reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja duzo palilam jak przy dwójce dzieci pisałam pracę magisterską, ale po obronie rzucilam z dnia na dzień.

Ja jestem z bliźniaków, więc z sentymentu też bym chciała, ale to juz by jednak była 4 dzieci. Ale mi jest tak dobrze z macierzyństwem, więc myślę, ze im więcej tym lepiej :)
 
reklama
To podobnie jak ja. Tylko że mi kazano od 3 dc przez 5 dni brać. Ciekawa jestem czy na następny cykl zmniejszą do 1 piguły. A pytałaś lekarza ile cykli na clo będziecie działać?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co w sumie to mi czasem tez wypadnie ze zaczynam brac od 3dc bo chodzi im o to zeby zaczac brac jak juz @ dobrze rozkrecona,a niejakies poczatki czy plamienia, konkretne krwawienie. Ja mieszkam w UK oni tu maja rozne podejscie ale wsumie mowil ze niedluzej niz rok a potem przerwa czy cos, ja mam jeszcze tabletek na dwa miesiace a potem chyba zrobie przerwe, czasami dziewczyny wlasnie w przerwie zachodza bo jajniki i tak sa nakrecone.
 
Ja też paliłam kiedyś, paczkę lub więcej. W końcu rzuciłam choć do dzisiaj nie wiem jak mi się udalo!
A jak jakiś palacz pyta gdzie moje lamborgini (znacie ten kawał?) To odpowiadam tak:
1508529015-ac657d25fb21e569-aaaaaa.jpeg

Najcudowniejsze I najdrozsze wczasy w zuciu-a i tak z zaoszczedzonych pieniędzy sporo zostało:) na parę wycieczek [emoji7] więc kasy nic a nic nie żałuję bo teraz byłaby w powietrzu gdybym paliła:)
Na wino też mam nieziemską ochotę... zawsze lubiłam...
Ale zadowalam się sokiem z buraka, jabłek, marchwi, szpinaku, selera, jarmużu cytryny ( polecam gorąco wyciskarke wolnoobrotowa- pycha! I samo zdrowie:) )



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jeśli chodzi o "popalanie" to ja tak nie mogę -albo pale paczkę dziennie, albo nie palę nic. Nie mogłabym tak po papierosie dziennie, szybko się uzależniam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry