiem ze czasem tak jest .. Ze po prostu czujemy... Ze to to...tym bardzisj kiedy organizm nie byl rozchwiany.. Czy to hormonami. Przecyziami

Aaa i tak jak Aga napisala. Co do prolaktyny... Stres wzmaga skoki prolaktyny wiec cos w tym odprezeniu jednak jest:)

Tyle z mojej strony.
I To chyba jest czas dziewczyny żeby się pożegnać.. jeśli mam działać na kogokolwiek dolujaco to nie chce tego robic.

Wierzę, że Wam się uda! Na prawdę! Wszystkie jesteście młode, macie kochających partnerów i fajne związki.. jednej udaje się szybciej, innej wolniej ale w końcu każda z nas doczeka się tego upragnionego cudu!

Byłam kiedyś na forum na kafeteri, tam też wyskoczyłam ż 1 cyklem starań więc byłam krótko bo tak (mea culpa) udało się za pierwszym razem.
Nie mogłam mieć obaw bo to dopiero 1 cykl po co sprawdzam te testy owu i jestem tam w ogóle na kafeteri, przecież to dopiero 1 cykl... "jak nabyłam na Twoim etapie to w ogóle o tym nie myślałam ". Zostałam wysmiana i zaraz wsadzona do wora "1 cykl dopiero o co jej kur..w.a chodzi)
Kiedy napisałam zw szczęścia że się udało już nie było komentarzy na temat moich starań testów itd. Krótkie gratulacje, zawarte w jednym zdaniu i powrót do swoich trosk i problemów związanych ze staraniami.
I jedna napisała do mnie pryw. Wiadomość.. (tutaj jest grupa starających się miesiącami i Ty tutaj nie pasujesz bo wg nich to one mają juz prawo się martwić a Ty jeszcze tego prawa ni3 masz.. jesteś nowa i gdybyś napisała że starajcie się rok i nie wychodzi to by Cię od razu zaakceptowaly i włączyły do grupy, a tak tutaj nie pasujesz)to. Od razu się pożegnałam, dziewczyny nawet nie odpisaly... I coś w tym jest niestety.

Myślałam że jak zostanę to będę motywować, tak jak inne przedtem mnie motywowaly.
Jeśli tak nie jest to może czas i tutaj się pożegnać, może tak będzie lepiej

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Aga przykro mi ze trafiłas na takie osoby na kafeterii.. Przykre w ogole jest takie zachowanie..Mniemam ze byly juz bardzo co niektore zdolowane i wrecz wrogo nastawione do osob ktorym sie udalo a tym bardziej za pierwszym razem i temu tez tak wyszlo..kolejne daremne proby nie sa dla nich pokrzepiajace wiec reakcja do przewidzenia choc dolujaca ..pozatym nie pierwszy raz spotykam sie z sytuacją kiedy ludzie lepiej sie wsrod tych ktorym sie wiedzie gorzej ze tak napisze od nich samych, nie twierdze ze wszyscy tacy sa ale nie lazdy potrafi szczerze cieszyc sie z czyjegod szczescia..szczegolnie osoby ktore sa nieszczesliwe...
..nie usprawiedliwiam bron Boze bo jak dla Mnie nie wszystko jest od Nas zalezne.. Czesto gesto uda sie kobiecie ktora w ogole nie dba o zdrowie jak ta co dba ... No tak juz jest ale prawda ze z nastawieniem lepiej brnac przez zycie i zmierzac sie z przeciwnosciami:):):):)
Napewno wlasnie nie chce wpasc w wirr obsesji niszczac swoje dotychczasowe zycie no jakby nie patrzec wszystko to odbija sie na rodzinie..
Szkoda ze chcesz przestac przelewac swoje zajeviste pozytywne nastawienie bo sa osoby ktore byly i beda sie od Ciebie zarazac mimo kolejnych prob.. Nie kazdy jest tak samo ' zbudowany'
Dla kazdego jest tu miejsce. Tego zdania jestem a jesli naprawde ze wzgledu na Cos tam przestaniesz tu zagladac to i tak Cie znajde haha juz zapisuje do obserwowanych haha

