reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
To ja testuje troche szybciej @powinnam mieć 7.10 ale brak owu( jeden cykl gdzieś się zgubil) sprawił przesunięcie więc 9.10 będzie 14 dni od owu
To moze razem testujemy 10?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Zaczarowana pamiętam ze na @ czekalas bo sie spozniala a teraz juz ovu??? Pogubilam sie hmmm

Katty oby kochana bylo wszystko wporzadku . trzymam kciuki trzymaj sie
 
Czekałam na @ i się nie pojawiła ale nagle jak dobrze pamiętam w środę silne kłucie leweg jajnika więc zrobiłam szybko test owu i pozytyw niestety gin miał urlop więc dopiero jutro idę. Jak byłam wcześnie to zwróciłam uwagę że czuję pracę tylko lewego jajnika A lewego nic kompletnie A kiedyś było na odwrót narazie mam czekać na eozwuj wydarzeń od tego cyklu zacznę korzystać z jeszcze jednego ginekologa zacznę monitoring czekam tylko na @ i zaczynam prywatne wizyty ciekawe czy powie to samo co lekaz z nfz
 
No to kesli dobrze pamoetasz to. Prolaktyna ladna,. Ja wg pojego laboratorium powinnam miec max390jednostek/ ml a mam 1500ponad
Czyli jakos trzeba to zbic? Nadal nie wiem co ze mna nie tak ze nie moge zajsc do tej pory.. tsh tez mam w normie. od paru msc bralam duphaston na uregulowanie cyklu I moze on mi blokowal. Teraz odstawilam I pije ziolka ojca sroki
 
Dziewczyny, co polecacie na wypadanie włosów, jakieś odżywki, czy tabletki?
Ostatnio kupiłam odżywkę wax cosmetics henna, ale średnio jestem zadowolona.
 
reklama
O losie ale się rozkrecilyscie z tym pisaniem. :)

Benny przykro mi z powodu @ :(
Niusia z tak długim okresem lex do gina bo to nie jest normalne. Swoją drogą współczuję tyle się męczyć.
Beenka no ja termin @ na środę. Nie testuje wcześniej. Powiedziałam sobie ze dopiero w czwartek jeśli nie przyjdzie to cholerstwo.
Kari 21 tak mi przykro... Ale musi być jakaś przyczyna tych poronien. Bo zachodzisz w ciaze bez problemu tylko z tym utrzymaniem coś nie tak. Ściskam cie mocno.

Elodia trzymam mocno kciuki. Ja nie widzę u siebie żadnych objawów poza bólem piersi. Brzuch mnie czasem boki jak na @ a czasem tak dziwnie kluje, ciężko opisać. Jakoś mnie dopadł smetny nastrój i w ogóle się nie nastawiam w tym cyklu a wręcz mam przekonanie że lipa.
Katty trzymam kciuki żeby krwawienie ustalo.

Aaa dziewczyny a ja siedzę jak na szpilkach. Jutro odbieramy klucze do nowego domku :) prawdopodobnie w piątek się przeprowadzamy :) ciekawe czy się spełni stwierdzenie mojej teściowej " nowy dom, nowe dziecko".



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry