reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jeśli biel to nie załamuj się , tylko mów sobie "jeszcze za wcześnie" :) A nie czekam na okres. Dopóki nie przyszedł wszystko jest możliwe!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Co ty =) Mi az tak nie zalezy na dziecku jak wam. Mam juz jedno spelnienie moich marzen wiec jestem spelniona mama=)

@tez nie ma jeszcze więc moge sie jeszcze zaskoczyc z synem test bladziutenki wyszedl mi po tygodniu od terminu@ =)
 
reklama
ookatkaoo19
Wyślij zdjęcie i leć na betę.
Czujesz, że jesteś w ciąży ? To nie głupie, też tak mialam... W kalendarzu wpisywalam sobie objawy, mój tylko kręcił głowa i mówił że się nakrecam.
22dc mam zapisane w kalendarzu "aaa kur..wa jestem w ciąży ! Czuje to!"
Test dopiero potwierdził moje przypuszczenia jakieś 10dni później, a beta 12:) owu była ok 19.20dc więc dość szybko to czułam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Co ty =) Mi az tak nie zalezy na dziecku jak wam. Mam juz jedno spelnienie moich marzen wiec jestem spelniona mama=)

@tez nie ma jeszcze więc moge sie jeszcze zaskoczyc z synem test bladziutenki wyszedl mi po tygodniu od terminu@ =)
No widzisz, mając takie doświadczenia i tak się negatywnie nastawiasz nie widząc kreski.
Ja zrobiłam 5 testów zanim zobaczyłam bladzioszki, i za każdym razem wiedziałam po prostu, że jest za wcześnie, nigdy nie myślałam "nie udało się teraz pewnie przyjdzie okres"

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ookatkaoo19
Wyślij zdjęcie i leć na betę.
Czujesz, że jesteś w ciąży ? To nie głupie, też tak mialam... W kalendarzu wpisywalam sobie objawy, mój tylko kręcił głowa i mówił że się nakrecam.
22dc mam zapisane w kalendarzu "aaa kur..wa jestem w ciąży ! Czuje to!"
Test dopiero potwierdził moje przypuszczenia jakieś 10dni później, a beta 12:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze jak fajnie się czyta takie rzeczy :D Oby coraz więcej było takich szczęśliwych staraczek :wink:
 
Alw ja porprostu nie mam parcia takiego na ta ciążę, chce zeby w ogole moj syn moglbyc starszym bratem, ale nie az tak bardzo zebym miala płakać po kazdej nie udanej probie. Ja ciagle nie jestem u zekonana czy znowu chce przechodzic prEz ro wszystko. =) i to nie jestryby nastawienie negatywne tylko obojetne raczej=) jak niena teraz to później=)
 
Alw ja porprostu nie mam parcia takiego na ta ciążę, chce zeby w ogole moj syn moglbyc starszym bratem, ale nie az tak bardzo zebym miala płakać po kazdej nie udanej probie. Ja ciagle nie jestem u zekonana czy znowu chce przechodzic prEz ro wszystko. =) i to nie jestryby nastawienie negatywne tylko obojetne raczej=) jak niena teraz to później=)
Ja mimo, że w ciąży nigdy nie byłam i nawet nigdy wcześniej tak poważnie o samym zaciążeniu nie myślałam to teraz gdy przyszło co do czego, to miesza mi się radość, podekscytowanie, ciekawość ze strachem i obawą jakby to było gdybym zaszła. Trochę mnie stresuje sam fakt chodzenia z brzuszkiem i potem poród. Ale chyba dziewczyny nie jest tak źle jak się może wydawać niedoświadczonej staraczce?
 
Ja mimo, że w ciąży nigdy nie byłam i nawet nigdy wcześniej tak poważnie o samym zaciążeniu nie myślałam to teraz gdy przyszło co do czego, to miesza mi się radość, podekscytowanie, ciekawość ze strachem i obawą jakby to było gdybym zaszła. Trochę mnie stresuje sam fakt chodzenia z brzuszkiem i potem poród. Ale chyba dziewczyny nie jest tak źle jak się może wydawać niedoświadczonej staraczce?
Zle nie jest, ale ja mialam ksiazkowa ciążę, zadnych specjalnych objawow wszystko cacy. Porob tez książkowy to bylo bardzo okmnie. Ale po porodzie byla gehenna.
 
Alw ja porprostu nie mam parcia takiego na ta ciążę, chce zeby w ogole moj syn moglbyc starszym bratem, ale nie az tak bardzo zebym miala płakać po kazdej nie udanej probie. Ja ciagle nie jestem u zekonana czy znowu chce przechodzic prEz ro wszystko. =) i to nie jestryby nastawienie negatywne tylko obojetne raczej=) jak niena teraz to później=)
Ja tez mam syna i jestem po jednej ciazy obumarłej w sierpniu tego roku. Ale dzieciątko pragnę mieć masakrycznie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry