reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Zajebisty czas bez stresu he co nie Ola:p ...my caly czas na przerywanym i omijajakc owulacje...jakos sie udawalo...teraz tabsy 5 miesiecy bralam na krosty na plecach i to moj 2 cykl bez nich zobaczymy czy cos zaowocuja te nasze igraszki czego Tobie rowniez zycze:)
 
Zajebisty czas bez stresu he co nie Ola:p ...my caly czas na przerywanym i omijajakc owulacje...jakos sie udawalo...teraz tabsy 5 miesiecy bralam na krosty na plecach i to moj 2 cykl bez nich zobaczymy czy cos zaowocuja te nasze igraszki czego Tobie rowniez zycze:)
Też Ci życzę owocnych igraszek hihi No ja jakoś nigdy stresu nie miałam, chyba te 12 lat brania anty stało się takie naturalne, że wszystkie te lata miałam bezstresowe, a stresować się zaczęłam wczoraj w trakcie o_O:D:o Normalnie zimno mi było i gęsia skórka na całym ciele, mój pierwszy raz w całym życiu bez zabezpieczenia hihi A w sumie pewnie ani wczorajsze igraszki ani pewnie też dzisiejsze dzidzią nie zaowocują bo za daleko do owu, chociaż kto to wie kiedy ona będzie i czy w ogóle.
 
Witajcie w ten pochmurny deszczowy dzień. W nas jakoś się kręci wczoraj byliśmy w multi kinie na ,,linia życia " romantyczny wieczór tylko we dwoje. Właśnie zapisałam się do innej ginekolog która zrobi mi monitoring cyklu od 8 dni aż do kolejnej miesiączki poleciła mi ja kuzynka która o dziecko starała się 9 lat i właśnie i niej się udalo
 
Witajcie w ten pochmurny deszczowy dzień. W nas jakoś się kręci wczoraj byliśmy w multi kinie na ,,linia życia " romantyczny wieczór tylko we dwoje. Właśnie zapisałam się do innej ginekolog która zrobi mi monitoring cyklu od 8 dni aż do kolejnej miesiączki poleciła mi ja kuzynka która o dziecko starała się 9 lat i właśnie i niej się udalo
Ooo to zazdroszczę takiego romantycznego wieczoru we dwoje ;) I kiedy idziesz do tej gin? Zaciskam kciuki, żeby Ci się udało :)
 
Ola hehe my mielismy sex do konca w dni nieplodne i z czasem przestalam.sie stresowac bo nic sie nie zdarzalo. Stres wtedy kiedy wiedzialam ze jestesmyw. Samym srodku cyklu i poszalelismy he

Zaczarowana uwielbiam takie wyjscia alr ltora zonka by nie lubila;)
Moj M tez mo oznajmil ze chce bysmy gdzies wyszli tylko My wiec zostawiam to jemu. Zobaczymy gdzie Mnie zabierze;)
 
Ostatnia edycja:
Ze mną to nie wiem co się dzieje, bo odkąd jestem z M to mam ciągle na niego ochotę hihi :Do_O Normalnie ciągle bym go przytulała, całowała i w ogóle, a M jest raczej stonowany w tych sprawach, a że wczoraj miałam jakiś taki płaczliwy dzień to się popłakałam przy nim,że mi tak nie okazuje uczuć jak ja jemu :zawstydzona/y:Oczywiście grzecznie obiecał robić to częściej i tak mnie zaczął pocieszać, że skończyło się na tym pierwszym seksie bez zabezpieczeń :D
 
Witajcie dziewczyny :) mam na imię Ewa mam 32 lata jestem mamą 4 letniego Bartosza i mamą Aniołka z sierpnia tego roku ....Zaczęła mi się właśnie @ więc po niej działamy dalej to tak po krótce o mnie :)
pozdrawiam :)
 
reklama
Witaj Ewarut i przykro mi ale wierze ze bedzie dobrze:)

Ola jakbym o soboe czytala hahah.. Moj M uczuciowy i spieramy sie kto komu wiecej uczuc okazuje hahaha
Tak serio to nie widze zwiazku swojego bez tych czulosci dnia codziennego bo juz nie mowie w czasie zblizen ze tak napisze

Dobra uciekam stad bo sie lenie za bardzo
 
Do góry