reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Chciałabym by się udało teraz. Dziękuję [emoji8]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, żeby się udało :*
Z ciekawości sprawdziłam sobie w naszym kalkulatorze BB datę porodu gdyby tak się udało w tym cyklu zajść, określiłam sobie długość cykli na 30 dni bo nigdy przed braniem anty krótszych nie miałam i wyszło mi, że urodziłabym w swoje urodziny :D 11 lipca :) Kurka a zawsze chciałam być w czerwcowych mamach haha
 
Witam drogie panie. Wy tu wstajecie a ja ide w kimę po nocce.milego dnia!

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Trzymam kciuki, żeby się udało :*
Z ciekawości sprawdziłam sobie w naszym kalkulatorze BB datę porodu gdyby tak się udało w tym cyklu zajść, określiłam sobie długość cykli na 30 dni bo nigdy przed braniem anty krótszych nie miałam i wyszło mi, że urodziłabym w swoje urodziny :D 11 lipca :) Kurka a zawsze chciałam być w czerwcowych mamach haha
Obys miala taki cudowny urodzinowy prezent
 
Alw ja porprostu nie mam parcia takiego na ta ciążę, chce zeby w ogole moj syn moglbyc starszym bratem, ale nie az tak bardzo zebym miala płakać po kazdej nie udanej probie. Ja ciagle nie jestem u zekonana czy znowu chce przechodzic prEz ro wszystko. =) i to nie jestryby nastawienie negatywne tylko obojetne raczej=) jak niena teraz to później=)
I powiem Ci ze tez chciala bym miec takie podejscie jak Ty bo wyluzowala bym i moze akurat by mi sie udalo a tak nakrecona chodze.
 
reklama
Ja mimo, że w ciąży nigdy nie byłam i nawet nigdy wcześniej tak poważnie o samym zaciążeniu nie myślałam to teraz gdy przyszło co do czego, to miesza mi się radość, podekscytowanie, ciekawość ze strachem i obawą jakby to było gdybym zaszła. Trochę mnie stresuje sam fakt chodzenia z brzuszkiem i potem poród. Ale chyba dziewczyny nie jest tak źle jak się może wydawać niedoświadczonej staraczce?
Olu kazda kobieta ciaze przechodzi inaczej ale nie jest zle. Ja uwazam ze to wspaniale czuc drugiego czlowieczka w sobie:) Moja ciaza byla ksiazkowa ale polog mnie wnerwial nieziemsko zreszta tak jak @:p
 
Do góry