Trzymaj sie ciepło i mam nadzieje ze jaja sobie robisz he



@ONAONAONA prosze rowniez o wpisanie mnie na liste, Boze przerazilam sie waszym wiekiem a raczej swoim bo bede najstarsza na tej liscie :( ale co tam wpisuj, ktos musi byc najstarszy, bede wam matkowac hihihi
Monika, wiek 36 :(, cykl staran nie wiem w sumie kolo 2 lat wiec napisz 24,O matko jak to strasznie brzmi :( , ostatnia @ 3.10, testowanie okolo weekendu wiec 28.10, starania o drugie dziecko, leki Clo.
Dzieki ;)

Ponarzekalas.. To teraz sie otrzasnij ;)
Zaraz wszystko wpisze...
Na nic czasu dzis nie mam
Za duzo gadam w pracy!

I teraz ta litania moja
WybacCie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wtedy jest ciążą biochemiczna wydalana z miesiączką. I następny cykl prób.

...marzenia mają wielką moc...

Ja dostalam okresu tydzie. Wczesniej...wyszlo mi ze tak w tych dniaxh powinien sie zRodek zagniezdzac ...wiec kto tam wie czy sie zaplodnilo czy nie

I wiedzialam kiedy mniej wiecej ovu powinna byc

Tak normalnie okres
 
@ONAONAONA prosze rowniez o wpisanie mnie na liste, Boze przerazilam sie waszym wiekiem a raczej swoim bo bede najstarsza na tej liscie :( ale co tam wpisuj, ktos musi byc najstarszy, bede wam matkowac hihihi
Monika, wiek 36 :(, cykl staran nie wiem w sumie kolo 2 lat wiec napisz 24,O matko jak to strasznie brzmi :( , ostatnia @ 3.10, testowanie okolo weekendu wiec 28.10, starania o drugie dziecko, leki Clo.
Dzieki ;)
Muszę Cię pocieszyć bo ja mam 39 lat i staram się o drugie dziecko :)
 
Dziewczyny a jak to jest z tym zagnieżdżaniem?! W sensie: dajmy na to, ze doszło do zapłodnienia ale zarodek się nie zagnieździł i co się wtedy dzieje? Normalny okres? Czy jak to się później odbywa? Zna się ktoś?
Nawet boje sie odpowiedzi bo j mialam niezwykle bolesny ten okres, krzyz mi prawie wypadl az bylam na masażu u kolegi bo siedziec nie mogłam i na noge mi promieniowalo. =(
 
Nawet boje sie odpowiedzi bo j mialam niezwykle bolesny ten okres, krzyz mi prawie wypadl az bylam na masażu u kolegi bo siedziec nie mogłam i na noge mi promieniowalo. =(

Ty wiesz ze mialam tak samo jak nigdy..nic nie wiadomo

I super super! Dom byl zawsze pelen ludzi i dzieci hahaha
Mam jedna najstarsza siostre. kasie:)

Aaaa
NowaJa GRATULACJe !!!!!! Muaa
 
Monia już nie mów, że najstarsza bo jest kilka dziewczyn bez wpisanego wieku, a poza tym nie przesadzaj bo młoda dupa jesteś :D Trzymam kciuki za testowanie weekendowe :) Myślisz, że już test coś pokaże? Bo ja ostatni okres 2.10 a planuje testować 31.10, chociaż kusi żeby 29.10 :p
Nie wiem czy cos pokaze ale i tak zrobie bo nie wytrzymam :p
 
reklama
Nawet boje sie odpowiedzi bo j mialam niezwykle bolesny ten okres, krzyz mi prawie wypadl az bylam na masażu u kolegi bo siedziec nie mogłam i na noge mi promieniowalo. =(
Jeśli się nie zagnieździ to jakoś bardziej nie boli, nie musi się bardziej złuszczać czy coś. Przynajmniej mi tak po poronieniu tłumaczyli w szpitalu jak zabawiłam się w "100 pytań do", a na co? a po co? a dlaczego? a jakby? Dopiero następna miesiączka dwa miesiące po była bolesna.

...marzenia mają wielką moc...
 
Do góry