reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie z kolei głowa nie boli. A brzuch nadal ćmi itaki cieplu. Piersi nie bolą nic a nic. Sa 3 wyjscis - albo zbliża mi się @ albo ciąża albo jakieś dziwne problemy z hormonami

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Nadzieja trwała krótko. @ jest. Cienie były moimi zwidami. Idę zawinąć się w koc..... nie chce mi się już nic. Czuję że to wszystko jest bez sensu dopóki mnie nie wyczyszcza w środku. Ale gin kazał czekać rok ......
Mam nadzieję że u was będzie lepiej :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadzieja trwała krótko. @ jest. Cienie były moimi zwidami. Idę zawinąć się w koc..... nie chce mi się już nic. Czuję że to wszystko jest bez sensu dopóki mnie nie wyczyszcza w środku. Ale gin kazał czekać rok ......
Mam nadzieję że u was będzie lepiej :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro =( eh...

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Nadzieja trwała krótko. @ jest. Cienie były moimi zwidami. Idę zawinąć się w koc..... nie chce mi się już nic. Czuję że to wszystko jest bez sensu dopóki mnie nie wyczyszcza w środku. Ale gin kazał czekać rok ......
Mam nadzieję że u was będzie lepiej :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem co powiedzieć.....dlaczego musisz czekać rok?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Przykro mi limonka. Wiem co czujesz... ze 4 razy mialam juz taka sytuacje ze tak sie nastawilam, rozkminialam ze jakos inaczej sie czuje, jakos mnie np bardziej piersi bolaly az od owulacji, przeszukiwalam cale google ktore krzyczalo ze to pierwsze objawy ciazy, juz myslalam ze sie udalo i kilka razy nawet zdawalo mi sie ze widze cien cienia na tescie a potem normalnie dostawalam okres. Plus jest tego taki ze przez te 2 lata poznalam dosc dobrze swoje cialo i to co sie dzieje z nim w tych wszystkich cyklach kiedy w ciazy nie bylam. I latwiej teraz mi spojrzec na to wszystko bez nakrecania sie bo wiem ze objawy przed okresem moga sie roznic z miesiaca na miesiac i nic nie znaczyc. Ja np czasem mam okropne bole jajnikow i piesi a czasem wcale. Czasem mam pieczenie brzucha zamiast tego i zero bolu piersi. Czasem mnie zasypuje pryszczami a czasem mam gladka buzke. Zazwyczaj bez zmian jest tylko to ze mnie roznosi nerw i jestem bardziej placzliwa i to ze mnie oktopnie mdli przed okresem a dzien wczesniej to juz sie doslownie powstrzymuje zeby pawia nie puscic. Cykle w ktorych zaszlam w ciaze byly troche inne ale nie jakos szczegolnie. O pierwszej ciazy poronionej pozniej nawet nie wiedzialam. Odrzucilo mnie od zupek chinskich ktore lubilam ale wogole tego nie polaczylam z ciaza. Czulam sie ogolnie dobrze. Druga ciaza z synem ti plamienia implantacyjne jakis tydzien przed okresem a potem tez nic. Kolejna ciaza z synem czulam sie jak na okres lekko tylko ale okropnie swedzialy mnie sutki kilka dni przed data @, kolejna ciaza sprzed 2 lat znow poroniona, wiedzialam. Udalo sie w pierwdzym cyklu, bylismy akurat z mezem na wakacjach, mnie bolaly wtedy jajniki jak przy owu i wiedzialam ze zajde w ciaze. Tez wiekszych objawow na okres czy ciaze nie mialam, zrobilam test przed terminem zeby sie upewnic i byly 2 kreski. Niestety po poronieniu i zabiegu usuwania wszystko sie pochrzanilo, zostawili tone blizn na ktorych nie buduje sie endometrium :( no i viaza sprzed miesiaca, objawy jak na okres, pelno pryszczy na twarzy, bol jajnikow i jedyne co bylo inne to bol piersi nie jak na okres a jak przy karmieniu. Po nocach mi sie snily dodatnie testy.

A w tym miesiacu juz zaczyna sie bol brzucha jak na okres, tzw pieczenie wiec albo bedzie @ wczesniej albo bede sie meczyla jeszcze prawie 2 tyg z brzuchem. Wiec zapraszam niech przylazi juz teraz :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie jakies mocniejsze skurcze w podbrzuszu dzisiaj męczą. Więc albo objawy przed @ mam inne niż zwykle no albo ciąża.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Jak u mnie jednak @ przyjdzie to chyba spbie zaczne spisywac objawy przed to może to coś da.ciakwe co mi z obserwacji wyjdzie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Mi wczoraj brzuch bolał jak na okres dzisiaj jest spokój mi się wydaje ze dwie kreski ujrzysz:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No zobaczymy. Mnie dzisiaj brzuch wlasnie jak na @ boli. Ale takie momentami mega silne szarpnięcia czuje tak że zobaczymy. No i jedynie mi nie pasuje że cycki nic a nic nie bolą bo przed @ zawsze mnie chociaz troche bolaly nawet jak sie lekko je dotknelo. Dokupilam sobie czule testy bo w domu mialam jeden i to 25ml/u a chcialam 10 no i w aptece na szczescie byly.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
No zobaczymy. Mnie dzisiaj brzuch wlasnie jak na @ boli. Ale takie momentami mega silne szarpnięcia czuje tak że zobaczymy. No i jedynie mi nie pasuje że cycki nic a nic nie bolą bo przed @ zawsze mnie chociaz troche bolaly nawet jak sie lekko je dotknelo. Dokupilam sobie czule testy bo w domu mialam jeden i to 25ml/u a chcialam 10 no i w aptece na szczescie byly.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Mnie tez piersi nie bolą a @ ma być we wtorek okaże się tylko ze dzisiaj test nic nie pokazał:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry